mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 17:10:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 192   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sibirski husky  (Prebrano 435856 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #540 : četrtek, 24.11.2005 : 22:36:26 »

hey! kako so vaši huskyji kej doživeli prvi sneg? moj je bil čist nor, je teku po dvorišču z glavo dol in zajemal z jezikom sneg Cheesy. potem je pa še sedel in lovil snežinke ki so padale dol, joj kok je biu smešen!
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #541 : četrtek, 24.11.2005 : 22:57:59 »

živa tud uživa Smiley dons sva šle na fuuuul dolg sprehod pa okol hiše je letala po snegu in ga jedla Smiley drugače je pa tle okrog 20, 30 cm snega Smiley pa na sprehodu ujela miško, ki je bila pod snegom in jo potem zmagoslavno nosila okoli ...  Cheesy

shivas a prideš v nedeljo?  Wink
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #542 : četrtek, 24.11.2005 : 23:00:42 »

Ja bi res rada da se spet kej vidmo, se bova z Albo zmenile in se slišimo.
A se nam bo še kdo pridružil? Smiley
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #543 : petek, 25.11.2005 : 11:02:52 »

Jst mam v soboto predavanja na faxu, tako da bom malo težje prišel, v soboto so pa koline - bi pa lahko v nedeljo popoldne kam šli na sprehod.
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #544 : petek, 25.11.2005 : 13:18:27 »

Larsu se ob takem času in prvih snežinkah vedno znova "odšteka" Cheesy, rije po snegu, ga liže in je, se valja, prekucuje, da sploh ne omenim da ima rad če ga dvigneš v naročje (kar ni zlahka izvedljivo Wink) in ga nato vrže v velik kup snega, kjer nato še malo rije, potem pa ponovi vajo še parkrat, dokler nam ne odpadejo roke  Grin ali pa on ne najde kaj bolj zanimivega! Je bil kdo od vas v Vrtojbi na pasji razstavi. Sama sem bla in moram priznati da sem bila malo razočarana nad majhno udeležbo huskyev, poleg tega so mi od vseh všeč samo 3 samčki in dve samički (pa še eno od teh jo je njen italijanski lastnik tako "ošupal"  Angry da je zgledala ko oskubljena kokoška). Se pa z Larsom že veseliva dirk vlečnih psov v Kranjski Gori, lani smo jih namreč zamudili, letos pa zatrdno gremo! Sam še ne vem kje bom sidro našla, da se zasidram da me moj ne bo odnesel ko bo hotel sodelovati v tekmi  Grin Grin Grin Bi se vam z Larsom v soboto pridružla, sam prej morava še ograjco za v avto nabavt, ker Lars ma envelik problem, mora spremljat pot kjer se voziva Cheesy, da ga slučajno ne bi kje pozabil Wink, pa še celih 5 min ne more bit pri miru.
Logiran
nebivedu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 205


« Odgovor #545 : petek, 25.11.2005 : 14:06:47 »

Ali lahko že kak teden ali dva ali pa že prej obvestite tukajle kdaj bodo te dirke vlečnih psov - jst bi jih tudi zelo rad šel pogledat.
Logiran
Blond
gost
« Odgovor #546 : petek, 25.11.2005 : 14:16:23 »

Jas bi si tut šel to ogledat...
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #547 : petek, 25.11.2005 : 15:16:17 »

ojla!

sj sm vam že napisala za kranjsko goro datum :
tekmovanje pasjih vpreg v Kranjski gori, Ratečah 27.JANUARJA in 3.FEBRUARJA 2006
za druga tekmovanja pa ne vem...

nebivedu... sj alba, shivas in jaz se dobimo v nedeljo Smiley samo še ne vem ure točne...  Cheesy

satin...sj huskyji so res največji živčki Smiley ko jaz vozim živo niti sekundo ni pri miru in skoz skače sem pa tja po sadnjih sedežih. zato mam pa zmer pripeto za oprsnico Smiley pol ko pa prideva s sprehoda se pa mogoče na poti nazaj celo uleže v avtu Smiley če hočeš lahko prideš v nedeljo 27.11.  v Moravče, gremo na en dooooooooooolg sprehod Smiley iz kje pa sii ti?

lp*

Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #548 : petek, 25.11.2005 : 15:32:30 »

Bom kar v dvojini Wink, sva iz Stične z dolenskega konca, trenutno Lars bolj uživa kot lastnica, sej veš velika ljubezen huskyev beli sneg. Grin Glede  na to da za v nedeljo napovedujejo snežne plohe res ne bom nič oblubla, sem probala z oprtico da ga "priheftam" na zadnjih zicih Wink, pa mi ni uspelo, ja pri meru je že bil zato je bil pa 3x bolj glasen Shocked Cheesy in mi je tolk časa dopedoval da mu to ni všeč, da bi ga raje po rokah nosila do Ljubljane. Cheesy Grin Pol smo ga dal v prtlažnik ampak ker ni blo ograde, si lahko misliš kaj se je zgodilo Angry Ja HOP in že smo na zadnjem zicu in trenirajmo hojo po zadnjih sedežih levo in desno, da slučajno navmo kej zgrešil Grin Grin Grin, no na koncu je morala mama na zadnje zice, da ni naprej lezu. Sej ne da bi na prvi zic skakal sam glavo je tolk cajta rinu da je bil v stiku z mojo ali mamino roko na menjalniku Angry, kar ni bilo olajševalna okoliščina pri šaltanju. Če ne prej se vidimo v Kranjski gori na tekmi.
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #549 : petek, 25.11.2005 : 15:51:07 »

hehehhehe...sj jst sem mela tud kr dost problemov da se je navadla, sam zdj je pridna v avtu Smiley no prav sporoči za nedeljo, drugače se pa vidimo kdaj drugič Smiley

še nekaj novih slikic od žive - v mojemu albumu  Smiley --- prve zasnežene slikice  Cheesy Cheesy Cheesy

živa, zatem ko je ujela miško pod snegom  ... Wink
http://www.moj-album.com/uredi/majchy/1553386/?os=1553486
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #550 : petek, 25.11.2005 : 20:29:30 »

Jaz sem bila na žalost danes v službi, tako, da prvih reakcij Albe nisem vidla, ko pa sem prišla domov je norela po pesjaku, se'dričala po snegu'. Jutri bomo šli mal na Dobeno in si kar predstavljam, kako noro bo  Cheesy Cheesy. Že jast enostavno obožujem sneg, Alba še bolj.
Nebivedu priduži se v nedeljo, po moje se bomo dobili dopoldan.
Logiran
shivas
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 157


« Odgovor #551 : petek, 25.11.2005 : 22:45:45 »

ali vaši huskyji tud spijo na snegu? moj sploh noče notr v uto, pa ravn zdej k se je končno navadu, da more spat notr  Grin ... samo se pa res opazi kolk huskyji uživajo ko je sneg čist se jim meša in čist so drugačni Cheesy
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #552 : petek, 25.11.2005 : 22:50:15 »

Popravljen link:

http:/majchy.moj-album.com
Logiran
Majchy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 296


« Odgovor #553 : sobota, 26.11.2005 : 00:53:09 »

hvala T.M.T. Smiley

slike v albumu pod prvi sneg... http://majchy.moj-album.com/
Logiran
*vesna*
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


WWW
« Odgovor #554 : sobota, 26.11.2005 : 10:21:22 »

Najprej en lep pozdrav vsem skupaj. Tudi jaz imam doma Sibirskega Haskya. Hulk- kot je ime mojemu psu je zdj star 2 leti in 4 mesece in je grozen ker je v poberteti. Drži že od osmega meseca tk da ne vem kdaj se bo umiru. Največji problem pri nas pa je ta, da živimo glavni cesti in vedno. ko se gre Hulk potepat, se zelo bojim da mi ga slučajno ne bi povozu kak avto, zate ker gre vedno na drugo stran ceste in ko grem js za njim, da bi ga prijela in odpeljala domov mi gre na cesto, pa se po cesti sprehaja, kot da bil največji frajer. Enkrat je mel tako srečo, je šel po cesti pa se k sreči glih moj sestrič priperjal z avtom da ga ni povozil. Če bi se kdo drug pripeljal, bi ga sigurno povozil, ker je stal na sredini ceste pa se ni umaknil, ko je videl avto. Če kdorkoli od vas pozna kakšen način, da bi lahko to preprečila naj mi to prosim sporoči, ker sem res že čisto obupana zraven njega! Cry
LP
Vesna
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 192   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 5  |  Tema: Sibirski husky
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines