mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 12:10:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke  (Prebrano 16187 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #30 : ponedeljek, 27.10.2008 : 16:42:23 »

Hi hi, tako podobno je ena moja mala mucica nagajala Grin
Je imela drisko, katero je sicer opravila v mačjem wc-ju (zakopala seveda ne Roll Eyes ) ampak lulat pa ni htela, tam kjer je smrdelo po driski Tongue In tako je, čim sem zapustila sobo, šla lulat kar pred vhodna vrata Shocked Ko sem jo pogruntala in pravočasno ulovila, ji pa ni bilo problema opraviti v wc-ju Roll Eyes Ko smo driskanje uredili, se je tudi lulanje samo od sebe uredilo Grin Smešne so naše žverce, prav zares, imajo svoje fore Kiss

P.S. Kaj če bi dala kakšno brisačo ali plenično podlogo čez tepih, ta čas pač Wink
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #31 : sreda, 29.10.2008 : 08:21:21 »

Najbolje da začasno umaknete tepih in nastavite časopisni papir ali kaj takega. Mi smo to naredili pri naši ki je tudi lulala in od takrat naprej je vedno (čeprav zelo poredko) šla tja gor. Pa še tepih boste ohranili vsaj približno normalen in ga boste čez nekaj časa, ko se uredi, lahko dali nazaj.
Mulčki kosmati ful se jim dogaja, a ne Roll Eyes Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #32 : sreda, 12.11.2008 : 10:44:47 »

A je kdo morda mislil, da Lana ne zna lajat. Pa še kaaaaako? In pridni sva tudi, prinašava žogice, dava sedi, kar čte
Vaša Smetulja:
vabim k ogledu:
http://www.youtube.com/watch?v=AKMf-iKWAXs
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #33 : sreda, 12.11.2008 : 10:52:05 »

Waaaa, kako vedve obvladata Cheesy
Bravissime!
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #34 : sreda, 12.11.2008 : 11:50:42 »

o, kva sta face!
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #35 : sreda, 12.11.2008 : 21:56:12 »

Aaa kaj sta dobri!!
Čist kontra karakter ena mirna druga pa "skokica"!! Grin Cheesy Cheesy

Lepi sta fuuul!! Kiss Kiss Kiss
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #36 : ponedeljek, 08.12.2008 : 10:51:07 »

Včeraj je bil en smešen dan - zgledalo je namreč, kot da je Smet na dopingu (dejansko sem šla preverit v shrambo, če ni požrla zaloge Dextrov, ki jih imata moja 2 za tekme in treninge). Šli smo na 2 sprehoda, cel ljubi dan sem ji metala žogico, nenehno je skakala v Lano, češ, dajva se igrat, plezala je po ljudeh, lajala, se pogovarjala, norela, ko da ne zna biti 5 minut pri miru. Razumem sicer, da so bile ta teden nekolikanj manj zmatrane, ker so gospodične obe alergični na dež, vlago, meglo in sta nenehno silili noter - da bi se zmočili - halo, a ste na glavo padli? Sploh Lana ne vem, kako je preživela na cesti, glede na to, da jo moram v dežju skoraj odnesti na travo, ker da bi se njena frizurca zmočila, kje ste to videli?
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #37 : ponedeljek, 08.12.2008 : 11:16:52 »

Mati so me ujeli na video  Angry
in odločno zanikam, da sem na dopingu!
http://www.youtube.com/watch?v=kk4mXyehnew
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #38 : ponedeljek, 08.12.2008 : 16:06:09 »

Tina, kje si pa "Hej brigade" posnela  Grin
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #39 : torek, 09.12.2008 : 09:39:19 »

V Škofji Loki na koncertu ženskega garažnega pevskega zbora KOmbinat Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #40 : torek, 09.12.2008 : 15:52:16 »

Kok je luštkana! Cheesy
Pa tako lepo razlaga! Cool
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #41 : sreda, 31.12.2008 : 14:06:07 »

Vsem kosmatincem na uni strani dolenjskega predora - vse naaaaaaaj od Smete in Lane.

Še novička - imava novo najljubše sadje --- liči  Roll Eyes Shocked
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #42 : nedelja, 04.01.2009 : 20:43:55 »

So zgovorni psi in so simpatično zgovorni psi. Smetka je oboje!
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #43 : sreda, 07.01.2009 : 08:34:44 »

Da naju je najina človeška mati gladko izselila iz spalnice, sva se že pritožili. Preprosto ji je bilo dovolj nekega napol jogijevskega načina spanja (ali tetris okoli pasjih trupov, je neki rekla zadnjič), pa nama je začela zapirati vrata pred nosom.  Angry Mislim, res nesramno ...  Cry
Ampak prazniki so se izkazali za odlično priložnost za manjše desantke na položaje nasprotnika. V bližini so namreč doneli topovi in moja malenkost se takih vojnih napovedi in izpadov boji, zato se je skrivala v najbolj temne kotičke in se tresla. Lani je vseeno (čaki, a ni ONA tista bolj dramatična pri hiši? Še en dokaz, da blefira!  Shocked ), mene je pa zvijalo, da sem imela podnevi drisko, ponoči tresavico. In so gospod, naj bo požegnan, djali mati, naj naju malo pocrklja, ker sva ubogi. In sva spet spali na postelji!  Cheesy Wink Cool In to celih 14 dni!
Zdaj pa rabim nasvet - a najamem kakšnega soseda, da bo še naprej kanonado izvajal preko celega leta, kajti mati so včeraj prijavili, da je zdaj pa dost, da ona sploh ne spi in da so nehali streljat in ... (ja, pa naj gre na kavč spat, če ima premalo placa!) in da bo treba spet neki po mizi udarjat, ker tako pač ne gre, da bi ona spala v pozi lotusovega žerjava al karkoli že ...
Ker jaz bi šeeeee blaaaaa na poooojstli .... Cry

Vaša Smet
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #44 : sreda, 07.01.2009 : 09:37:21 »

 Grin Grin Grin Uboga Smet. Daj Tinkaro malo ugrizni v rit, ker ti dela take štale.  Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pasji zlati ribici Smeta in Lana pošiljata pozdravčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines