mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 07:28:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Saj je le pes
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saj je le pes  (Prebrano 59667 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #105 : sobota, 01.10.2005 : 17:14:59 »

sammy: na ker faks pa se hočš upisat? sam ti pa ful ratuje, če poleg tega, da skrbiš za psa si še prav dobra....   Wink
jst pa mislm, da ti bo uspel!!! vsi upamo zate... Wink Wink Smiley
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #106 : sobota, 01.10.2005 : 18:08:48 »

ob prebiranju vaših vzpodbudnih postov, si mislim, da mi bo mogoče prav zaradi vaše podpore uspelo! Smiley rada bi študirala psihologijo. ampak tudi če bom sprejeta, vse skupaj še ni doseženo - psa moram nekako vzeti s sabo v LJ ... Undecided
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #107 : nedelja, 02.10.2005 : 23:13:29 »

Hm, v blizini mojega prejsnjega bloka je bil studenstki dom, kjer sem srecevala punco z mesancem ki je zivela tam - v eni izmed sob. Menda se moras zmenit in placevati nekaj vec, pa ga lahko imas.. In seveda cistit za njim, skrbeti za red uglaunem.

Upam da ti bo uspelo Wink !!
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #108 : ponedeljek, 03.10.2005 : 15:22:59 »

 
Hm, v blizini mojega prejsnjega bloka je bil studenstki dom, kjer sem srecevala punco z mesancem ki je zivela tam - v eni izmed sob. Menda se moras zmenit in placevati nekaj vec, pa ga lahko imas.. In seveda cistit za njim, skrbeti za red uglaunem.

ja, za pse v študentih sem že slišala, vendar bi jaz rada bila v stanovanju (ne glede na to, ali mi bo Sammyja uspelo vzeti zraven ali ne).

Upam da ti bo uspelo Wink !!

hvala! Smiley
Logiran
čara
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 224


« Odgovor #109 : torek, 04.10.2005 : 11:51:20 »

psihologijo sem tud js nameravala študirat, ampak zdaj sem to že odmislila, ker matematike ne spravim na več kot pa 2  Undecided

Sammy zate pa držim pesti da ti oboje uspe, da prideš na psihologiji in da vzameš sammya zraven Wink

čaw
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #110 : torek, 04.10.2005 : 17:17:26 »


ja, za pse v študentih sem že slišala, vendar bi jaz rada bila v stanovanju (ne glede na to, ali mi bo Sammyja uspelo vzeti zraven ali ne).

hvala! Smiley

Pa saj se najdejo kaksna stanovanja kjer imajo ljudje moznost imeti psa sabo.. Nekej se bo ze naslo Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #111 : torek, 04.10.2005 : 19:52:58 »

če po pravici povem, mislim, da bo težje prepričat starše, da ga vzamem s sabo, kot najti stanovanje in cimre ... Sad
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #112 : torek, 04.10.2005 : 20:39:53 »

kaki so pa njihovi argumenti, zakaj naj bi pes ostal doma?  Huh

Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #113 : torek, 04.10.2005 : 21:01:57 »

zihr ti bo uspel sammy. sam kaj bojo doma počel s psom, saj ti skrbiš zanj...kdo bo pol? sej vem da ga majo radi sam še usen si pa ti njegov gospodar.  mogoče bojo mislil da se boš z njim ukvarjala namest da bi se učila al kaj...
no, pa srečno Wink
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #114 : sreda, 05.10.2005 : 09:49:33 »

Sammy, a ti iščeš privat stanovanje - najem kakšne sobe v Ljubljani? Če prav mislim, boš verjetno v Ljubljano prišla čez 2 leti, mar ne? Jaz se lahko pozanimam pri enih, če bodo dovolili psa, ker sobe oddajajo. (2 sobi, kuhinja, kopalnica - najbolje da bi bila s kakšno cimro, ki jo poznaš) Seveda je to zaenkrat samo v moji glavi, njih bi mogla še prepričat, če bi tako daleč prišlo.

Kar se staršev tiče - verjetno se bojijo, da boš preveč časa posvetila psu in pa še nekaj je kar se ti danes mogoče zdi smešno, ti si zelooo navezana na Sammya, naše življenje pa naj bi bilo dosti daljše kot pasje. Mogoče mislijo, da bi na ta način, da ne bi bila vsak dan z njim, preprečili preveliko izgubo v tvojem srčku.
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #115 : sreda, 05.10.2005 : 13:20:01 »

joj, jaz se spovnim, ko sem dobila psa so mi starši skos govoril da se ga bom po pol leta naveličala(pa se ga nism Tongue)..... pol pa k sem se velik ukvarjala z njim so mi govoril, da naj ne pozabm na šolo(težaki) Cheesy...
sammy, sej men verjetn, no, zihr mi ne bi dovolil imet psa sabo tko, da te čist razumem kako je to
Logiran
TagTu
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.173


« Odgovor #116 : sreda, 05.10.2005 : 13:41:15 »

Puppy ares - mi lahko poveš, na kateri šoli ni na urniku Slovenskega jezika?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #117 : sreda, 05.10.2005 : 15:18:54 »

kaki so pa njihovi argumenti, zakaj naj bi pes ostal doma? Huh

predvsem to, da "pes ni za stanovanje"
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #118 : sreda, 05.10.2005 : 15:27:22 »

ups, sem prehitro stisnila "sporočilo".

torej, da nadaljujem. menijo, da če je pes notri, imaš v stanovanju vse polno dlak, smrdi, in zboliš! Huh Roll Eyes po drugi strani pa smo zdaj že dvakrat imeli psa na morju v apartmaju, je sobno čist, kljub temu, da je drugače v pesjaku, ni blo nobenih problemov, razen, spet, dlake, ki jih tako zelo motijo.
na čistočo so izredno "vdarjeni", jaz pa pol tega ne, kljub temu pa bi v stanovanju skrbela za to, da jih ne bi bilo toliko, da bi vsak takoj najprej to opazil in morebitni obiskovalec odšel poln dlak na oblekah. ampak tega pač ne morejo razumet.

razlog je seveda tudi ta, da bi po njihovem mnenju največ oz. preveč časa posvečala psu.
potem je še to, da tak pes ni za v mesto, pa "kaj si bodo starši tvojih cimrov mislili, ko bodo domov nosili dlake" ...  Roll Eyes

ajči, najlepša hvala za to ponudbo. bi bila vesela, če bi se lahko dali to "zrihtat" (uredit), predlagam, da se v nadalje glede tega dogovarjava po zasebnih sporočilih. ja, dobro si sklepala, (predvidoma) bom študirala v Ljubljani.
starše bi namreč bilo lažje prepričat, da vzamem Sammyja s sabo, če bi imela primerno stanovanje že zagotovljeno.

puppy ares, ja jaz skrbim zanj v glavnem. je pa res, da mu prvi obrok hrane da mami, ker jaz pridem komaj po pol tretji uri domov, ona pa že okrog dvanajstih, pa če sem bolna, gre oče z njim na sprehod. sem pa 100%, da vsakodnevnih sprehodov ne bi imel, niti ljubezni, niti pozornosti, če bi ga morala pustiti doma. Sad
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #119 : sreda, 05.10.2005 : 15:37:44 »

Ce ne bo slo na lep nacin, bos pac morala bolj na grobo.

Mami, ati, pes je moj, jaz skrbim za njega. To je moje zivljenje in tudi zanj sem odgovorna izkljucno jaz. Ce vama kaj ni vsec.. me dobita na to in to stevilko v mojem stanovanju v Ljubljani Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 15   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Pes v družini in gospodinjstvu  |  Tema: Saj je le pes
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines