mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 06:39:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kamničani! Ena mala pomoč?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kamničani! Ena mala pomoč?  (Prebrano 2527 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« : petek, 28.12.2007 : 21:31:24 »

Ali je kje kdo iz Kamnika ali bližine? Rabimo nekoga, ki bi šel na Habjanovo 13 v Šmarci pri Kamniku, pozvonil ter lastniku sporočil, da njegovo pseto (zlati prinašalec) renči iz avta! Če je kdo v bližini naj prosim pokliče Smetko...

lp ostržka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : petek, 28.12.2007 : 23:48:12 »

Hja. Pes Pan, čipiran zlati prinašalec (kar so seveda ugotovili že tudi njegovi najditelji, pa to "pozabili" povedat - kakor so tudi "pozabili" povedat, da je bil najden v občini Cerklje na Gorenjskem in ne v Vodicah in kakor je tudi Perun "pozabil", da omenjena občina sodi k njim) se malo vozi danes z mano po Sloveniji. Iz Vodic do računalnika, pa od računalnika sto telefonov, pa od neodgovorjenih klicev v akcijo in v Šmarco... in v Šmarci nikogar doma. Pa še tisti, ki tam so doma, bojda psa nočejo nazaj. Panu ni bilo všeč odčitavanje čipa in še manj mu je všeč bližina psov...
Lastnikom na vratih visi obvestilo zavetišča. Jutri torej odkrivamo ta misterij dalje in poskušamo z vračanjem psa tja, kjer ga bojda nočejo več imeti.

Sicer pa, za vse tiste, ki "ne veste": nima smisla reči, da je pes najden v Vodicah in ko je potrebno poklicat še na občino, začet z npr. takimi: ja, a zdej moram pa še Kučana klicat, prav, bomo pa psa spustili itd. Bistveno bolje je povedati, da ste pobrali v Cerkljah psa, ki sodi k Perunu, ampak ker vi živite v Vodicah, boste po dveh dneh, ko je pes pri vas, klicali pač Horjul (in bili ogorčeni nad "administracijo") in še bolje je povedat, da bi ga radi spravili v zavetišče zato, ker vam je spodletelo pri vračanju psa nazaj k lastniku. Ker vsemu ostalemu se reče laž in lagati ni lepo.

Da skrajšam: če veste, čigav je pes in kje je bil najden, povejte tako, kot je. Predvsem pa ne stresat name Kučane in administracijo in podobne reči, prosim.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sobota, 29.12.2007 : 00:47:30 »

Pa še p.s.: takih reči res ni treba početi zvečer, če že.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #3 : sobota, 29.12.2007 : 09:08:59 »

Ce prav razumem je bil tale Pan pri punci, ki isce svojega zlatega prinasalca. Vsaj tako pise na sosednjem forumu. Je res? Huh
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sobota, 29.12.2007 : 09:30:25 »

Mhm, res.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : sobota, 29.12.2007 : 09:39:13 »

Fajn! Torej, ce nadaljujem....ce prav razumem si se ti morala vceraj vozit po psa v Vodice, pa ceprav je bil najden na podrocju Peruna? In so to najditelji oz. zacasni nastanitelji vedeli? In vedeli so, da ima cip in tudi to pozabili povedat. Res posteno, ja.  Roll Eyes Ampak pozabili so tudi, da je celotno zgodbo o tem psu "nekdo" napisal na en spletni forum. Roll Eyes Roll Eyes Da vas ni sram!!! Angry
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sobota, 29.12.2007 : 10:18:50 »

Pes gre danes zagotovo domov in bo tam tudi ostal.
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #7 : sobota, 29.12.2007 : 13:20:00 »

Kot berem ga njegovi nočejo nazaj?  Shocked. In , če ga danes kljub temu dobijo nazaj, bo spet odpeljan bogve kam in vržen iz avta, le kako bi sicer prišel iz Šmarce v Cerklje?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sobota, 29.12.2007 : 13:42:36 »

LISA, njegovi so na dopustu. Ven ga vozi nekdo, ki mu pes očitno uspe uiti praktično vsakič, ko ga pelje na sprehod. Po poravnanem računu zanj in po telefonskem pogovoru sem prepričana, da se to ne bo ponovilo.

Kako sicer misliš, da bi vrnila psa?
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #9 : sobota, 29.12.2007 : 14:27:13 »

Aja, sem razumela kot, da njegovi psa nočejo nazaj.  sram
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kamničani! Ena mala pomoč?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines