mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 16:30:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Mreža/pregrada za avto
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Mreža/pregrada za avto  (Prebrano 30439 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #45 : petek, 02.04.2004 : 21:16:41 »

Ce koga zanima:

Prodajamo pregradno mrezo za Fiat Punto stari tip, narejeno po meri, montaza brez vrtanja na nosilce zadnjih vzglavnikov.


Kaj pa za kakšen drug avto? Npr. za Fabio?

Lp jana
Logiran
Tomster
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 325


« Odgovor #46 : ponedeljek, 05.04.2004 : 17:47:18 »

Nimam pojma, pregrada je bila narejena po meri za omenjen avto, ki je zal koncal na odpadu Undecided ...
Namesti pa se na nosilce vzglavnikov, zato je treba vedet mere, torej razdaljo med obema vzglavnikoma in med posameznima nosilcema oz. "palicama" posameznega vzglavnika... Pa se visino in sirino zadnjega dela avta... 100% pase v starega puntota, za ostale avte pa lahko zmerim pa povem, ce je interes...
Logiran
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #47 : ponedeljek, 05.04.2004 : 20:37:19 »

Tomster, kdo ti je pa naredil pregrado?? Kakšen mehanik? Midva namreč pletene ne želiva "montirat" v avto-premajhna, se ne prilagodi dobro. Kovinska pa je manjša preozka, večja pa je preširoka... Originalna pregradna mreža za Balenota pa je 50.000... Undecided. Bi nama kar prišlo prav, če bi nama kdo naredil po meri kovinsko. Misliš, da lahko vprašava kar pri kakem mehaniku? LP
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #48 : sreda, 07.04.2004 : 18:32:09 »

Mi imamo oboje  Grin originalno mrežo za našo Xsaro in oprsnico za zadnji sedež . Mrežo smo kupovali vsepovsod od najlonske do kovinske , pa nismo našli primerne  Angry Zato smo kupili originalno kovinsko , ki je pritrjena z vijaki v strop in stebričke . Res je precej dražja varijanta ( 25000sit ) ampak tudi varnejša . Oprsnico uporabljamo takrat , ko je prtljažnik zaseden . Jimm je takrat najbolj srečen , saj leži na mehkem med otroci in mirno drema  Grin

Mogoče je včasih dražja varijanta boljša in varnejša .  Wink Obe pa se pri nas super obnesejo !

Lp Igor
Logiran
ferdi
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #49 : ponedeljek, 19.04.2004 : 22:54:12 »

Imam dva psa in sicer bordojsko dogo in rotweillerja, ali kdo mogoce ve kako bi z ustreno mrezo ali kaj podobnega locil prtljaznik karavana audi A6. Ali je to sploh mogoce kupiti, ali pa se da narediti?
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #50 : sreda, 21.04.2004 : 04:02:30 »

Ferdi defenitivno predlagam kovinsko pregrado . Originalne so ponavadi dražje , teleskopske pa lahko dobiš tudi v kakšni pasji trgovini . najlonske ne kopujte saj jo bosta psa "pojedla"  Grin ali razcefrala .

Lp I.
Logiran
ferdi
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #51 : četrtek, 22.04.2004 : 13:21:10 »

Teleskopske?nebi vedu kaj je to.Kje pa se kovinske dobijo?
Logiran
Andrej-Sky
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9



« Odgovor #52 : ponedeljek, 03.05.2004 : 10:54:19 »

Povprašaj v Trgoavto.
http://www.info-karta.com/maribor/dejavnosti/avto_deli/trgoavto/trgoavto.html


L.p.Andrej
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #53 : ponedeljek, 10.05.2004 : 04:24:31 »

Ups !!

Malce pozno ampak vseeno  Roll Eyes Undecided teleskopske sem videl v zoo centru BTC in tudi pri nas v Velenju . Cena okoli 10.000 ali malo čez .
Samo tiste ki sem jih imel jaz v roki so bile malo "čudne" za v moj avto .  Undecided

Lp I
Logiran
dalija
novinec
*
Sporočil: 25


« Odgovor #54 : ponedeljek, 21.06.2004 : 07:27:35 »

Vidim da ste zlo dejavni, mi mamo pe peugeota 306 karavana pa mladega bernca? A je to tud bolj pametno kovinsko....?
Logiran
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #55 : torek, 29.06.2004 : 16:59:23 »

Naj povem, da sva midva poskusila montirat teleskopsko (nastavljivo) v najin avto, pa nobena ni ustrezala. Nobene nisva mogla naravnat v avto. Oziroma večja je pobrala kar dosti prostora v prtljažniku, ker je zadnji sedež nagnjen, pregrada  pa je do tal... Undecided Manjša je bila pa, se mi zdi, preširoka! Zato DOBRO preizkusite mrežo predno jo kupite! V BTC-ju v Zooticu sva lahko obe mreži odnesla kar ven in ju preizkusila brez prodajalca! Svaka jim čast!! Zaenkrat sva odločena, da kupiva nekaj "zelene mreže" (tako za ograje-tršo) in nama jo bo kolega "zašvasal". Upam, da bo uredu, ker se nama bo drugače zmešalo od plezanja dame po sedežu, če je jezna na koga zunaj ....  Lips Sealed Angry Undecided Pa je privezana, da me ne bo kdo okregal! LP
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #56 : torek, 29.06.2004 : 17:19:14 »

Tosa, kakšen avto imata?

Ali sta poskusila montirati mrežo za prednja sedeža?

Lp jana
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #57 : sreda, 30.06.2004 : 06:57:43 »

Sama sem se odpravila proti mengešu v Vrplet trgovino, kjer so mi naredili pleteno mrežo po meri za v Cliota. Imam jo za sprednjimi sedeži in je zelo učinkovita! Narejena je iz rahlo elastičnega najlona! Priporočam. Tudi cena je bila smešno nizka : 4.500 sit! Grin Grin
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #58 : ponedeljek, 05.07.2004 : 09:39:13 »

Oks, kako se pa ta mreza pritrdi?
m.
Logiran
oks
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 673


« Odgovor #59 : sreda, 07.07.2004 : 07:12:16 »

Oče mi je v držalo za roke (pri zadnjih sedežih), čez celo streho (na notranji strani seveda) namontiral dolgo palico iz kovine, na katero sem s kaveljčki obesila mrežo. Na spodnji strani pa sem sedeže podrla in mrežo pripela na njihov naslov! Zadeva je res super! Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: Mreža/pregrada za avto
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines