mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 11:21:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 24   Dol
Natisni
Avtor Tema: Glu  (Prebrano 59094 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #225 : četrtek, 28.05.2009 : 12:38:59 »

Da ne bo slučajno kdo res dobil občutka, da bi me tale šema mejhna zares oklala  Tongue
Pa to bi bilo nemogoče - poglej tisti njen pogled na sliki Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #226 : četrtek, 28.05.2009 : 13:08:38 »

... bi se pa znalo zgodit, da se nariševa jutri proti veèeru v LJ, ker imam v petek zjutaj fax. Se ti magari na FB javim, ko vem kaj in kako. Èe maste seveda ti in Mr. Handsome in Mr. Crazy èas (Lars pa gotov dela, tako da tale dva naziva se ne nanašata nanj) Grin

Danes zvečer je nam OK - imata ob Mr-ja cajt (šefica pa tudi Wink).
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #227 : četrtek, 28.05.2009 : 14:07:03 »

Prav mi je, kaj pa na forumu ljubiteljev živali pričakujem da bo kdo slučaaajno z mano potegnil Roll Eyes Grin Al pa vsaj sočustvoval, no Wink.....

.......Da ne bo slučajno kdo res dobil občutka, da bi me tale šema mejhna zares oklala  Tongue
prvi del si napisala tko dobro, da ga boljše sploh ne bi mogla - jap, tko je! Tongue
o temle "oklanju" pa - ja dej no, tudi  če bi te zares oklala, ne bi nihče od nas niti za hip pomislil, da si nisi sama kriva! Tongue
 Cheesy Grin Grin

o Glujčica - kdaj te bom lahko končno spoznala, a? Huh
 Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #228 : petek, 03.07.2009 : 16:58:57 »

Pri naši hiši je bila pa panika včeraj... Sva se s šeflo sprehajale po gozdu in se jaz kr naenrat uležem na tla in začnem lizat po taci in jokcat. Šefla je bla čist zmedena, jst sem šepala in me je zato dvignila in nesla, vse moje kile (ki jih ni malo, čeprav sem že nekaj časa na dietni prehrani Roll Eyes) kar lep čas do doma - sem se mirno ugnezdila v njenem naročju, čeprav načeloma res ne maram, da me kdo dvigne.
No, doma je hotla pogedat kaj je z nogo in ker ni ravno stručko na tem področju in ker jaz nisem ravno pustila, da se vtika v mojo bolečo nogo (sem jo vlekla stran in ji dajala lupčke, da ni mogla z glavo bližje), pa še jokala sem kot da me iz kože dajejo; zato me je popokala v avto in sva šli. Pravi, da se mi vidi, da nisem praktično nič pri dohtarju, ker sem veselo primaširala (no, prištancala) in pozdravila vse tam navzoče pasje bolnike, potem me je pa en prijazen stric poklical v sobo, me dal na mizo in mi dal gor nagobčnik Roll Eyes Šefla me je držala in lupčkala, on mi je pa pretipal in prestistal tačko pa krempeljčke in rekel, da ni nič, da me je gotov ena baraba mrčesja pičla in da sva good to go. In sva šli. Kmalu je bila tačka polno funkcionalna in sedaj že pakiram, ker v nedeljo odrinem na morje  Cool
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #229 : petek, 03.07.2009 : 20:35:29 »

Glu, ti si faca  Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #230 : petek, 03.07.2009 : 20:41:31 »

He, he... še ena "paničarka"!  Me veseli!  Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #231 : sobota, 04.07.2009 : 11:28:52 »

Sej drugače nisem ravno največja paničarka. Enkrat jo je že nekaj pičilo, ampak na glavo in sem vedela da je nekaj takega in nisva leteli do veta. Zdej je bila pa tačka, pa še nisem je gledala takrat ko se je zgodilo in nisem imela pojma a je na kaj stopila, nerodno položila tačko ali kaj podobnega, samo da šepa in da je zateklo. Sem se bala da je krempeljček ali kakšno koščico polomila, pa še najslabši možni tajming bi bil, ker gremo na morje. No, konec dober - vse dobro Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #232 : sobota, 04.07.2009 : 15:43:11 »

Zala, našega Švrka skoraj vsako leto kakšna osa užge v tačko, nesrečnika. Saj potem tisto leto bolj pazi, kje gre, do naslednjega leta pa spet pozabi..Ampak, ko ga je prvič pičila, smo bili tudi mi čisto iz sebe. Še malo prej je veselo letal po travniku, v nslednjem momentu pa je jokal do neba in se cel tresel, vsedel na rit in zadnjo tačko u luft molel. Dejansko je bilo videti in slišati, kot da si je kaj zlomil. Sem mislila, da je nerodno v kakšno rovkino luknjo stopil.
No, naslednja faza je bilo lizanje tačke in ko smo prišli do veta, že ni bilo nič. K sreči, kakor praviš, konec dober, vse ok.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #233 : sobota, 04.07.2009 : 17:06:42 »

Čisto prav, da si paniko zagnala. Mi smo cel teden tačko previjali, mazali, pihali in se sami sebi smilili, ker se je napihnila na trojno velikost in bila čisto rdeča. Pa še zdaj ne vemo, ali jo je kaj pičilo ali je na kaj stopila. 
LP, človeklahkomalpotrpi pesparesnemore press  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
bah
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #234 : sobota, 11.07.2009 : 23:01:06 »

Ojoj  Huh
Danes zjutraj sem gledala ponovitev Polnočnega kluba, kjer so Glu omenili, pa sem rekla, da moram NUJNO pogledat kdo je to Smiley
In zdaj imam nekaj vprašanj Tongue Kje pa je bila Glu najdena - če se približno mogoče ve? Roll Eyes Zakaj? Namreč pri mojem fantu so kakšni dve leti nazaj (mogoče malce več, malce manj, mogoče da je celo le eno leto in pol - nimam ravno občutka za čas Roll Eyes) na ljubljanskem pokopališču našli majhnega črnuhca na kratkih nogah. Brez lastnika, seveda. In je kar z njimi odšel Cheesy In od takrat je pri njih Tongue Pa še blaaaazno rad se z avtom vozi, človek sploh ne more verjet kako zelo! Če se dva metra pelje je že cel srečen (sem nekje med prvimi stranmi prebrala, da je Glu tudi za avte, in je švignila eni od lastnic v avto Tongue).
Toreeeej. Zakaj to vse razlagam? Roll Eyes






A še kdo vidi neizmerno podobnost, ali je vse to le v moji glavi? Shocked Seveda so to njegove prve slike pri njih, tako da je še kar mlad tukaj. Zdaj je malo bolj možat ratal, pa zrasel za kakšna 2 centimetra Grin
Logiran
bah
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #235 : sobota, 11.07.2009 : 23:03:34 »

Joj, ne znam teh slikic naštimat sram

A če takole naredim bo v redu?
http://img20.imageshack.us/i/pesek1.jpg/
http://img150.imageshack.us/i/pesek2.jpg/

Upam, da bo delalo sram
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #236 : nedelja, 12.07.2009 : 21:33:08 »

Zala_, upam da  mi z drago Glu nista zamerili  Kiss Kiss Kiss

bah, Glu je bila pobrana na Ravnarkomandi avgusta 2007 (njena tema).

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #237 : ponedeljek, 20.07.2009 : 10:15:39 »

Hmmm... jaz sem bila več kot 14 dni odsotna in nimam pojma, za kaj se tule gre Smiley Polnočni klub, ima kdo link do oddaje?

Maja, sigurno nisva zamerili Wink Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #238 : ponedeljek, 20.07.2009 : 22:42:10 »

Evo, poslušaj dobro - "Mi na dopust, kaj pa živali" Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #239 : sobota, 29.08.2009 : 13:59:07 »

Spet se malce javljam Smiley

V enem tednu sem bila kr dvakrat v Bohinju. Prvič sem bila na slapu Savica:




Ko smo prišli nazaj, sem šla pa direkt na piknik, moj prvi okrog ognja s kitarami, in sem bila ful pridna. Ker sem bila zmatrana, sem večji del prespala, še fehtala nisem kej dosti, ker so pekli samo koruzo - bljak  Undecided


Potem sem šla včeraj spet v Bohinj, tokrat na plažo.

Mogoče opažate, da veliko raje ležim na tleh kot na deki/blazini/posteljici Roll Eyes

No, tule sem se malo na mehko ulegla:


In ne boste verjeli kaj je bilo. Jaz, največja sovražnica kopanja sem, ko je bila šefica v vodi, PRIPLAVALA do nje Shocked Mislim, da sem jo s tem prizorom osrečila do konca življenja Grin Ja no, je bla voda topla in nič slana. Žal je moja avantura v vodi trajala premalo, da bi jo dokumentirali.
Sem pa potem takole sušila svoje trebušne dlake:


Ko sva prišli domov sem bila čist preč (sej veste, voda zdela člov... no, psa, pa četudi je bil notri manj kot 10 sekund  Smiley)


Potem je pa danes šefla ugotovila, da imam na strani kožuška zlepljen predel, da sem verjetno včeraj na eni smoli ležala. Zato je sledilo striženje in imam sedaj malo pleše na strani:

(a zdej vidite, zakaj šefla pravi, da nisem predebela, da imam samo prekratke tačke za svoje telo?!)

Kako pa preživljam današnji deževen dan? Počivam, v mačkovi košari (ker on meni redno zaseda mojo  Roll Eyes)


Pa lep pozdrav vsem skupaj!
Vaša Kuža Gluža  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 24   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Glu
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines