mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 19:19:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 435868 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #270 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:07:18 »

hey! tui jaz imam podoben problem kot  Alba, saj me je strah da se ne bo kaj prehladil. imamo ga ves čaz zunaj, vendar ko pada dež ga skoz brišem z brisačo, ker se bojim da se ne prehladi Smiley samo zdej sem se že malo unesla... kaj je glede klopov, noben mi ne odpiše Sad
lp
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #271 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:25:55 »

shivas, po mojem mnenju ampule bolje pomagajo proti klopom in ostalim zajedalcem, kot ovratnice.

tukaj imaš eno obsežno temo: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,426.0.html
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #272 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:27:15 »

Jest sem imela sreče kar se tiče klopov. Našla sem dva, eden je bil še zunaj in je najbrž iskal ustrezen prostor za napad, drugi je pa bil žće kar velik. Albi dan Frontline enkrat na mesec. Zaenkrat deluje, kolko dolgo pa še bo pa ne vem. Jih je pa pri taki gosti dlaki zelo težko najti. Jaz jo pregledujem skoraj vsak dan, vsaj po trebuščku kjer ima zaradi kotitve junija malo manj in krajšo dlako.
A imata vidva probleme s klopi?
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #273 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:37:00 »

mama mladiča aljaškega malamuta starga skoraj 3 mesece pa je tut v 12 kvadratnem pesjaku z velikooooo uto pa še pesjak je celotno pokrit pa je podnecvi in ponoči v pesjaku in mu čisto paše.... mislim da ni problem glede mraza za polarne pasme  Huh .
Logiran
Sky
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #274 : ponedeljek, 03.10.2005 : 19:56:43 »

Jaz zadnje tedne nisem opazil nobenih klopov, mogoče zaradi nižjih temperatur. Sicer jih je dobil poleti tudi na travniku, tako da v gozd sploh nismo hodili, sedaj jih pa na srečo vsaj tu, ni.

Kar se tiče temperatur, mislim da ne sme biti problemov, sploh če je bila navajena prej živeti zunaj. Moj husky, pa tudi od tistih ki jih poznam, so večinoma vsi zunaj. Saj so polarne pasme, in imajo predispozicije, da zdržijo zelo nizke temperature. Moj je celo zimo zunaj, v pesjaku, včasih celo ne gre v hiško zvečer ampak zaspi kar na delu pesjaka,  v katerega nanese sneg ter gre šele kasneje noter.  Smiley Tako da, mislim da je ne zebe, sploh sedaj, ko niti niso nizke temperature, pa tudi že kar nekaj zimske dlake mora imeti sedaj. Je pa treba paziti poleti. 
Logiran
Annie
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #275 : torek, 04.10.2005 : 20:32:59 »


Pozdravljeni!

nekaj casa nisem prebirala foruma, sem pa videla, da vas je medtem nekaj odgovorilo na moje vprasanje, hvala!  Moj Toz je star 4 mesece in 11 dni in tehta 17,5 kg. Meni se zdi kar lepo razvit, ampak pes od Siba tehta 14 kg pri 2,5 meseca?? Potem je tvoj pes debel ali pa moj anoreksicen. Pa se mi zdi moj zelo mocan in lep. Kaj pa drugi mislite? Je 17,5 kg premalo za to starost? Je pa res, da moj pes zelo nerad je. Ne vem kaj je problem, vsake hrane se navelica potem ko jo parkrat poje. Navelical se je tune, sardelic, briketov se sploh ne pritakne vec. Eventuelno poje se pasje konzerve in kake mlecne proizvode, sploh ne vem vec s cim naj ga se hranim, glede na to, da briketov noce vec.
Torej, kako je potem s tezo?

Btw, ce se boste lastniki malih huskyev res kaj dobili bi zelo rada prisla zraven s svojim tako da prosim prosim me obvestite tukaj na forumu!

Pozdravcek, Annie
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #276 : torek, 04.10.2005 : 20:33:45 »

Ja počasi dobiva zimsko dlako, samo bo pa spet na trebuhu brez, ker greva v petek na sterilizacijo. A ima kdo kakšne slabe izkušnje s sterilizacijo? Še imam čas, da si premislim.
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #277 : torek, 04.10.2005 : 20:45:53 »

Annie kaj če bi poskusila sam kuhati hrano?Če seveda čas dopušča pa če je dovolj znanja za uravnotežen obrok...
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #278 : torek, 04.10.2005 : 20:50:54 »

annie ne sekiraj se ... jaz imam sicer aljaškega malamuta , ki je precej večji od huskyov tko da ni panike .... mogoče mu zobe izpadajo pa mu trša hrana ne paše ... probaj brikete zalit z toplo vodo .... jest sem tut za srečanje aljaških malamutov in huskyov in ostalih severnih pasmin....  Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #279 : sreda, 05.10.2005 : 08:12:40 »

Ja bi bilo zanimivo eno tako srečanje lepotcev  Wink. Z Albo bi se ga z veseljem udeležili.
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #280 : sreda, 05.10.2005 : 10:32:50 »

Jst sm tut prec za srečanje!!!
Logiran
TSA
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 328


« Odgovor #281 : sreda, 05.10.2005 : 14:04:09 »

kool smo že 4je za srečanje ... =)
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #282 : sreda, 05.10.2005 : 16:44:02 »

Alba, slabih izkušenj s sterilizacijo nimam, imam pa same pozitivne. Ene sicer z našo muco, drugo pa z mojo Lizo, ki se po sterilizaciji obnaša povsem enako kot prej. Ni se nič zredila, morda je še celo malo bolj živahna kot prej (čeprav to pripisujem tudi temu, da ima zelo živahno družbo, ki je prej ni imela Smiley ). Ko je imela šive se ji je koža rahlo vnela, ampak zelo kmalu, ko so šive pobrali ven je bila 'kot nova' in je veselo skakala okrog. Tako da mi sploh ni žal, da sem se odločila za sterilizacijo...

Annie, zdi se mi, da je teža tudi precej odvisna od konstitucije. Moja Liza ima 29 kilogramov, Aaron pa verjetno okoli 40 (nazadnje sem ga tehtala mislim da pri približno devetih mesecih in je imel 37 kilogramov). Oba sta zlata prinašalca, nihče od njiju se mi ne zdi predebel (in tudi rebra se jasno čutijo, ne pa vidijo). Res je, da sta pes in psička, pa recimo poznam zlatega prinašalca samčka, ki je dve leti starejši od Aarona, ima pa okrog 27 kilogramov... Po konstituciji sta povsem različna, tako da včasih kakšen nepoznavalec misli, da ne gre za isto pasmo.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #283 : sreda, 05.10.2005 : 16:44:36 »

Jst sm tut prec za srečanje!!!

jst tudi Smiley))))))
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #284 : sreda, 05.10.2005 : 17:13:32 »

 jst sem tud za, da se dobimo  Grin , sammy hvala  za temo sem si prebrala!
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines