mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 12:24:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sonček
Strani: [1] 2 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sonček  (Prebrano 14999 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 08.12.2007 : 15:46:15 »

Star 6 mesecev, kastriran, testiran, cepljen, išče nov dom.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/F9kmqhWRg9IUJHui.jpg
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1 : sobota, 08.12.2007 : 21:19:38 »

Je izjemno prijazen mačkon, cel dan bi lahko le buc dajal Smiley Je radoveden, rad na udobnem zadrema (beri danes se je zleknil kar na štiri svoje mačje sostanovalce) in je tak prav tipičen naročni muc, ki vam ne bo dal nikoli miru Cool Danes je celo za trenutek mislil, da ima namesto 4kg le 40 dag in  je kar na selenko splezal, tako kot to počnejo 2-mesečni mačkončki hehe Smiley res je simpatičen!

Lp, Maja
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #2 : sobota, 08.12.2007 : 22:06:38 »

Folk ne vem kaj še čakate. Če iščete muca, ki se rad crklja je tale več kot idealni. Cukr zlati Kiss Sva si tudi midva buc dajala kar čez šipo Wink Smiley
lp
T.
Logiran
Selene
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 114


« Odgovor #3 : sobota, 08.12.2007 : 23:08:02 »

Ja kar naenkrat je bil priklopljen na mojo nogo z vsemi štirimi Shocked
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #4 : nedelja, 09.12.2007 : 14:12:55 »

rad na udobnem zadrema (beri danes se je zleknil kar na štiri svoje mačje sostanovalce)

Da ne boste rekli, da nakladam:
http://maja-kos.moj-album.com/slike/3867423/7GFumkv5NgsjV2dv.jpg

V vlogi kavča (od leve proti desni): Beyonce, Buba, Jerry (se je ne vidi) in Ali Smiley

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 17.12.2007 : 20:18:26 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/onrLGQP8CutKPLr8.v.jpg
Logiran

Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #6 : ponedeljek, 17.12.2007 : 20:31:01 »

Ker vem, da tale Sonček (ne samo po imenu, tudi po karakterju) nima doma samo zato, ker je pač črne barve se citiram še v njegovo temo. Smetka, če je odveč kar pobriši.
7 razlogov zakaj posvojiti črno mačko

1.   Že prej omenjeno. Črna paše k vsaki barvi. Torej, če se odločiš za prenovo, se ti ni treba bat, da mačka ne bo pasala na novo sedežno ali k novim omaram. Torej si najmanj nadaljnih 15 let brez skrbi, da bo ob menjavi opreme treba nabavit drugo mačko.
2.   Poleg zgornjega je črna barva vedno moderna. Torej si s črno mačko vedno in in modna.
3.   Smrt bližnjega? Gala večerja? Ni problema z dlakami. Črno na črnem se tako ali tako ne opazi. Če si pa blazno in, ji pa kupiš ovratnico z »diamantki«, jo neseš zraven in o tem bodo govorili še najmanj 5 let. Da te kdo ne bi opazil sploh ni treba skrbeti.
4.   Verjameš da, če ti črna mačka prečka pot, se moraš obrniti nazaj. Ali ni fino, če se ti potem takoj zjutraj, ko se dvigneš iz postelje navije okrog nog. Vsak dan imaš izgovor, da se po hitrem postopku vrneš nazaj v posteljo (no če se ti pa res kam mudi pa pač cel dan pljuvaš čez ramo).
5.   Črne mačke so spremljevalke čarovnic. Jupi!!! Torej vzameš samo še metlo, jo ujahaš in se izogneš jutranjim in popoldanskim prometnim zamaškom. Sproti švigneš še na loterijo in si kupiš loto listek, saj kot čarovnica tako ali tako ne moreš izgubiti.
6.   V Keltski čarovniški tradiciji (druidizem) črne mačke prinašajo srečo, bele pa nesrečo. Torej je nujno, da si kupiš kup knjig o Runah, zeliščih in seveda ne pozabi na črno mačko.
7.   Imaš rad grozljivke, tirlerje in podobno? Kaj je lepšega, kot stiskanje v kotu kavča in napeto griženje nohtov, ko ti iznenada ob gledanju Mačjega pokopališča iz bližnje omare v naročje prileti črna mačka? Garantiram puščanje urina, če ne že obisk urgence zaradi zastoja srca.

Zakaj ravno 7 razlogov? Zato, ker meni tako paše Tongue
lp
T.


lp
T.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 17.12.2007 : 21:15:45 »

Sonček-lepotec(tudi v živo)
Tecka-faca Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : torek, 22.01.2008 : 12:33:05 »

Negativen, kastriran, cepljen, išče nov dom.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #9 : torek, 22.01.2008 : 21:41:37 »

Smet, nehaj!  Angry
Logiran
Portia
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #10 : petek, 25.01.2008 : 18:03:04 »

Smetka, sem ti hotel poslati zs ali karkoli, pa mislm da ne morem.. Tako da pisem kar pod komentarje.
Ze kaksen teden gledam Soncka in doma prepricujem, da bi ga lahko imela, pa mi ne uspe prepricat oceta.
13 let smo imeli doma dve perzijki (stari 11 in 13 let), pa sta pred pol leta umrli zaradi zdravstvenih problemov, in ker nismo zdrzali niti dober mesec brez zivali doma, smo kupili maltezanko. Zdaj je stara 7 mesecev.
Sicer je mala res cukr in vse, ampak glede na to, da sem rastla z mucami gor, ju ful pogresam. Poleg tega pa sem se na prvi pogled zaljubila v Soncka Smiley

Upam, da mi doma uspe prepricat, da bi ga meli. Ce bo kaj novega, sporocim.

Lp, M.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #11 : petek, 25.01.2008 : 19:03:20 »

Sonček je najbolj fajn maček v celem Smetkinem mačjaku.  Kiss
Gargamelca bo sicer to zanikala, ampak je ne poslušat. Smiley
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #12 : petek, 25.01.2008 : 21:12:50 »

Ma Sonček je zakon. Ko te zagleda skozi okno bi kar šipo razbil s tacami in bucanjem, da bi se šel mečkat. Cuker je res.
lp
T.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : sobota, 26.01.2008 : 14:28:42 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/i5RNMOYbszH4GFJb.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/uW6dxjYk_xqKiLZY.jpg

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : ponedeljek, 28.01.2008 : 18:12:20 »

Tudi Sonček v četrtek zapušča zavetišče.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sonček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines