mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 16:33:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 129   Dol
Natisni
Avtor Tema: samojedi - čvek  (Prebrano 287987 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #390 : torek, 20.09.2005 : 09:38:45 »

York - a boš prosim malo napisala kaj se dogaja v mali šoli. Kaj delate .... - malo opiši, ker medve ne hodiva, bi se vseeno rada vedela, če je kaj takega kar potrebujeva pri vzgoji. Prav hudo mi je ker je naša pasja mala šola na tako slabem glasu, drugam pa trenutno ne moremo hodit, ker imajo že otroci ogromno popoldnaskih obveznosti, sedaj pa je najmlajši še zbolel.
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #391 : torek, 20.09.2005 : 19:16:25 »

hey...
sammy hvala ker si me povabila v ta pogovor.
sem mal prišla pogledat.... pa se mi zdi, da mate vsi full pojma o psih, vzgoji psov on tud tak nasplošno. a je tuki gor tud kašen vzreditelj?

lp,         Smiley
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #392 : sreda, 21.09.2005 : 18:16:13 »

Leglo ima TrueBlue. Jaz že nekaj časa nimam nič.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #393 : sreda, 21.09.2005 : 18:41:39 »

puppy ares, lepo da si se oglasila! Smiley kako kaj Ares?
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #394 : sreda, 21.09.2005 : 19:17:46 »

dobro, hvala. Cheesy
pozabila sem omeniti, da mi je zelo všeč tvoja spletna stran od sammyja. Smiley za leglo sem vprašala kar tako, ker me zanima. a pse tud na razstave kaj peljete? a kej dosežete? Wink
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #395 : četrtek, 22.09.2005 : 10:42:17 »

No mojim opicam je včeraj uspelo nekaj neverjetnega: mimo mene so neznano kako uspele prinesti v vežo živega, odraslega, debelega ježa. Pa ne samo to, tista, ki ga je prinesla noter (sumim Brino), ga je morala tudi skriti v omaro, ker bi ga jaz sicer zanesljivo opazila. Za ježa so morale vedeti vse. In vse do zadnje so se delale, kot da ni nič toliko časa, da sem odnesla pete. (takšno prikrivanje odlično obvladajo in točno vejo, kdaj bom šla od doma in si bodo lahko dale duška) Z ježem so se morale zabavati vse dopoldne, našel ga je sin, ki ga je skoraj kap, ko je v veži skoraj stopil na ježa. Nekako je reveža zbezal v kuhinjo, mislil je da bo zdaj zdaj poginil. No jež je namesto tega zlezel od zadaj v hladilnik. Ko sem prišla domov, sem se pošteno namučila, da sem ga zbezala ven. Bil je sicer na smrt prestrašen in povsem zavit v pasjo dlako, luknje pa ni imel nobene (psice tudi ne).
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #396 : četrtek, 22.09.2005 : 11:38:35 »

Ja poznam to kak zgleda to ko se nekdo dela norega. To Belo zelo dobro obvlada Wink. Se spomnim ko sem ji enkrat ko je fehtala dala kos kruha. Ga je dol vrgla in se vsedla na njega. Pol pa začudeno "sej nimam nič", ko pa se je mogla prestavit pa je tak od daleč gledala začudeno in radovedno: "le kaj za boga dela ta kos kruha tu" Cheesy. Pa nasploh, ko mora kdaj kaj ubogat in ji ni za to - te se pa itak dela norega in išče in šnofa pajčevine na steni, ker mene ne sliši. Je pa zanimivo pri njej ko kako sr... naredi. Te je izredno fina, prijazna, ustrežljiva, ubogljiva, tačke deva kar sama od sebe, kot bi se hotela opravičit, ... - takrat veš da je nekaj vštimala Cheesy.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #397 : četrtek, 22.09.2005 : 14:25:51 »

pozabila sem omeniti, da mi je zelo všeč tvoja spletna stran od sammyja. Smiley

hvala! lahko to še napišeš v knjigo gostov Wink drugače pa dragi moji...  Cheesy podforum imamo!   Smiley
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #398 : petek, 23.09.2005 : 08:06:15 »

Kakšen podforum Sammy?
Sprenevedanje pa kot kaže vsi obvladajo in tudi to, kdaj morajo biti še posebej pridni. Jaz sem zadnjič našo pripeljala gor v stanovanje. In je samo gledala do kod lahko gre. Šla je takoj v kuhinjo, se usedla, dala prostor in nas samo gledala. Pol se je počasi pretihotapila v predsobo in do prehoda v dnevno, tam pa ji nismo pustili naprej. Pa je vse ubogala (zunaj ne bi bila tako poslušna). Ulegla se je na tla in nas gledala tako prefrigano, enkrat z dvignjenim ušensom, drugič prav prisrčno postrani ..., no v službi pa se mi smejijo in pravijo, da jim bom drug mesec, ko bo že bolj mrzlo povedala kje je njen prostor v dnevni. zaenkrat še pravim, da tja pa 100% ne, saj je čisto nova, toda ti njeni pogledi ... nikoli se ne ve, pa tudi kakšen smisel ima imeti psa zato da sem z njim samo eno uro na dan na sprehodu, ji damo jest in spustimo lulat, sicer pa jo lahko gledamo samo skozi okno in ona nas. Joj, joj, tale moj sinček mi jo je res zakuhal s svojo željo po psu.
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #399 : petek, 23.09.2005 : 08:49:44 »

Za podforum se že ugotovila, kaj si mislila. Imam pa še eno vprašanje. Kakšno hrano dajete našim lepotcem, naša je Pro Pac. Ali veste ali je ta hrana vredu?
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #400 : petek, 23.09.2005 : 14:25:59 »

nikoli se ne ve, pa tudi kakšen smisel ima imeti psa zato da sem z njim samo eno uro na dan na sprehodu, ji damo jest in spustimo lulat, sicer pa jo lahko gledamo samo skozi okno in ona nas.

ja, pametno vprašanje in razmišljanje! zakaj potem sploh imeti psa?

lanabela, zanimiva predstavitev pasme! si moram vzeti čas, da to vse preberem ...
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #401 : petek, 23.09.2005 : 19:08:29 »

hmm...jaz imam psa zato, ker pse obožujem in ker brez njega enostavno ne morem živet.....rada mu vračam ljubezen in vse kar počnem zanj mi ni odveč in to rada delam Smiley Wink Grin Smiley

ko meni ares kaj ušpiči sem ponavadi huda nanj, ko pa se potem čez nekaj časa spominjamo teh dogotkov se pa pošteno nasmejimo.... Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #402 : petek, 23.09.2005 : 19:13:39 »

vprašanje je bilo v bistvu retorično, ampak ok ... in sicer v razmislek ajči.
Logiran
Mufi
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #403 : sobota, 24.09.2005 : 10:42:53 »

Ojla!
Se spet malo po dolgem času oglašam. Pohvalila bi Lanabelino predstavitev pasme - res zelo dober opis in tudi slikce  Wink


Lp
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #404 : sobota, 24.09.2005 : 12:46:45 »

York, a si se že vrnila z dopusta? Kako je kuža?
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 129   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines