mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 14:31:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: V Domžalah... kuža Smoki
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: V Domžalah... kuža Smoki  (Prebrano 32208 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #60 : četrtek, 15.11.2007 : 21:12:08 »

Torej, dve žalostni dušici.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #61 : četrtek, 15.11.2007 : 21:33:10 »

A racuna pa vseeno za svojega bivsega varovanca, svojo veliko ljubezen ne bi poravnala?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #62 : četrtek, 15.11.2007 : 21:35:22 »

Vem, da noben komentar ne bo pomagal. Vendar moram kljub vsemu pohvaliti tamlado, da je ob takšnih starših zmogla ohraniti čut do živali.
Ne vem pa ali je bila v prepričevanju dovolj vztrajna in odločna, o tem pač ne bi mogla komentirati, ker ne vem.
Zelo žalostno za Smokija, upam, da ga opazi družina katere družinski člani ga bodo vsi imeli radi. Čimprej, da od žalosti ne zboli.
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #63 : četrtek, 15.11.2007 : 21:40:11 »

Oprosti Lisa, ampak to zame ni ravno neki jaki čut za živali.
Pol se jim oprosti le, če so tamladi res še zelo mladi in nesposobni poskrbeti za Smokija.
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #64 : četrtek, 15.11.2007 : 21:42:43 »

Ne morem verjet..., da so ljudje res tako brezsrčni. Cry

Upam le, da bodo nekdanji skrbniki čutili vsaj malo odgovornosti do psičkove brezpogojne ljubezni do njih in pokrili stroške operativnega posega, če so se ga že teko elegantno znebili. Lips Sealed

Res, sem brez besed....ubogi kuža zdaj, ko je invalid pa ni več zaželjen doma...in ga pač zavržejo... Undecided

Kakorkoli že....sem vseeno mnenja, da bi "tamlada" lahko vseeno našla kakšno rešitev.
Saj se lahko obveže, da bo ona skrbela zanj...saj ne bo treba "tastarim" nič narediti...Ne razumem....Jaz se nikakor ne bi strinjala z odločitvijo samo "tastarih". Pa kaj so ljudje res čisto brez hrbtenice in moralne odgovronosti in delajo pač tisto kar jim rečejo drugi. Sad
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #65 : četrtek, 15.11.2007 : 21:46:24 »

Ja, če so tamladi res mladi in nimajo svojega denarja (še) in imajo tako brezčutne starše je hudo. Če pa so mladi malo starejši, vsaj toliko, da imajo svoj denar, bi pa res lahko pokrili stroške in ... kaj pa vem. Bom tiho.
Logiran
tanara
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #66 : četrtek, 15.11.2007 : 21:49:49 »

ne obsojaj!

ne veš kaj natančno je bilo in kako je

jest sem dala skozi nasprotovanje staršev moji lepi kužiki... sploh ne veš kako je težak vsak dan posebej če nimaš financ in službe, ne moreš nič... tiho skloniš glavo in kuješ načrte kako boš šel na svoje. Kako starše prepričat, da je pes samo žival, ki ne zna gledat na cesto? Čeprav mu je 100x uspelo prečkati cesto, jo bo še 101? Meni ni uspelo in vsak dan sem se s strahom vračala domov iz službe. In kmalu ko sem imela stalno službo, sem ta strah za vedno spodila stran

ne opravičujem, da ne bo pomote, samo želim da ne obsojate če ne poznate njihove zgodbe
Logiran
tina.g
rad pišem
****
Sporočil: 456


« Odgovor #67 : četrtek, 15.11.2007 : 21:59:10 »

Zato pa moraš stvari pretuhtat PREDEN se odločiš za žival. Poznam kar nekaj primerov ljudi, ki so imeli radi svoje pse dokler so bili zdravi. Ko pa so se pojavile težave in stroški pa so jamrali, da nimajo denarja in jih naenkrat več niso imeli tako zelo radi. Kt smo že stokrat premleli-pes je luksuz. Če si ga ne moreš privoščit ga ne imej. Če živiš s kom, ki ne mara živali, jih ne imej. Ne si na vrat na nos nakopat nekaj, kar ti zrase čez glavo.

Srečno Smoki.
Logiran
Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #68 : četrtek, 15.11.2007 : 22:02:16 »

tina.g....se povsem strinjam s tem kar si napisala. Smiley

Vez s tvojo živaljo je večna...tako ali drugače....v dobrem in slabem si z njo....ni debate. Lips Sealed
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #69 : četrtek, 15.11.2007 : 22:29:59 »

A racuna pa vseeno za svojega bivsega varovanca, svojo veliko ljubezen ne bi poravnala?

To sem hotela tudi jaz vprašati...

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 15.11.2007 : 22:40:39 »

Ma kaj sploh to sprašujete. Bi napisala, če bi bilo temu tako.
In... sej ni za verjet, ampak popolni pač nismo in tokrat je tudi meni hudo, da je situacija takšna, kot pač je.
Logiran

Podencica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 651


« Odgovor #71 : četrtek, 15.11.2007 : 22:42:57 »

Ma kaj sploh to sprašujete.

Ja, to sploh ni vprašanje...Po moje bi moralo biti to čisto normalno dejstvo....poravnajo stroške in pika!
To je še najmanj v tem trenutku, kar bi lahko naredili za ubogega Smokija. Cry
To so ljudje brez vesti, za takšne jaz ne poznam opravičil. Nobenih!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #72 : četrtek, 15.11.2007 : 22:43:24 »

Nocem bit nesramna, vendar sem ze v drugi lastniski temi pripomnila, pa bom se tukaj.

Z razumevanjem ali nerazumevanjem ljudi ni mogoce nahraniti nobenega psa, prav tako ne placati nobenega racuna pri veterinarju. Zal. Ce bi slo, bi bila ena od zelo branih tem tega horjulskega koticka prazna, tako pa imajo menda stisko - financno in prostorsko.
In znane lastnike nekaterih svojih varovancev.
Menim, da ni kaj veliko za sprasevat, a bi nekdo to ali bi ono ... So drugi mehanizmi.
Naj bi bili za vse enaki.
In naj bi se mi vsi borili za to, da bi bilo znanih lastnikov in enakih postopkov cim vec.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : četrtek, 15.11.2007 : 22:56:56 »

Se strinjam in moje razumevanje ali nerazumevanje ne bo v nobenem primeru ničesar spremenilo. Postopki bodo pač sproženi, gre za zapustitev in to je to.
Razumem jo pa vseeno.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #74 : nedelja, 18.11.2007 : 21:40:30 »

Ne glede na znanega lastnika je Smoki zavetiški. Torej se bom  morala kmalu odločit, kaj naj z njim. Je kje kdo za posvojitev?
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: V Domžalah... kuža Smoki
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines