mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 08:41:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poki
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Poki  (Prebrano 36204 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : sreda, 26.09.2007 : 22:58:31 »

Halo, Poki tu. Nimam pojma, kako bi prenesel selitev v nov dom. Rad sem tu in obožujem teto Papro, Morčija in Lučko. Pa Polono tudi, čeprav se zadnje čase tu in tam celo ujezi name in pravi, da me kmalu ne bo več marala, če bom še naprej nagajal in se drl po dvorišču za vsako figo. Pa če bom samo še enkrat ponoči pesmice pel, me bo iz gat stresla, pravi. V resnici si pa tudi sama ne predstavlja, kako bi bilo brez mene. Bo že videla, ko bo prišel pravi in me odpeljal, kako bo pogrešala vse mogoče neumnosti, zaradi katerih me je mama na svet spravila. Saj kaj resnega ne morete pričakovati od mene, ali pač? Da bom kdaj znal sedi, pa prostor in upošteval, da moram priti takrat, ko me pokličejo? Zato sem tu, da se zabavam in da me cartajo, drugo ni nič vredno in je celo nepotrebno.
Torej, morda bom celo junaško prenesel posvojitev, samo javit se mora pravi...
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #16 : sreda, 26.09.2007 : 23:09:35 »

Blaaaagor ti Poki  Tongue
Tud jst bi bla Poki, bi bla dva uživača  Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : nedelja, 30.09.2007 : 02:46:34 »

Mirna dušica zagotovo ni in za blok je najbrž preglasen, razen če bi bil(i) posvojitelj(i) veliko doma. Veliko se giba; in ob 3.45 najraje od vsega papa jabolka  Smiley.
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #18 : nedelja, 30.09.2007 : 10:43:55 »

Veliko se giba; in ob 3.45 najraje od vsega papa jabolka Smiley.
Legenda Grin
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #19 : petek, 05.10.2007 : 21:58:58 »

Tale me pa na videz in po karakterju spominja na mojega scrkljanca. Ampak bi bili presenečeni, če bi vidli kako zna takle svojeglavež poslušnost delat če se ga prav zmotivira. In trikce in svašta.  Men skor za nič več ne moreš rečt, da se neki ne da.(seveda so izjeme) Tale bi bil pravi izziv zame, je res pravi cuker, sam Beni se nebi strinjal s kakšnim bratcem ker me hoče sam zase, pa naj mu bo. Ampak je res cuker.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : nedelja, 21.10.2007 : 16:27:01 »

Ok, napol gluh je(fura selektivno popolno gluhoto, kadar noče slišat); to je pa tudi vse. Poleg tega mogoče, da je daleč najbolj razvajen trenutno in da išče nekoga, ki bo v tem duhu z njim ravnal še naprej. Sicer je pa res vse ok z njim  Smiley. A res ni nikogar, ki ima ograjen vrt, po možnosti že kakšnega prijaznega psa in bi mu dovolil bivanje na kavču (jasno)?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 22.10.2007 : 21:20:28 »

Ko sem Pokija prvič videla, sem si mislila... če pa tole zvoziva, sva pa carja... oba. Bil je poškodovan, star tri dni, podhlajen, ni bil niti "v" od "vitalen", prej mrtev kot živ. Glavico je imel prav sploščeno... kot tisti, ki so skupaj z njim prišli že mrtvi sem.
Za nekaj dni sem pustila vse, kar ni bilo res nujno. Spala sem čisto malo, se trudila zato, da bi začel lepo dihat, da bi začel sam požirat, da bi ohranjal svojo telesno temperaturo sam. Uspelo je. Zdaj nagaja Morčiju, meni, Buči, Papri, Lučki, krade copate in se vedno z "nasmehom" odzove na moje morebitne priprave na to, da bom začela vzgajat tega skuštranega malega "pisatelja". Rada ga imam iz vsega srca, ampak jaz sem "rezervirana" za tiste, ki jih res nihče noče. Ali pa tiste, ki ne zmorejo drugam iz kakršnegakoli razloga. Zakaj sem se sploh trudila?



Logiran

chanel5
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 234


« Odgovor #22 : torek, 23.10.2007 : 08:30:02 »

zato ker bo tudi on dobil svojo dušico ... da bo lahko še naprej grizel svinčnike.. Smiley
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #23 : torek, 23.10.2007 : 14:04:35 »

Polona, verjemi, da se je splačalo narediti kar si naredila (to velja za vsakega, ne samo za Pokija).

In tale mali navihanček bo nedvomno kmalu našel svoj dom, kjer bo lahko uganjal norčije Wink
Bomo tudi zanj malo povedali naokoli  Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #24 : torek, 23.10.2007 : 17:17:40 »

se je splačalo narediti kar si naredila (to velja za vsakega, ne samo za Pokija).

da si naredil dobro, da se splača se odrazi šele takrat, ko žival odide v nov, odgovoren, topel dom. To je namreč tisti smisel zavetišča in vseh tistih, ki živali oddajajo. "Reševanje" živali samo po sebi je pač samo to in potemtakem bi jih lahko vsi kopičili doma na kupu...ne? Tvoje delo za to, naslednjo in še marsiketaro žival se uspešno konča le, če ta odide v nov dom, samo tako samo delo dobi smisel. Da Poki in še marsikateri drugi ostaja je popoln nesmisel...saj Smetka tega ne dela zase, mar ne?

Lp, Maja
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #25 : torek, 23.10.2007 : 17:26:21 »

da si naredil dobro, da se splača se odrazi šele takrat, ko žival odide v nov, odgovoren, topel dom. To je namreč tisti smisel zavetišča in vseh tistih, ki živali oddajajo. "Reševanje" živali samo po sebi je pač samo to in potemtakem bi jih lahko vsi kopičili doma na kupu...ne? Tvoje delo za to, naslednjo in še marsiketaro žival se uspešno konča le, če ta odide v nov dom, samo tako samo delo dobi smisel. Da Poki in še marsikateri drugi ostaja je popoln nesmisel...saj Smetka tega ne dela zase, mar ne?

Lp, Maja


Mogoče smo se malo narobe razumeli. Saj je razumljivo, kar si povedala.
Poki je zelo simpatičen kužek, tako vizualno, kot tudi po vaših pripovedovanjih. In zato se tudi sama čudim, da je Poki še vedno v Horjulu in ne v novem domu.
Ampak verjamem, da se bo dom za Pokija našel in zato sem napisala, da je nedvomno dobro, da je naredila kar je, torej mu omogočila življenje, saj bo on nekomu polepšal življenje.
Razumem pa tudi to, da bo Smetka zadovoljna šele takrat ko ga bo oddala v nov dom in da se bo takrat zavedala, da je naredila nekaj dobrega za psička.
No...kakorkoli...Poki čimprej v nov dom!  Wink
Logiran
jatmire
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 122


« Odgovor #26 : petek, 02.11.2007 : 13:50:25 »

Ljudjeee a nihče ne opazi Pokija? Tudi on išče nov dom.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #27 : petek, 02.11.2007 : 18:25:05 »

Ja, jaz sem ga opazila in ga še opazujem. Taki razvajeni, nevzgojeni, razigrani terierski psi so moja slabost. In tudi piham na dušo mojemu že nekaj časa ampak brez uspeha. Pravi, da imava dva psa dovolj in da se bo kar odselil, če pripeljem še tretjega sram  Čeprav imam občutek, da ga bom enkrat že omehčala ampak najbrž prepozno za Pokija. Potem je pa še prebral, da Poki najbrž za v blok, ker je preglasen pa je bilo je bilo konec, ker enega kričača že imava.
Logiran
Ajdita
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 52


WWW
« Odgovor #28 : petek, 02.11.2007 : 23:13:46 »

Sem malo pogledala in vidim, da Poki se ni oddan... Sploh ne morem verjeti... Vsem morebitnim posvojiteljem povem, da je njegov bratec, s katerim sta si zelo podobna, oba navihana itd. priden, relativno miren (no tukaj se res da malcek debatirati Wink), nezahteven kuza, ki veliko daje in malo zahteva... Z vsakim dnem je bolj simpaticen in prikupen in neverjetno dobro komunicira z ljudmi... Nimamo obcutka, da ga imamo dva meseca, ampak daje obcutek kot da zivimo ze vec let pod isto streho...  In ker vidim, da je Poki zelo podoben mojemu Šapku, sporocam, da je vsak dan, ko nimate tegale kosmatinca v svojem domu, cisto izgubljen...  Kje ste torej tisti, ki ob pogledu na Šapa rečete, da bi posvojili Pokija??!! Huh
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : ponedeljek, 19.11.2007 : 19:37:24 »

.......
........
.........

Če bom še kdaj koga spravila gor na dudo, me komot kdo od bralcev namoči v ledeno mrzlo Ljubljanico.. kot včasih.... za kazen.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Poki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines