mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:30:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: košara za na kolo
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: košara za na kolo  (Prebrano 15149 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
xop
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 671


« Odgovor #15 : sreda, 16.11.2005 : 18:43:20 »

Jaaa! Nely krasna je... Cheesy Koliko so pa dimenzije te škatle, ki jo imaš ti za Nely...?
Logiran
vesna
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.500


« Odgovor #16 : ponedeljek, 12.12.2005 : 22:32:28 »

Tosy sem komaj zdaj vidla - dimenzij ne vem (sem jo zdaj pospravila, ker ne potrebujemo) - je pa definitivno zadosti velika za tvojo Tosy.
Logiran
urhg
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 12.04.2006 : 12:07:17 »

Zdravo, sicer je ze kar nekaj casa, od kar ste naceli to temo ... a, zares me zanima, kako velike so te kosare. Moja kuza je sicer lahka, okoli 5 kg, a ko gledam kosare za na kolo, se mi vse zdijo nekam majhne. Kako veliko kosaro moram kupit, da se ne bi v njej pocutila prevec utesnjeno. Kako velike imate vi?
Logiran
Katarina_
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #18 : petek, 23.06.2006 : 17:27:52 »

Živio,
tudi jaz sem precej pozna glede tega... sram Zanima pa me vaše mnenje glede te košare http://www.funstufffordogs.com/Qstore/Qstore.cgi?CMD=011&PROD=1085490824 - Urhg, mislim, da bi mogoče bila primerna tudi za tvojo psičko... Roll Eyes
Lp
Katja Smiley
Logiran
NellyPija
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #19 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:39:48 »

tale je pa full dobra Katja.. a mogoče veš če se da kaj podobnega dobiti pri nas....Huh ... imam pa še eno vprašanje... ste imeli težave pri navajanju kužkov na košaro? Naša je stara cca 9 mesecev in še nikoli nisva poskusili kaj takšnega... mi je pa kar hudo ko jo pustim doma in grema s fantom kolesarit- to pa bi bila idealna rešitev...Smiley
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #20 : ponedeljek, 26.06.2006 : 12:44:02 »

Ta pa je res dobra, mi smo jo vozili kr v navadni kosari in to je to. Problem je bil samo, da je bila ta kosara zadaj in zato sva se vedno morala vozit eden za drugim, da sva kontrolirala ce je vse vredu z njo.
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Prevozi psov  |  Tema: košara za na kolo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines