mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 07:09:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 16   Dol
Natisni
Avtor Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!  (Prebrano 27736 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #60 : četrtek, 29.11.2007 : 00:05:11 »

HALO  Wink
Dominika, vse pohvale   Smiley Si me malo prehitela s tole temo. Cheesy Sem zdaj tole vse prebrala.
Sem pa imela v mislih naslov : VESEL BOŽIČ TUDI V HORJULU  Smiley Smiley Smiley

Ker prihaja čas veselega decembra in s tem veseljem tudi mnogo obdarovanj najbližjih, prijateljev, ter sorodnikov...mi vedno pride na misel...kaj pa živali? Tiste, ki jih imamo mi, ki nam veliko in največ pomenijo..tistim je lepo, vendar nimajo vse te sreče, mnogo je lačnih, žejnih, brez tople roke, ki bi jih pobožale in nudile varnost in toplino...dajmo tokrat res ponuditi konkretno pomoč ZAVETIŠČU HORJUL, ki je v stiski in darujmo vsaj delček tistega, kar bi sicer "zapravili" za včasih nepotrebna ali draga darila...BODIMO PRIJAZNI DO ŽIVALI V ZAVETIŠČU HORJUL IN POKAŽIMO NA TA NAČIN, DA NAM NI VSEENO  Smiley Smiley Smiley

Upam, da nas bo res čimveč, ki bomo po svojih močeh nakazali na TRR Zavetišča Horjul  Smiley
Srečno - Mojca

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #61 : četrtek, 29.11.2007 : 00:05:48 »


 Lahko pa so seveda "pravila" tudi ohlapnejsa in se ne dela nobenega seznama, temvec se dobi okvirna cifra s stetjem zapisanih zneskov v temi po zakljucku akcije. Pa drugih sporocil ne bi smelo biti zraven, torej samo taka, kjer pise: sem nakazal tolikointoliko ...

Tole se men zdi čist ok  Smiley
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #62 : četrtek, 29.11.2007 : 00:07:28 »

Sem tudi za Skogkattino idejo. Bi pa prosila še za kako idejo v kontra smeri: kako sorodnikom in prijateljem na lep način povedat, da ti namesto darila dajo denar za Horjul ali nakažejo? Pri starših ni problem,pri sorodnikih in prijateljih pa ne najdem pravih besed, da bi jim to povedala, razen povsem direktno: Ej, ne mi kupovat bonbonier, ampak daj raje 10 evrčkov za Horjul.  Huh  Smiley

LP
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #63 : četrtek, 29.11.2007 : 00:25:10 »

Super, ma kaj super, odlična ideja. Sem zraven Smiley
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #64 : četrtek, 29.11.2007 : 00:29:41 »

Jaaa Cheesy tudi jaz bi to Cheesy
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #65 : četrtek, 29.11.2007 : 00:35:52 »

Tale zadeva je očitno stekla.

Kot smo ugotovili, je seznam s kljukicami glede datuma plačila in imen donatorjev najboljši - sistem vseh licitacij do zdaj. Odpremo poseben podlink, kamor se samo sporoča, kdaj je bilo nakazilo izvedeno, nič smetenja teme.
Zanima pa me, kako bomo prišli do informacije, koliko je nakazil (upam, da čim več) direktno na račun Horjula? Ne da bi kdo javil v to temo. Smetko s tem pač ne moremo obremenjevati. Za dva danes vem jaz osebno, sta mi sporočila, vendar tu ne bosta objavljala svojih imen.
Datum 20.12.07 za zaključek se mi zdi v redu, ker potem sledijo prazniki in je totalna zmeda.

Glede čestitk - res smo malo pozni; ampak ali ne bi mogli izdelati vsi tisti, ki to želijo, čestitke sami, jih dati na licitacijo in zadeva je zaključena? Denarčki pa gredo direkt v Horjul. Nekateri so kreativni 100 na uro, torej dajmo jim priložnost! Recimo, da bi bila licitacija na točno določen dan v decembru, čim hitreje, tako da te čestitke lahko pošljemo še letos? Recimo cel dan sobota, 8.12.07? Ampak tudi plačilo in dostava potem expressno!

Dopis, ki ga je sestavila ika za razpošiljat naokoli, se mi zdi super. Ne predolg, ne osladen, skratka čisto v redu, udaren. Glede na to, koliko je prišlo odgovorov na naslove, kamor sem ga jaz poslala, očitno deluje (upam, da ne bo ostalo samo pri besedah). Vsak si potem zadevo lahko priredi, odvisno, kam in komu pošilja.

Glede dopisa, zakj letos ne bo daril: tale text od Lize-aste mi je super. Jaz ga bom kar uporabila, če dovoliš, LA! Sprinta ga pa lahko vsak sam! Po moje smo tudi to zadevo rešili!!!



 VESEL BOŽIČ TUDI V HORJULU  Smiley Smiley Smiley

Ker prihaja čas veselega decembra in s tem veseljem tudi mnogo obdarovanj najbližjih, prijateljev, ter sorodnikov...mi vedno pride na misel...kaj pa živali? Tiste, ki jih imamo mi, ki nam veliko in največ pomenijo..tistim je lepo, vendar nimajo vse te sreče, mnogo je lačnih, žejnih, brez tople roke, ki bi jih pobožale in nudile varnost in toplino...dajmo tokrat res ponuditi konkretno pomoč ZAVETIŠČU HORJUL, ki je v stiski in darujmo vsaj delček tistega, kar bi sicer "zapravili" za včasih nepotrebna ali draga darila...BODIMO PRIJAZNI DO ŽIVALI V ZAVETIŠČU HORJUL IN POKAŽIMO NA TA NAČIN, DA NAM NI VSEENO  Smiley Smiley Smiley

dodala bi samo to:    In ker meni ni vseeno, letos namenjam sredstva, ki so bila namenjena za nakup daril - zavetišču Horjul.

Upam, da nas bo res čimveč, ki bomo po svojih močeh nakazali na TRR Zavetišča Horjul  Smiley
Srečno -  XXXXXXXX

št.TR zavetišče Horjul




Jana, tisto o številu  1000 forumašev (magična številka) - nekje sem morala začeti. Itak je jasno, da bo ozko jedro teh ljudi tisto, ki bo akcijo potegnilo naprej in preko svojih sporočil drugim po Sloveniji zbiralo denar...Naj ga bo čim več.

Lahko noč vsem
Logiran
sirena
midi
**
Sporočil: 59


« Odgovor #66 : četrtek, 29.11.2007 : 00:47:32 »

Mislim, da z natančnimi seznami ne bo šlo - in da bi s tem, ko bi koga po pomoti izpustili ali pa koga, ki se ni hotel izpostavljati, navedli, naredili precej več škode kot koristi. Ko sem pred nekaj dnevi prebrala, kakšni so bili stroški za veterinarja, sem takoj nakazala nekaj denarja, in to ni bilo prvič, in verjamem, da tako naredi marsikdo. Daruješ, če čutiš, da je tako prav in če si to lahko vsaj približno privoščiš - in seveda veš, da se boš ob tem tudi sam počutil precej bolje, tudi tu gre za daj-dam. Bomo pa gotovo vsi zelo veseli končne cifre - ki jo bo povedala kar Smetka, saj ji ne bo težko vsak teden enkrat pogledati na OR Wink Od vsega, kar bo dobila v mesecu dni, bo odštela tisto, kar običajno dobi za posvojnine na daljavo - in številka bo že kar približno točna. In čisto vsakogar, ki je in bo prispeval, bo ob tem prijazno zaščemelo pri srčku.

Sicer pa: vsaka čast za sproženje tele akcije! Srečno vsem!  
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #67 : četrtek, 29.11.2007 : 00:49:04 »

Dominika..veš DA  Wink

Morda dodam samo še TRR Zavetišča Horjul - pri NLB SI56 0202 7025 4948 113  Smiley

Hvala vsem že v naprej v mojem imenu  Wink Cool Smiley
Mojca


Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #68 : četrtek, 29.11.2007 : 00:55:34 »

Ok, nekaj idej je ze za "sfrizirat" in za objavo. Bom startala mal kasneje, pa bomo popravljali, ce bo treba.

Glede preverjanja nakazil sta samo dve varianti - 1.) pozabi na tiste, ki ne bodo javljali, saj tudi sicer ni prav, da se steje k donacijam zneske, ki nam jih "nekdo pove", ker se lahko na ta nacin cifra napihuje, Horjul pa recimo tega denarja v resnici ne bo videl (ne me vzet za crnogledo, vendar ne zelim krivice narediti Smetki s tem, da bo tukaj enormna cifra, na racunu pa samo del le-te). Torej ostanejo tisti, ki bodo sami napisali svoje zneske in tiste, ki bodo nakazali v imenu prijateljev, znancev, sorodnikov ... Tako se mi zdi se najbolj fer do vseh in tako so na seznamu res tisti, ki zelijo biti javno objavljeni, da so donirali. Ni vedno tako in nekateri zelijo to storiti anonimno. Morda so med njimi tudi vasi prijatelji. Tako bo sicer tukaj napisana manjsa cifra, kot bo verjetno v resnici (upam, da bo tudi anonimnih donatorjev cim vec), bo pa ta prav zagotovo tudi na racunu.
2.) Gnjavi Smetko, da ti sproti poroca, koliko donacij pride na racun, s tem, da ljudje pri nakazovanju niso ravno vestni in "gesla" pod sklic ne bodo ustrezno napisali, pa se spet ne bo vedelo, koliko in kako je bilo prav zaradi te akcije. Osebno mislim, da tocna cifra le ni tako zelo pomembna.

Seznam se lahko dela tako, da se najprej napise poziv k donacijam s podatki kako, kam, kdaj ..., potem pa se recimo enkrat dnevno na seznam daje vse, ki bodo tisti dan napisali, da so nakazali. Kljukic v tem primeru sploh ni treba, saj se bo tako oblikoval ze koncen seznam.

Jutri bodo objavljene novoletne darilne licitacije.

Ideja s cestitkami je super in lahko vzporedno z novoletnimi licitacijami zvozimo se licitacijo novoletnih cestitk. Postopek je enak, kot pri rednih licitacijah (fotka in podatki na moj mail).
Ne bo pa ne ena in ne druga na soboto Smiley.
Logiran

Dominika
midi
****
Sporočil: 393


« Odgovor #69 : četrtek, 29.11.2007 : 01:01:39 »

LA, zdajle sem sproducirala še osnutke tegale dopisa - ga pošljem Jani in ga bo pripopala gor. Dve varianti, glede na slikice. Mi hudič ni dal miru, čeprav grem zjutraj ob 5.00 na furo! Po Miklavžu pa greva na kafe, a lahko?   Wink

Jana - glede na to, da imaš ti ponavadi realne predloge: določi torej točno glede seznama darovancev in glede datuma, do kdaj akcija traja. Pa pika. En mora biti šef; pardon - koordinator!

Izdelovalci čestitk pa na plan - jaz sigurno kupim zadeve, če se bodo pojavile na licitaciji!

LP
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.326


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 29.11.2007 : 01:13:57 »

Dominika, dobila mail, jutri pripravim, kar imamo tekstov do sedaj.

Zdaj pa pozivam, ce ima kdo ze kaj pripravljeno za novoletne darilne licitacije (kdo, ki ze pozna, kako so sibale lani) in ce ima kdo ze kaksno cestitko za na licitacijo, da ob odprtju ze startamo s prvimi predmeti. Jaz zal se nimam nic pripravljeno, ker enostavno ni bilo casa. Torej, na moj mail jana@mojpes.net lahko ze posljete svoja darilca in cestitke. Min. vrednost darilc je 4 €, lanski pogoji pa so na http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,239.0.html
Hvala

Aja, Dominika, bom pripravila "pravila", pa bomo potem videli, ce je kaj za spremeniti.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #71 : četrtek, 29.11.2007 : 01:15:14 »

Dominika, super  Wink Srečno na "furi"  Wink kofe velja  Wink

Aha..nekdo mora bit boss  Grin pa naj bo Jana  Tongue Cool

kdor dela praznične čestitke, naj pa kar pohiti in z njimi na novoletne licitacije...pa morda vsaj po 5 kosov v kakšnem kompletu...sem ZA  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #72 : četrtek, 29.11.2007 : 08:23:30 »

Ko sem pred nekaj dnevi prebrala, kakšni so bili stroški za veterinarja, sem takoj nakazala nekaj denarja,

Včeraj sva bili s Katarino pri naši vet v Logatcu. Sem vzela hrano za Kepco, pa dve igrački zanjo in nekaj zdravil (še dobro, da sem imela na roki napisano Smiley))); in je prišlo 57€. Sem nekajkrat vprašala, če je res samo toliko. Včeraj sem se namreč ubadala s tem, kako pokriti 1.200€ za našega domžalskega veta, pri katerem je sicer treba samo založiti in bo vrnila občina... pa vseeno. Stroški za veterinarje (ki delajo z velikimi popusti) so pač  res ogromni. Trenutno sploh, ko razsajajo razne viroze in imam v mačjaku večino na zdravilih, psi so pa tudi nekaj skasirali. Ni sicer nič hudega, pri psih dva, tri dni driske in pri mucah veeeliko kihanja, ampak brez zdravil jih ne moreš pustiti.... Stroški so takšni ves čas, če jih želiš oskrbeti tako, kot da je vsak posebej od njih lastniški.
Zato še enkrat hvala vsem, jaz pa lahko vsak dan zvečer objavim zbran znesek, če bo le pisalo, da je bilo nakazano z namenom te akcije.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #73 : četrtek, 29.11.2007 : 08:33:24 »

O jej!! Nakazali ste 285 € od včeraj do danes!
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #74 : četrtek, 29.11.2007 : 09:25:55 »

Smetka pa se bomo, sam da dobimo placo Cheesy

Se mi zdi da smo vsi enotnega mnenja, da bomo z zaprtjem tvojega zavetisca vsi na zgubi (mi in zivalice), zato bomo naredili vse kar je v nasi moci da do tega ne pride Cool

Vzemi to kot naso pohvalo tvojemu delu Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 16   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: POMAGAJMO HORJULU!!!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines