mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 09:58:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Špona iz Vrhnike
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Špona iz Vrhnike  (Prebrano 13641 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : torek, 15.01.2008 : 10:45:58 »

Stara 2,5 meseca, bo manjša.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : torek, 15.01.2008 : 10:50:24 »



Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 15.01.2008 : 12:06:44 »

binulja, najdeni sta bili bojda na Tankovski cesti. Dej naredi s Snikijem en krog ob priliki, da vidimo, če bo našel mamo  Smiley.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #3 : torek, 15.01.2008 : 12:07:41 »

Takoj danes, gremo vsi trije iskat mamo Smiley
Logiran

čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #4 : sreda, 16.01.2008 : 09:22:58 »

Telefon že pregoreva za tile dve tačkici  Wink?
Logiran
timon
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #5 : sreda, 16.01.2008 : 09:41:38 »

izgledajo kot mešanica jazbečarja in nn.
Logiran
matulcica
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #6 : sreda, 16.01.2008 : 16:11:44 »

 upam da bosta šla čim prej v novi domek, ker se mi že sline cedijo ko ju vidim Cheesy...pa še barvno bi se ujemala z našim kavčem  Grin
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #7 : četrtek, 17.01.2008 : 23:15:44 »

 Smiley da bi obe dobili čimprej nov domek in izbrale glede na veliko klicev res  prave in dobre nove gospodarje Smiley
Logiran
BooBoo
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 218


« Odgovor #8 : petek, 18.01.2008 : 11:36:02 »

Mamice najbrž ni, ne?  Undecided
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #9 : petek, 18.01.2008 : 17:45:13 »

Joj kaka cukrčka, sta tili dve punci.
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #10 : ponedeljek, 21.01.2008 : 00:56:07 »

Ali res ni nobenega, ki bi imev rad katero od teh dveh psičk ali kar obe ?
Takoj, ko sem ju zagledala sem si rekla, da bo tako kot pri mopskih pregorev telefon.
Ali vam nista zlezli pod kožo ?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : ponedeljek, 21.01.2008 : 00:59:44 »

Za vsak klic pa res ne napišem poročila. Načeloma je zanimanje za obe; nikakor pa ne ena ne druga nista "najlažji" za življenje z njima. Hiperaktivni obe, z veliko preveč uveljavljanja svoje volje pri tej starosti, da se ne bi kasneje pričakovalo kakšne težave. Iščeta torej prave skrbnike... tako kot vsi, ampak morda bo treba še kak daljši pogovor s posvojitelji, kot je običajno, preden bosta oddani.
Logiran

tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #12 : ponedeljek, 21.01.2008 : 01:30:06 »

Lep pozdrav,Smetka.
To se pa definitivno strinjam, da se rajši vzame več časa in najde pravega skrbnika, kot pa da bi kasneje nastopili problemi. To o hiperaktivnosti pa mi je precej znano, od mojega kosmatinca, glede na to, da se starši ponavadi izgovarjajo, da rajši ne psa pri hiši, ker bo potem samo še nihova skrb je pri meni sedaj tako, da je problem, ker se je tako navezav name, da je nastopiv problem, da ne moram nikamor iti ker joka in cvili, cev dan.

Res je potrbno najti vsakemu psičku, mucki in drugim ljubljenčkom primerne skrbnike, ki pa naj tudi vejo, da ko se odločiš za psa je to za celo živlenje in dobo 12, 13, 18 let, in da se bo potrebno tudi čemu na ta račun odpovedati in poskrbeti za njih, ko zbolijo in jih peljati k veterinarju, ne pa takrat pozabiti na njih !!
In pa kapo dol lahko samo rečem, ker ne najdem besed, ki bi lahko opisale kaj vse narediš Smetka za te živalice, in kako jim vsaj ti vliješ upanje na boljši jutri.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #13 : ponedeljek, 21.01.2008 : 10:39:48 »

Za vsak klic pa res ne napišem poročila. Načeloma je zanimanje za obe; nikakor pa ne ena ne druga nista "najlažji" za življenje z njima. Hiperaktivni obe, z veliko preveč uveljavljanja svoje volje pri tej starosti, da se ne bi kasneje pričakovalo kakšne težave. Iščeta torej prave skrbnike... tako kot vsi, ampak morda bo treba še kak daljši pogovor s posvojitelji, kot je običajno, preden bosta oddani.

Za bodoče posvojitelje...Zaupajte Smetki, glede zgoraj opisanega. Tile dve dami nista Snickerju podobni le po zunanjosti. Že res, da so vsi lepi pa cortkani pa oooooh, ampak niso najlažji psi za vzgojo. Zares uveljavljajo svojo voljo, če se jim dovoli in znajo delat "celega hudiča" če se jim dovoli. To niso psi, ki bi se kar tako tiščali k človeku in bi iskali njegovo bližino sami od sebe. So precej samostojni psi, ki se znajo odlično zabavati sami.To tudi ni pes, ki  ga pelješ 2x na dan za 15 minut na sprehod. Prej zanje velja "destructive if under exercised". Premislite, če radi hodite v naravo vsak dan za uro in več in še nekajkrat za pol ure oz. če imate čas za to.
Moj namen ni bil preplašiti vseh morebitnih posvojiteljev Smiley daleč od tega, hotela sem samo iz prve roke potrditi, kako izgleda življenje s takim psom. Mene je namreč Smetka v naprej opozorila na vse kar je zgoraj napisano pa sem šele po kakem mesecu popolnoma dojela kaj je v resnici mislila.  Wink Naj omenim še to, da pri nas cela družina skrbi za oba psa, kar pomeni, da sta za mano vsaj še oče in mama, ki poskrbita za dolg sprehod, če sem jaz v službi, u kinu, na smučanju, pri Smetki Wink...če bi bila za vse sama, bi bilo mnogo težje.
Pa da ne bo pomote...Sniko je sicer krasen pes (Bine je še krasnejši-da ne bo fovšije Tongue) in ne želim si, da bi bil drugačen. Zelo sem vesela, da sem ga posvojila in si življenja brez obeh sploh ne predstavljam več. (Že sedaj komaj čakam, da bomo šli poleti prvič skupaj na morje Cheesy) Ni mi žal niti minute ukvarjanja z njim, je pa prvi izmed mojih psov ki bo zagotovo obiskal tršico Katarino  Smiley
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : torek, 22.01.2008 : 15:20:58 »

Šponina bodoča posvojiteljica si je po prebranem premislila in tako še vedno išče dom.
Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Špona iz Vrhnike
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines