mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 20:03:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moj dudar Kan  (Prebrano 69402 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #45 : četrtek, 06.12.2007 : 07:10:19 »

A dejte ga sra t - kaj pa cucku fali? Hrano kot vidim ima, streha je ziher nad stopnicam, eriga pa tud ni tok kratka, ker se premika gor pa dol po ograji? sram

Tega nikoli ne delam, sam, da bogda se temu kretenu zgodilo vse nasjlabše v življenju. Bo pol videl, kako je bilo njevim psom...
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #46 : četrtek, 06.12.2007 : 07:44:31 »

Arončka in alexy, dejta se pozanimat, ja.
Dokler mi samo tule šizimo... žal iz tega ne bo nič. Treba je dat v medije. Opozorit širšo javnost. Čeprav je vprašanje, če bo potem kaj bolje...ampak poskusiti je treba.
Steva, saj ni samo ta uradni veterinar tak... žal je takšnih več. Kolegica je pred nekaj časa prijavila tipa, ki je pokončal s sekiro svojo psičko. Pa to ni bila prva žival, ki jo je brutalno pokončal. Policija ve zanj, VURS tudi. In? Nekaj so sicer obljubljali, ampak še vedno ni nič. Še vedno lahko ima živali, lahko dela kar hoče, ker se ga pač vsi bojijo. Vsake toliko časa se napiše prijava zoper lastnike, ki brezvestno spuščajo pse na cesto. Večina od teh psov ni ne čipirana, ne cepljena. Nima urejenih niti minimalnih bivalnih razmer. In? Nič. Ali sploh ne gredo pogledat ali pa je vse ok.
Se spomnite Benjija? Tudi on je po mnenju strokovnjakov imel zadovoljene osnovne življenjse pogoje. Kaj res?
Kolikokrat kdo prijavi tepež psa, prekratko verigo, slabe bivalne razmere.... pa so potem ljudje razočarani, saj pristojni ne opravijo svojega dela.
Kdaj je nazadnje kdo spisal kazen za mučenje živali? Za malomarno in neodgovorno dejanje?
Zato pa, kakor ste že omenili pred mano: TO SE MORA NEHAT. ZDAJ. Če imamo inšpektorje, naj opravljajo svoje delo in to dobro.
So plačani zanj.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #47 : četrtek, 06.12.2007 : 08:02:30 »

Vprašanje, če sploh hodijo gledat ali svoje oglede in odločbe kar iz naslanjača pred toplim kaminom opravljajo  Sad
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #48 : četrtek, 06.12.2007 : 08:29:47 »

Se opravicujem ker bom malo offtopic... Kaksno izobrazbo moras imeti da postanes inspektor? A oni spadajo pod VURS al kam?

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #49 : četrtek, 06.12.2007 : 09:03:17 »

Obnašajo se že tako kot da niti osemletke nimajo končane  Angry.
Logiran
siva lara
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #50 : četrtek, 06.12.2007 : 09:03:51 »

Na žalost v popolnoma enakih razmerah životari ogromno psov, vsak dan jih vidimo, pa ne moremo nič, tako zelo so zaščiteni ti lastniki živali, nič jim ne moreš!

V bližnji vasi vsak dan vidim psička, brez hiške, leži v pesku,star je videt in ne preveč zdrav,  nobene posode... Videt je tako bedno, da se mi srce trga, ko grem mimo.

Potem sibirski haski, v lasti stare ženske, ki ne more hodit, v pesjaku polnem iztrebkov, hlebci plesnivega kruha noter, pozimi voda zamrznjena...

Res bi blo fajn, da bi človek imel možnost nekaj naredit v teh primerih! In res je, če hodiš težit takim ljudem rečejo, da ga bodo ubili, ustrelili ipd.

A ima kakšno društvo kaj več uspeha, da posreduje v takih primerih?
LP, Urška


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : četrtek, 06.12.2007 : 09:06:10 »



Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #52 : četrtek, 06.12.2007 : 09:07:10 »

ooo kaj smo dobre volje  Kiss
kar skozi ekran bi ga malo po bušiju, malo po smrčku, po uhljih,... počohala Smiley
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #53 : četrtek, 06.12.2007 : 09:08:10 »

ej, a misliš, da se tebe in Horjula spominja?
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #54 : četrtek, 06.12.2007 : 09:47:40 »

Vsekakor se spomni načina, kako ga pokličem, ker tako kličem vse mladiče... se mu kar malo zmeša. Samo... hm... ne morem po netu pokazat, kako jih kličem  Tongue.

Na žalost v popolnoma enakih razmerah životari ogromno psov, vsak dan jih vidimo, pa ne moremo nič, tako zelo so zaščiteni ti lastniki živali, nič jim ne moreš!

Saj. Ko sem se jaz vozila h Kanu, sem naredila v eno smer cca 40km in se menila sama s sabo prav to: a veš, koliko psov ob tej poti živi ravno tako ali pa še slabše, če je sploh mogoče, kot Kan.
NI RES, da se ne da nič narediti. Koliko volje, energije, teženja... in nazadnje denarja gre za to, da se kaj naredi, je pa drugo vprašanje. Kritično maso je treba ustvarit... veliko ljudi, ki se jim zdi nadvse neumno, da nekdo ne plača kazni, da mu ni napisana nikakršna odločba, naložena nikakršna kazen.... bo moralo skupaj stopiti. Potem pa bo.
Lahko je pa seveda že tudi sedaj.. za tiste, ki jih opisuješ. Če imaš dovolj volje in energije...
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #55 : četrtek, 06.12.2007 : 11:47:02 »

Žalili ne bomo.
Logiran

aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #56 : četrtek, 06.12.2007 : 11:49:28 »

Tip je bil že danes v Perunu: Imate kakšnega hudega psa?  Lips Sealed
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #57 : četrtek, 06.12.2007 : 11:54:06 »

Ga ni dobil, upam?
Logiran

aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #58 : četrtek, 06.12.2007 : 12:11:26 »

Pirc nas je klical, da mu ga ni dal! Upam...  Undecided  Sicer bomo pa videli takrat, ko bo kakšen pes iz Peruna oddan.
Logiran
aussie
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #59 : četrtek, 06.12.2007 : 12:13:35 »

Še to - tip naj bi ves užaljen zabrusil Pircu: Ga bom pa drugje dobil! Kar me res zelo skrbi.... Ker vem, da ga bo.  Lips Sealed
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Moj dudar Kan
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines