mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:07:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu  (Prebrano 31461 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #90 : nedelja, 14.10.2007 : 10:40:41 »

Ja, Glu je v počepu, ko dvigne eno tačko malo od tal. Zato dvomim da ima kakšne probleme s kolki. Greva pa naslednji petek na cepljenje in jo bodo itak še pregledali. Vseeno hvala za nasvete Smiley

Moj sin ima pudlico, ki lula tako, da nasloni obe zadnji tački malo višje ob drevo .

Hihi Cheesy

Evo, Glu se vam pa javlja še malo ''in motion'', da ne bodo samo slikice (sicer malo slabše kvalitete, ker je posneto na mobitel):

Najprej Glu na sprehodu po gozdu: http://www.youtube.com/watch?v=1_cA1CU96Hc
Potem pa še Glu, ki ''pretepa'' našega Zlatkota: http://www.youtube.com/watch?v=bTnaf55YCZ0

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #91 : ponedeljek, 15.10.2007 : 07:07:41 »

Uf, Glujči ki se krega na metlo Cheesy Smotka mala Kiss Vidim, da so ji njene kratke tačke padle v celoti v med Wink

Lp, Maja
Cheesy Grin Grin Grin
Mislim, da je cela padla v med, cuker majhni!¨

Obema en super pozdrav!

Lp  polonak
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #92 : ponedeljek, 15.10.2007 : 07:32:53 »

Aha, tudi moj tasmanski hudiček od Xene vedno fejst dvigne nogo in pomarkira, kar se ji zdi, da je potrebno.... če Konan glih slučajno isto travco voha, potem pač pomarkira - njega! Grin

lp, Katarina
Logiran
lovethor
odvisnež
*****
Sporočil: 516


« Odgovor #93 : ponedeljek, 15.10.2007 : 08:17:47 »

Joooj, kakšne face ste - Glu res uživa Cheesy Tud moja Anita na fantka lula, ampak tko ... ful damsko Roll Eyes
Logiran
al1
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 169


« Odgovor #94 : ponedeljek, 15.10.2007 : 13:23:09 »

Jaz jih pa razumem - mora biti hudo neprijetno, če lahko lulaš samo čepe, pa te trava pika v ...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #95 : petek, 19.10.2007 : 16:08:31 »

Berem tamle v sosednji temi da je neimenovana gospa iz Horjula nekomu podtaknila mačka v pasji preobleki...
Tudi meni je ta neimenovana gospa nekaj podtaknila - in sicer hrta v preobleki malega, sodčkastega, kratkonogega (z)mešančka. Tačke jo nesejo tako hitro, kot bi jih imela 8, ne samo 4 Smiley Tukaj res uživa, ker je spuščena (ob obetih čohanja seveda takoj pridirja nazaj) in so travniki pokošeni, kot nalašč da tistega hrta, ki ga skriva v sebi, spusti na plano Smiley
Je pa ne reklamiram za nobeno ceno, da ne bo pomote Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #96 : ponedeljek, 05.11.2007 : 19:39:55 »

Končno sem našla igračko, s katero se Glu ukvarja več kot 10 sekund na teden Smiley Namreč tisto žogico, v katero daš briketke in jo potem kotali naokoli in veselo jé. Od časa do časa jo tudi proba razkosat, ampak se žogica ne da :Cheesy (je pa velikost za mucke, tista za kužke je bila zanjo gromozanska).
Če koga zanima video (ne, je ne stradam, čeprav gloda tako vneto, kot da ni jedla že 3 dni Cheesy):
http://www.youtube.com/watch?v=ey5BWk1y09s
http://www.youtube.com/watch?v=OfJ09iJez14
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #97 : ponedeljek, 05.11.2007 : 19:49:08 »

Zala_, ne pridem niti do odgovorit na mail. Lahko pokličeš kadarkoli, da rešimo, kar je za rešit  Wink.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #98 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:11:51 »

Hvala Smiley Bom poklicala enkrat v naslednjih dneh.
Aja, danes sem videla nekaj ful nenavadnega (ko smo zadnjič o Glujinih navadah pri lulanju govoril): danes sva na sprehodu srečali kužiko ki je lulala tako, da se je postavla čisto na sprednje tačke, z zadnjimi visoko v zrak (višje od glave), brez da bi se pri tem naslonila kamorkoli oz. izgubila ravnotežje Grin Upam da je Glu ne bo probala posnemat; no, saj jo s svojo konstitucijo niti ne more  Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #99 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:14:52 »

Hehe, žogica je pravi hit Cheesy Stavim da je to edinih 10 sekund, ko ji lahko "uideš" oz. sem prepričana da te ima še takrat v vidnem polju, da ji kam ne zbežiš Wink

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #100 : ponedeljek, 05.11.2007 : 20:22:11 »

Ja, me ima kar ''pod kontrolo'' Smiley Ampak je že dojela da ji nikamor ne bom ušla in včasih mirno drnjoha v košari, tudi če grem stran Smiley
Ve pa kdaj sem huda in takrat (če ji tako rečem) ostane v košari, tudi če sva doma in če jaz hodim gor in dol (čeprav me ima zaradi več nadstropij/prostorov težje na očeh kot v stanovanju).
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #101 : sreda, 07.11.2007 : 09:23:34 »

jaz zataknem v tako žogico tako velike piškote, da ne padejo kar tako ven, ko premikaš, kako hudo veliko dela imata šele potem moji pesjanki.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #102 : torek, 27.11.2007 : 10:43:27 »

Zala_, hvala za pismo.

Sicer si pa napačno predstavljaš njeno ravnanje ob premikajočih se nogah. Zanjo so plen in ona je šefica, to je neizpodbitno dejstvo. Ko me sprašuješ, ali delaš kaj narobe; teoretično bi rekla, da ne. Gre pa za napačno ravnanje tam nekje v glavi - takšno, ki se ne vidi. No, vsaj mi ne vidimo, oni pa, seveda... torej, Glu je jasno, da iz tvojega "zelo sem/bom huda nate ne bo drugega kot gola zabava zanjo, če bo malo poklopila ušesa in se ti nekje globoko (ali pa celo nezavedno) v tebi zasmilila.
Pa dajva tehnično, ker je ostalo težko razložit po netu: ko se bo naslednjič zabavala po svoje s premikajočimi se nogami, ji MORAŠ to fizično preprečit. Kako boš to naredila, je v bistvu vseeno. Nog NE SME več nikoli in nikakor loviti, niti "za šalo".
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #103 : torek, 27.11.2007 : 11:14:17 »

Hvala za nasvete Smiley
Se mi zdi, da me že uboga in ima za ''šefico'' - ko greva ven se mora usest in čaka, da grem jaz prva čez vrata, ko sem jezna to točno ve in čaka v košari (drugače je zvesta svojemu imenu in mi sledi povsod Smiley), ko ji rečem ''Čakat'', potem počaka kjer je.
Problem je le, ker jaz sama nisem navajena na to - sploh ne pomislim, da bi naš kuža skočil v koga (prejšnji je bil res ovčka). Itak je ljudje ne motijo, dokler ni na navidezni črti, po kateri se mi približujejo, vmes Glu - takrat proba zagrabit. Npr. ko so obiski v drugi sobi je čisto mirna, ko pa gre kdo proti kavču, na katerem sem jaz, pa začne.
Sedaj sem ji kupila tudi nagobčnik, ki ga dobi gor, ko pokaže ''agresijo''. Kot kazen in kot preventivo, da ne bi res koga zagrabila. Čeprav ga ne mara, ga niti ne poizkuša dobit dol, dokler ve, da sem jezna nanjo.
Se mi zdi, da se tudi meni že dela premik v glavi - ker sva se že čisto navadili ena na drugo in je nimam več problema nadret in ji povedat ta svojega. Tudi tiste rjave učke nimajo več takega učinka name, kot bi Glu želela. Z nogami se pa kar tako ''za šalo'', ne igra. Vedno samo, če jaz kje sedim in kre kdo, ki ga ne pozna, proti meni.

Jaz mislim, da moramo samo ostat vztrajni in dosledni, ko bo spet prišlo do ''kočljive'' situacije. Da bo vedela, da se jaz znam branit sama in da ne rabim mini čuvaja Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #104 : torek, 27.11.2007 : 11:23:41 »

... in da ne rabim mini čuvaja Smiley

Ne da ne rabiš --> nočeš! Wink

Veliko uspeha vama želim!
Logiran

Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Avtocesta - Ravbarkomanda - Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines