mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 16.06.2024 : 23:31:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 49   Dol
Natisni
Avtor Tema: BASSET  (Prebrano 131004 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #135 : torek, 31.08.2004 : 21:47:07 »

Ojla,Midi!
Pravkar smo se privlekli domov z našo novo puco,saj veš,ko malčki grejo,mora biti kaj novega,da ni dolgčas,upam,da se kmalu srečamo.
LP Neva
Logiran
Tancka
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #136 : torek, 21.09.2004 : 14:09:33 »

Živjo!

Imam eno vprašanje - sem novopečena ljubiteljica bassetov, v najkrajšem možnem času ga nameravam kupiti, nekoliko sem gledala forum in vidim, da je v Trbovljah basset Lojze. Tudi sama sem iz Trbovelj in me zanima, če bi mi Lojzetov lastnik dovolil, da pridem kužka pogledat.
Veliko sem brala o njem, ampak v nobeni knjigi stvari niso tako jasne kot so potem, ko takšno bitje počehljaš in vidiš na lastne oči.

Upam, da bom dobila kakšen odgovor,
lep pozdrav vsem,

Tančka Grin
Logiran
Busybee
gost
« Odgovor #137 : torek, 21.09.2004 : 16:18:38 »

Nisem Lojzov lastnik, ampak ti lahko samo povem, da vec ali manj v vseh knjigah pise, da cim gres enega gledat ne mores brez njega domov.

Ti psi so carji. Najin je star 6 mesecev in je eno samo veselje in zabava. Sedaj hodi v malo solo in je tam najvecja pojava.

V nobeni knjigi ne dobis res predstave kaksen pes je to. Midva sva kupila cel kup knjig, ampak so ti pajaci taki individualisti, da bi moral vsak imeti svojo knjigo.

Kar kupi ga, tud enkrat ne bos pomisilil, kaj mi je bilo, da sem ga kupila.

LP, Barbara
Logiran
Tancka
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #138 : sreda, 22.09.2004 : 08:48:39 »

Ja, bi skoraj verjela.
Prav zato pa bi ga rada vidla, da bom vedela, da sem se prav odločla - imela bom namrec malo težav s starši, ki pravjo, da psa pa ne v stanovanje!!!

Ampak mislim, da bo pol, ko bo kuža doma, vse ok - zgledajo namreč uper in če majo res tako prijeten in prijazen značaj, potem kake hude dileme ne bo.

Sicer pa, če ti otroci domov prieljejo psa, ga pač ne moreš kar skozi okno vreč, drži?

Hvala za spodbude.
Tančka
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #139 : sreda, 22.09.2004 : 13:46:40 »

Tancka,sicer nisem lastnica Lojzeta iz Trbovelj,čeprav vem za njega,sem pa lastnica Lojzeta iz Kočevja,ki je tudi oče BusyBeejinga Bertla.Trbovljskega Lojzeta še nisem nikoli videla,vem pa zanj,saj so mi tudi njegovi lastniki  pripovedovali,da ima probleme z zadnjim delom telesa.
Karkoli boš prebrala v knjigah o bassetih-resnica je običajno čisto nasprotje.Če hočeš videti bassete,bi bilo mogoče še najbolje,da prideš 14.11.2004 na Gospodarsko razstavišče v Ljubljani,kjer bo državna razstava.Mi bomo vsekakor tam.
BusyBee, z Bakijem še vedno računamo na to,da prijavimo vzrejno skupino.Bajk in Baks ter Bufy so za,upam,da se vi ne boste premislili.
Tudi Bufy hodi v malo šolo in prav v redu napreduje.
Veseli me, da se imate dobro in da vam je Bertel v tako veselje.
LP
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #140 : sreda, 22.09.2004 : 13:52:47 »

Zivjo Tancka. Lojzeta ze dolgo nisem videla, lastnika pa obcasno srecam. Pes ima ze nekaj let paraliziran zadnji del, zato ga v mestu pac ne mores srecati. Lastnika ga vozita na travnik kjer uziva na soncku. Mislim, da ce kuza ne bi bil vec med zivimi bi mi lastnik sigurno povedal. Ce zelis me kontaktiraj privat, da te nekako povezem z njima. Lojze bo sigurno vesel se enih bozajocih rok! Kiss lp
Logiran

Tancka
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #141 : sreda, 22.09.2004 : 13:54:51 »

Živjo Kaja,

potem bi res prosila, če me povežeš z lastnikom Lojzeta. Ga bom šla pa na travnik obiskat.

Hvala tisočkrat.

Tančka
Logiran
Tancka
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #142 : sreda, 22.09.2004 : 13:59:00 »

a ha, Kaja, verjetno ti lahko prav pride moja telefonska:
041 507 336

hvala
Logiran
Busybee
gost
« Odgovor #143 : sreda, 22.09.2004 : 14:33:39 »

Mi smo cist za razstavo v Ljubljani, sam nas trot bo tam delu cisto vse drugo kot pa bi moral. Itak pa midva nimava blage veze o razstavah, a bi se dal to mogoce kaj prej dobit, da nam das vsaj kaksen nasvet?
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #144 : sobota, 25.09.2004 : 11:34:02 »

Seveda bi bilo dobro,da se kdaj prej dobimo,tako da boste še doma malo trenirali.Mogoče bi bilo še najbolje,če me pokličeš na telefon 041 513 743,da se dogovorimo.
LP
Logiran
eka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 611


« Odgovor #145 : ponedeljek, 27.09.2004 : 08:43:17 »

Lunca!
Želim ti veliko mirnih živcev pri prvih pripravah za razstavo ,tudi biglaši bomo trenirali skupaj,saj so mulci pravi divjaki in potrebno bo precej treninga,da se bodo v ringu lepo obnašali.
LP Neva
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #146 : ponedeljek, 27.09.2004 : 13:53:59 »

eka,tudi bassetovski podmladek je najbrž precej divji,vsaj kar se fantov tiče.Bufy bomo pa sprobali zdaj na razstavi v Rijeki.Veš mogoče bi mi bilo lažje, če bi to bilo naše leglo,tako pa sva midva z Matjažem samo parna lokomotiva, ki to vleče naprej-še vedno so pred nama vzreditelji mladičkov,tako da nimam stika z vsemi lastniki.Upam pa,da nam bo vseeno uspelo dobro predstaviti vzrejno skupino.
LP
Logiran
uki
novinec
*
Sporočil: 0


« Odgovor #147 : ponedeljek, 27.09.2004 : 17:51:41 »

draga, tjaša
hvala za odgovor po privatni..
seveda me zanima klje se lahko dobijo bassetki v tujini. Prosim, napiši mi na moj mail kontakte ali pa me pokliči na tel, ki sem ti ga zapisala v mailu.
uki Smiley
Logiran
lunca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 583


« Odgovor #148 : petek, 01.10.2004 : 12:10:04 »

uki,tukaj je še en link kjer je veliko o vzrediteljih bassetov  po svetu
 http://www.portail-basset-hound.com/
Lp
Logiran
Busybee
gost
« Odgovor #149 : petek, 01.10.2004 : 12:19:14 »

Jaz sem pa danes dobila odgvor s Češke, kjer naj bi se rodili okoli 4.11.2004. S Primožem naju full ma, da bi kupila kar še enega. Starše se pa vidi na www.bassetbento.com.

LP, Barbara
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 49   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 6  |  Tema: BASSET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines