mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 14:18:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 129   Dol
Natisni
Avtor Tema: samojedi - čvek  (Prebrano 287971 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1770 : torek, 15.06.2010 : 20:52:32 »

Luškani sta! Smiley  Super obvlada Nala! Wink
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #1771 : sreda, 23.06.2010 : 10:50:43 »

Hvala Smiley Tukaj je en posnetek ko Nala vleče rolerje, na videju je moja prijateljica in NE jaz Wink

http://www.youtube.com/watch?v=JjzqSGtczeQ
Logiran
zlatolasska
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 151


« Odgovor #1772 : četrtek, 24.06.2010 : 17:37:33 »

Samoyed lover, super sta.. Smiley
Bravo za ves pogum, voljo, vztrajnost! Jaz je pri mojem samojedu in pri svojih 16 letih nisem imela desetino toliko kot ti. Kljub vsemu pa je Lino na sreco cudovit samojed.. Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1773 : četrtek, 24.06.2010 : 20:20:25 »

Super sta, res! Cheesy Samoyed lover, ti si zares en poseben otrok (v pozitivnem smislu seveda), no, najstnica. Ko bi le bilo več takih (vključno z mano, ko sem še bila v tvojih letih). Wink
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1774 : petek, 25.06.2010 : 20:08:26 »

Samoyed lover, luškan filmček Cheesy, tudi sama sem rada rolala v družbi z Bonijem ko je bil še mlad.. le da me on ni vlekel ker je pač majhen.. Wink
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #1775 : petek, 09.07.2010 : 15:19:47 »

Hvala vam za  pohvale, sem komaj zdaj videla Grin Zdaj pa sem že "polna" pohval Cheesy

Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #1776 : sreda, 21.07.2010 : 16:23:24 »

Zdaj sicer ne vem, če je to tukaj dovoljeno predlagati... ampak bom  vseeno vprašala ( če pa je kar koli narobe me naj Jana opozori), zanima  me namreč, če bi se dalo, da bi imeli eno srečanje Samojedov? Meni bi najbolj ugajalo v Mariboru ali pa blizu Maribora. Bi šlo?
Logiran
zuti
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #1777 : sreda, 28.07.2010 : 20:38:31 »

Zdravo punce (vsaj zdi se mi, da ste tu povečini punce?).

Nas je pred kratkim veliko prezgodaj zapustila naša samojedka Rina. Se moram sestavit pa odpret temo namenjenu njihovi poti naprej... ko bom zmogel.

Tukaj bi vas samo vprašal, če mogoče katera pozna kakšno leglo oz. koga, ki prodaja/oddaja mladičke? Ne me napast za to, kar bom zdaj napisal, prosim, predobro poznam vse argumente ZA in proti, ampak mi se ne gremo vzrediteljstva in smo imeli še vse psičke sterelizirane. "Stroški" za veterinarja niso vredni debate, naš kuža je družinski član, enaki privilegiji so zanj kot za ostale. Če že so težave. Torej, da, rodovnik ni pogoj, se zavedamo možnih posledic in prosim ne me zdaj napast. Mnenje vseh v familiji je, da kuža ni kriv če ima takega vzreditelja. Že res, da s tem podpiramo tako rejo, ampak po mojem skromnem mnenju bi se te "težave" moralo rešit na kinoloških oz. veterinarskih ravneh, saj se preprosto izve kdo to počne. Sem pa sam vseeno predlagal rodovnik. Ali pa če poznate koga, ki svojega samojeda ne more več imeti. Sem pregledoval po zavetiščih ampak ni "nič". "Nič" zato, ker nas je Rina tako začarala, da smo sedaj zavedno samojed fani. Pač, ko sem prebiral te forume te dni in videl kake "probleme" imate z vašimi kosmatini... no, težko brat, samo ravno te "probleme" potem najbol pogrešaš. Vse bi dal, da me bi še katera psička tako z veseljem zajebavala. Na koncu sva bila oba prijatelja. Pa če je ona mene ali pa jaz njo.

Bom pa stopil seveda tudi z vzreditelji na *****. Saj jih je par blizu (sem iz Šk. Loke). Ampak, vsak info dobrodošel, sploh, ker si želimo samojeda spet v našem krogu. Čeprav se mi zdi precej kruto, ker je spomin na Rino še tako zelo svež. Če poznate kakega samojeda, ki bi potreboval nov ljubeč dom... če pa je še samička pa toliko bolje. Samo se ne bo noben preveč zmišljeval.

Pa lep pozdrav.
MJ
Logiran
zuti
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #1778 : sreda, 28.07.2010 : 21:24:42 »

No, očitno je vseeno veliko močnejša želja staršev po samički. Samo kot opomba, ne znam popravit prvega posta (če se to sploh da).

Lp.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1779 : sreda, 28.07.2010 : 22:18:43 »

Samo kot opomba, ne znam popravit prvega posta (če se to sploh da).
Ne, svojega sporočila ne moreš popraviti, niti izbrisati. Kolikor mi je znano, lahko to naredi le moderator. Glede mladičkov pa ti žal ne znam svetovati.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1780 : četrtek, 29.07.2010 : 07:25:56 »

Zal, zuti, tukaj za svoje zelje ne bos nasel pomoci. Samojed je samo rodovniski samojed, vse ostalo so mesanci, za nakup le-teh pa tukaj nimamo prav nikakrsnega razumevanja.

Sporocil ne mores popravljati, prav tako ni dovoljeno dajati povezav na strani, kjer so vzreditelji ali objavljati podatke o vzrediteljih.

Ce nameravas se ostati tukaj, si najprej preberi pravila na mojpesForumu.

Sicer pa razen prezira pac drugega ne morem izraziti. 27.4. se ti je izgubila psica in zdaj isces novo.
Je bila cipirana? Je obvesceno zavetisce o izgubi? Kaj ste naredili, da bi jo nasli? Si precesal po kolenih skofjeloske gozdove, da bi nasel tako drago vam psico? Ali bi imali dve, ce se izgubljena vrne?
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1781 : četrtek, 29.07.2010 : 07:49:08 »

Ušla ?  Shocked Pa ste jo intenzivno iskali, kot sprašuje Jana ?
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1782 : četrtek, 29.07.2010 : 07:51:42 »

Glede na to, da se že išče nova  Lips Sealed 
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1783 : četrtek, 29.07.2010 : 08:05:01 »

Ja res  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
zuti
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #1784 : četrtek, 29.07.2010 : 08:42:48 »

Naša Rina je zdaj za večno doma.

Samo upam, da vas nikoli ne doleti to, kar je mene (nas).

Jana: Si polni predsodkov, izgleda. Škoda besed. Ampak, naj ti bo jasno, dokler je nismo našli sem po teh gmajnah naredil čez 400km, prehodil sigurno 50km, preklical vsa zavetišča, vsa kinološka društva, policijske postojanke, veterinarje v bližnji in širši okolici, polimam vse vasi v celotnem območju s plakati, javil na vse radije in na koncu še zelo težko higienike klical. Ja, Rina nam je pomenila vse, zato pa je zdaj tako huda praznina. Ampak, ti kar preziraj, imaš vso pravico. Saj tudi jaz sebe, da je sploh uspela pobegnit.

Potem pa v upanju naletiš na take odzive. Na žalost moram rečt, da sploh nisem presenečen.
Logiran
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 129   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: samojedi - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines