mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 10:05:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 129   Dol
Natisni
Avtor Tema: samojedi - čvek  (Prebrano 288060 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #420 : ponedeljek, 26.09.2005 : 10:54:34 »

Aha, to je na začetku, to je verjetno že dolgo gor, ker se mi zdi da sem nekaj takega že brala in  mi je zelo veliko povedalo o naši pasmi, Če je to to, je enkratno, vsaj meni.

York - a mi lahko zaupaš v katero malo šolo hodita in koliko stane ter koliko ur ste že imeli od skupnih.
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #421 : ponedeljek, 26.09.2005 : 10:56:02 »

Ja sem pa res .... zdaj sem našla to predstavitev - jo grem natančno brat, vseeno pa zgleda SUPER.

Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #422 : ponedeljek, 26.09.2005 : 11:14:25 »

Hodiva v KD Ribnica (suha roba in te stvari, sej veste  Wink). Mala šola stane 20.000 in 4000 vpisnina v društvo. Traja pa nekje 20 ur se mi zdi...ne vem natančno. Do sedaj smo imeli trikrat, sam sem jaz enkrat manjkala. Na koncu je društveni izpit in dobiš neko priznanje oz. diplomo.
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #423 : ponedeljek, 26.09.2005 : 12:47:32 »

Če te prav razumem imate šolo samo na soboto. Bomo malo premleli, mogoče bi se vam lahko pridružili, če nismo že zamudili saj niti nimamo tako daleč do vas.

Naučiti se moramo odpoklica, ki zaenkrat deluje cca. 80% in hoje ob nogi. Naša med hojo še vedno občasno vleče, čeprav smo poskusili tudi samozatezno ovratnico po nasvetu kinologa. Ostalo pa je zelo pridna. Vrta nimamo ograjenega, pa nikoli (vsaj zaenkrat) ne uide na sosedovo dvorišče. Na začetku je to parkrat storila, pa je bila kregana, sedaj pa jo premami le kakšen pes, ki ga peljejo lastniki na sprehod po travniku pod našo hišo. Sedaj smo jo imeli tudi vsak dan malo časa v stanovanju, ampak ugotavljam da je njej bolj všeč na zraku - v pesjaku. Notri ji je nekaj časa fajn, komaj čaka da jo "pogostimo", pol se pa mal crtla in ko ima dovolj postane kar nemirna. Sicer pa se stvari iz dneva v dan spreminjajo.
Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #424 : ponedeljek, 26.09.2005 : 13:46:59 »

Ne Aja, mi imamo šolo dvakrat tedensko. V ponedeljek, oziroma v torek (torej jutri) in v soboto. Vsakič ob pol šestih popoldne. Je pa že zanč inštruktor neki sitnaru da zdaj pa res ne bo jemal nobenga več u skupino ker se mu pol spet podre cel sistem, ampak mislim da bi enkrat še naredu izjemo! Dej probej prit no! Bi bla prou vesela še enga samojedka v skupini!  Grin Grin
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #425 : ponedeljek, 26.09.2005 : 14:06:58 »

ajči, povezavo do predstavitve pasme imaš TUKAJ.
Logiran
Mufi
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #426 : ponedeljek, 26.09.2005 : 15:01:09 »

Ojla!
ja, njeni psi so.. sicer bo pa sama napisala ...
Ja res psice so res njene kuža Apolon pa je moj. No zdaj lahko končno vidite mojega samojeda.
Ajči tudi naš je zelo rad zunaj sploh sedaj, ko so že malo hladnejši. Skoraj vsak večer (pa tudi čez dan ko smo doma - po želji seveda) pride noter se malo pocrkljati, ko pa ima dovolj pa vstane in hoče v svojo kočo. Tako da je zelo rad v svoji koči, najraje pa je na balkonu, kjer ima razgled na vse strani.

Lp
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #427 : ponedeljek, 26.09.2005 : 16:55:07 »

20. novembra bo v Vrtojbi.

v Ljubljani bo CACIB 14.1.2006.


v vertojbo ne grem ker je res mal predeleč.....v ljubljani pa se sigurno oglasim...... Cheesy Cheesy Cheesy Smiley Smiley Wink Wink
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #428 : ponedeljek, 26.09.2005 : 17:58:04 »

Ojla!Ja res psice so res njene kuža Apolon pa je moj. No zdaj lahko končno vidite mojega samojeda.

oj!

zanimivo ... koliko pa je tvoj kuža star? tvoj vzdevek mi je zelooo znan, pa ne vem od kod (se nič v zvezi s tabo ne spomnim) - morda iz sosednjega foruma (mojpec.com)? škoda, da se vidi samo glava.
Logiran
Mufi
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #429 : ponedeljek, 26.09.2005 : 18:07:07 »

Ojla!
Sammy res je verjetno ti je znan iz sosednjega foruma, kjer sem na začetku bolj pisala. No pa tudi tukaj sem že nekaj napisala. Bom si v bližnji prihodnosti, ko bom imela več časa uredila album. Aja star pa bo kmalu šest let (3.10.)

Lp
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #430 : ponedeljek, 26.09.2005 : 18:24:28 »

saj ga imaš v galeriji celega, dela slalom
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #431 : ponedeljek, 26.09.2005 : 18:53:03 »

aha, hvala! nisem vedela, da ta galerija obstaja ... za ostale, ki jo želite videt: http://www.mojpes.net/galerija/thumbnails.php?album=613
Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #432 : ponedeljek, 26.09.2005 : 19:06:04 »

Lanabela naj še jaz pohvalim tvoj opis pasme! Super! In čeprav imam psa šele tri mesece naj povem da vse te lastnosti ki si jih opisala še kako držijo! Pisala pi si še nekaj o lajanju. Naš ima občasne "popadke" in laja na nekoga popolnoma brez razloga!  Angry Laja, pa se zapodi v noge, pa spet laja....kot obseden. Kaj narediti? Pri hranjenju se je že navadil da dokler laja in skače nič ne dobi. Zato vedno lepo sede in počaka. Kaj pa sicer?  Undecided
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #433 : torek, 27.09.2005 : 07:55:06 »

Tole lajanje tudi pri nas včasih malo nagaja, krivi pa so kot že tolikokrat povedano - sosedi. Pa res, ne da bi se finega delal ampak ko nas ni v bližini, takoj priletijo k njej in ji dajejo stavari, največkrat poli salamco, včeraj menda celo piščanca, enkrat je dobila koruzo, pa je pol bruhala jaz sem pa mislila da ji ni pasala juha, ki jo  je tisti dan prvič dobila. Na srečo pa so otroci zgovorni in so mi povedali, da so jim rekli naj nam ne povejo, ker jo samo mal pocrtlajo. In ona pol LAJA - le zakaj - ker prosi naj ji dajo še. Kateri pes pa nima rad poli salame, ki jo dobi kar tako, za dobro jutro. Pa sem jih kregala, jim lepo opisala, da ima ona to samo za nagrade, pa da koruze sploh ne sme jest... ampak včeraj se je menda ponovilo s piščancem. Me prav jezi, ker ne rabimo ograje zato, ker bi naš pes uhajal k sosedom in na cesto, ampak zato, da mi je ne bi sosedi nervirali.

Sicer pa laja kadar bi se rada igrala in nam kar sama prinese žogo, češ ..., pa na otroke, ker jih hoče grist. Saj verjetno so sami krivi ker jo skozi nekaj mrcvarjo, ali pa je krivo to, da menja zobke. Sem pa slišala od enga lastnika samojeda, da menda ti psi na splošno malo več lajajo. Ja. bomo videli kaj še bo, zaenkrat še ni teh problemov.
Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #434 : torek, 27.09.2005 : 08:20:23 »

Ajči, kaj je pa z malo šolo, a prideta danes?  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 129   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines