mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 10:48:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Napoleon, Lan, Tedi, Petko in Viška
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napoleon, Lan, Tedi, Petko in Viška  (Prebrano 21537 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : četrtek, 15.11.2007 : 21:59:33 »

Še malo drugače: njihova mama je bearded collie, skrbnice Stars@Sea. Ni jim bilo namenjeno živeti prav dolgo, ker pač niso izpadli rodovniški. Ali kako bi se temu reklo drugače  Smiley. Toliko za info bodočim posvojiteljem, da si bodo znali predstavljati velikost in približen karakter teh "ničvrednih" mešancev.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #16 : četrtek, 15.11.2007 : 22:06:44 »

No, mogoce bo pa zdaj kaj vec interesa zanje, ko se ve kaksna je mama. Pa mislim, da si res zasluzijo tople domove. Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 15.11.2007 : 22:39:05 »

Točno to, kaja. Upam, da bo kaj več interesa za njih; in da bo nekam na dobro oddana tudi njihova mama, ki prav tako išče nov dom (kot berem v oglasih).
Tema je torej namenjena iskanju novih domov za njih, tamle malo više, ko se menimo o tem, zakaj je zavetišče v stiski (oziroma zaradi koga vse), pa po želji....
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #18 : četrtek, 15.11.2007 : 22:53:44 »

Brez zamere, vendar se vsa sentimentalnost tukaj konca. Vseh ni za metat v en kos, je pa dejstvo, da imajo tile psi znanega lastnika z znanim naslovom. Torej, zaradi njih Horjul ne sme biti v financni stiski.
In kot berem, je se en tak primer z znanim lastnikom. Pa sentimentalnost (do ljudi) gor ali pa dol. Sentimentalnosti ni mogoce dat v skledo. Niti v pasjo al pa macjo ne.

Ne govorim o nastanitvi psov, o prostorskih stiskah in o moralnosti pocetja, zaradi cesar so tile pristali v zavetiscu, temvec govorim o stvareh, ki imajo jasen in nedvoumen epilog - placilo stroskov za oskrbo lastniskih psov.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : sobota, 17.11.2007 : 14:22:07 »

lastniskih psov.

... ki v tej temi iščejo vsak svojega odgovornega skrbnika.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #20 : sobota, 17.11.2007 : 22:15:55 »

Vidim, da pridno klikate. Se malo, pa bodo tile kosmatincki imeli vec ogledov kot mopski.  Smiley Upam, da to pomeni, da je med "firbci" tudi kaksen resen posvojitelj. Morda kak zagret agilitas, pohodnik ali pa le zapeckar, ki si vseeno zeli sprehoda s simpaticnim kuzkom. Poznam enih par beardijev in so krasni psi, razigrani, prijazni in prepricana sem, da tudi tile niso dalec od tega. Pa saj bo Smetka dala kaksno bolj konkretno oceno o njih po telefonu.  Smiley lp
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #21 : sobota, 17.11.2007 : 22:32:09 »

Kje je pa moje včerajšnje vprašanje?Huh?
Kdo je te pse pripeljal v Horjul?

Smetka je v postu nad tvojim poudarila, da je tema namenjena samo iskanju novih domov za te pse in ne štorijam okrog njih.

Lp Neža
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : nedelja, 18.11.2007 : 00:08:54 »

Pmaxi, če se ne motim, sva se za konec leta nekako menili za posvojitev enega mešanca. Bi kateri od teh prišel v poštev? Konec leta bo ravnokar tu, zanimanja pa nobenega  Sad.
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #23 : nedelja, 18.11.2007 : 20:39:34 »

O ja, sva se menili. A se še nismo preselili in še vedno razmišljam o dodatnem psu. Ne, žal noben od teh ne pride v poštev, ker sva se z možem pomenila, da bomo vzeli nekaj manjšega ala Tili. A za Tili praviš, da škloca in žal, moji mulci niso tako nežni kot tvoja pupika, čeprav se trudim.
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #24 : ponedeljek, 19.11.2007 : 09:55:55 »

V čem pa je ovira, da poznani lastnik oz "proizvajalec" teh mladičev ne bi bil dolžan plačati vseh stroškov v zvezi z mladički?
Oskrbni dan polno in vse ostalo od posegov do oglaševanja in hotelske cene do oddaje?
Mislim, da je to najmanj, kar je dolžan.
Poleg morebitnih kazni, ki mu jih, upam vsaj, nalaga zakonodaja.

Zapuščanje psov se bo nehalo šele, ko sebo storilce odkrilo in se jim naprtilo polne stroške vzdrežanja(pa to realne, vključno z amortizacijo objektov in plačami zaposlenih) - magari do naravne smrti psa, če ne bodo našli novega skrbnika.

Vsekakor pa iskrene čestitke za "OZNa sve dozna" v tem primeru.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #25 : ponedeljek, 19.11.2007 : 10:43:51 »

Joj, kako so lušni vsi!  Smiley Ti bodo zrastli v čudovite pse, ravno prave velikosti. Tako bodo veliki, kot moj Bučko. Res so lušni!  Smiley
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #26 : torek, 20.11.2007 : 23:47:33 »

sami lepotci, taki razcufani, ampak blazno luškani in prijazni!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #27 : ponedeljek, 26.11.2007 : 16:18:16 »

Lan je na poti v nov dom.
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #28 : ponedeljek, 26.11.2007 : 16:20:34 »

Srečno Lan! Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #29 : sreda, 28.11.2007 : 08:08:07 »

Samo še trije iščejo dom  Smiley.
Logiran

Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Napoleon, Lan, Tedi, Petko in Viška
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines