mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 22:13:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 129   Dol
Natisni
Avtor Tema: samojedi - čvek  (Prebrano 288013 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #690 : torek, 08.11.2005 : 19:35:16 »

glede vprašalnika še to: a naj odgovore preračunam v procente (v tem primeru moram počakat dokler mi večina ne posreduje odgovorov - dokler ne bom vsaj približno prepričana, da odgovorov več ne bo), ali pa naj napišem vse odgovore (kopiram pod vprašanja)? v drugem primeru lahko že "zdaj" začnem z delom in sproti objaljam odgovore. recimo (s črkami je označena posamezna oseba):

1. Zakaj ste se odločili za pasmo samojed?
A: zaradi zunanjosti
B: zaradi prijetnega značaja
C: nimam posebnega razloga
.
.
.

2. Koliko samojedov imate?
A: Dva.
B: 3.
C: Enega.
.
.
.

itd...
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #691 : torek, 08.11.2005 : 19:36:19 »

Bela01, a ti jih pošljem po mailu? Vsakega v svojem ali pa skupaj?
Izberi si trike, pa ti pošljem video posnetke izbranih trikov.
Logiran
ajči
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 234


WWW
« Odgovor #692 : sreda, 09.11.2005 : 09:29:12 »

Sammy, odgore bi lahko v večini primerov preračunala v procente. Nekako tako kot 56% ima samojeda zaradi videza, 20% zaradi značaja ...
Filmčkov pa tudi jaz ne vidim.

Mene pa zanima, če imajo vaši psi kakšne probleme s ceplenji. Naša je bila prejšnji četrtek ceplena proti steklini in čipirana, v petek pa je imela zelo hudo drisko. Kar teklo je iz nje in revčka je skozi čepela na travi. Naslednji dan pa je dobila 2 tableti proti zajedalcem in zopet je bila uboga, le da tokrat malo manj.
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #693 : sreda, 09.11.2005 : 12:29:30 »

Moja slabo prenaša cepljenja proti kugi in drugim boleznim. Prvič ko sem jo dala cepit sem mislila da se je zastrupla. Cel čas je bruhala. Zdaj ko jo dam cepit je tisti dan cel dan take slabe volje in se skisano drži. Vrjetno ji je še vedno slabo po tem. Po cepljenju proti steklini pa kot da ni nič.


Sammy: jaz bi rada vidla vse  Wink. Glej ti lepo popravi linke tam - to naredi tak da se ti nebo odpirali v novi strani in se tam predvajalo kot film, ampak to naredi tak, da se ti bo odprlo okno - odpri, shrani. In bo delalo.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #694 : sreda, 09.11.2005 : 15:08:56 »

Sammy: jaz bi rada vidla vse Wink. Glej ti lepo popravi linke tam - to naredi tak da se ti nebo odpirali v novi strani in se tam predvajalo kot film, ampak to naredi tak, da se ti bo odprlo okno - odpri, shrani. In bo delalo.

vseh verjetno niti ne bom mogla dat na net, ker ni dovolj prostora (vsaj tako predvidevam, ker jih več ne gre gor).

Glej ti lepo popravi linke tam - to naredi tak da se ti nebo odpirali v novi strani in se tam predvajalo kot film, ampak to naredi tak, da se ti bo odprlo okno - odpri, shrani. In bo delalo.

Meni se pa ne odpira v novi strani, pač pa se zažene windows media player ... in kako se to naredi (odpri, shrani)?
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #695 : sreda, 09.11.2005 : 16:49:27 »

link daš samo na ta fajl. Če pa tak ne bo šlo, pa zazipaj pa potem daj link na fajl Smiley
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #696 : sreda, 09.11.2005 : 19:15:48 »

glej ... ne morem dati linke samo na videe, ker niso na istem strežniku kot strani ...
tud o zippanju sem že razmišljala, pa meni osebno recimo gre na živce, ko želim pogledat kakšen file na kakšni strani in naletim na "zippe" Roll Eyes. ne vem. bo že.
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #697 : sreda, 09.11.2005 : 19:25:03 »

To nima veze če videi niso na istem strežniku. Ti narediš na strani, ki je na enem strežniku link na video ki je pač na drugem strežniku. To ni noben problem. Ne rabi to bit v isti mapi. Probaj boš vidla da bo šlo.
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #698 : sreda, 09.11.2005 : 19:36:38 »

saj pa sem tak nardila Roll Eyes ... res ne vem, kako bi to drugače.
Logiran
jmarkoos
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #699 : četrtek, 10.11.2005 : 09:05:56 »

Kar se cepljenja in bruhanja tiče en majhen nasvet - kakšen dan  ali dva pred cepljenjem dajte svojemu kužku tabletko proti zajedavcem ( glistam,...) - načeloma potem ne bi smelo biti problema z bruhanjem in slabim počutjem  Wink

lepo se imejte

Marko in Tai

http://img473.imageshack.us/img473/6179/minitaiparking1leto056jm.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
York
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 143


WWW
« Odgovor #700 : četrtek, 10.11.2005 : 10:20:05 »

Tudi nam je veterinarka (imeli smo organizirano srečanje v mali šoli) povedala, da je treba psa pred vsakim cepljenjem razglistiti, sicer je tisto cepivo kot ga nebi bilo  Undecided
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #701 : petek, 11.11.2005 : 15:57:03 »

Sammy: Potem pa žal ne vem v čem je problem.

Jmarkoos: Taj je pa res lep pesek.
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #702 : petek, 11.11.2005 : 15:59:59 »

Aja sem pozabla povedat, da sta naša dva pesjanarja (Bela in od fanta Tači) bila danes vrtnarja. Prekopala sta kar lep del grede s tulipani. No ko je fant prišel je še Bela nekaj šnofala po luknji, Tači pa je poleg ležal na gredi. Oba sta bla kregana. Je pa zanimivo kak takoj drug za drugega potegneta. Če enega kregaš, drugi takoj zraven prileti in začne poleg lajat ali pa se dobrikat. Mislim to so prave male barabe Wink
Logiran
jmarkoos
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #703 : petek, 11.11.2005 : 16:02:20 »

Hvala Bela  - če boš kaj v našem koncu jo pa pridi pogledat   Wink

lp marko
Logiran
Bela01
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 706


« Odgovor #704 : petek, 11.11.2005 : 16:12:59 »

Ups, jaz sem pa cel čas mislila, da je pesek in ne psička.
Sta si pa z Belo malo podobne. Sploh na tej tazadnji sliki. Sem se zadnjič malo bolj poglobila v gledanje slikic in je moja res izrezan volkec  Cheesy. Sami nosem vedla, da so volkci take barabice  Roll Eyes.

Sem Beli včeraj sešila novo prevleko za njeno postlo (moder termoflis z medeki  Cool), pa je zvečer glih dve uri spala na njej pol se pa je pritihotapla na najino postlo - je medeki niso prepričali, ali pa je mogoče mislila, da sem jo za sebe sešila Tongue.
Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 129   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines