mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 21:18:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepsi - Dobrova
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepsi - Dobrova  (Prebrano 116858 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #105 : četrtek, 12.06.2008 : 17:43:08 »

Ja, no, še dobro. Sicer bi mene že ene parkrat lahko evtanizirali. Razlogov bi lahko našli dovolj. Od bolezni, pa do tega, da sem neznosna  Lips Sealed

Kakorkoli že, sploh brezvezna debata. Odločitev je padla, razlogi, zakaj tako je, pač so, očitno so tudi dovolj močni. Mi bomo stiskali pesti, če bo možno, bomo pomagali in to je to. Tisti, ki se mu zdi pa brezveze, se mu zdi pa pač brezveze. Samo verjetno vsaj ni pravi čas za zbijanje morale.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #106 : četrtek, 12.06.2008 : 18:46:26 »

Ojoj, saj ni treba takoj do stropa skakat. Ali sem komu očitala nepremišljenost ali boh ne daj nestrokovnost? Nisem. Ali sem rekla, da je 2500€ za operacije preveč? Nisem. Ali sem mogoče rekla, da bi se morali odločiti drugače? Nisem. In resnično občudujem vaš pogum.

Pravzaprav je bilo res neumno da sem sploh kaj napisala. Ampak očitno imam preveč domišljije in živo sem si predstavljala, da bi bila namesto Pepsi ena od mojih psic. Po pravici povedano si zelo verjetno ne bi upala zdraviti. Pa ne zato, ker bi se mi mogoče zdelo škoda denarja in vloženega truda za par let brez bolečine. Ampak zato, ker tistih par psov, za katere vem, da so imeli podobne operacije, ne živi brez bolečin in artroze se jim niso naredile šele na stara leta. Pa predstavlajala sem si, da bi ji morala dolge tedne omejevati gibanje, kar se je pri mojih vsaj do sedaj vedno izkazalo kot živa groza. Sem pač strahopetna.
Lani si recimo nisem upala dati psice na kemoterapijo, čeprav bi menda lahko še precej potegnila.

Mah, brez veze, se strinjam Yo, da ni čas za zbijanje morale.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #107 : četrtek, 12.06.2008 : 18:56:47 »

Lanabela, sploh ni letelo točno nate. Tvoj post je bil samo pika na i pri vsem modrovanju, ki ga poslušam zadnje dneve. Tvoje pomisleke razumem, kako bi se sama odločila, tudi ne vem, upam, da se mi ne bo (več) treba odločati o takšnih hudih zadevah.

Polona, je sicer kaj zanimanja za Pepsi? Mislim tistega, pravega?
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #108 : četrtek, 12.06.2008 : 19:01:04 »

Jaz sem na račun zavetišča Horjul nakazala 40,00 EUR s pripisom za Pepsi. Upam da bo z veliko punco vse v redu. Kaja ji pošilja en velik poljubček.

lp

Sandra in Kaja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #109 : četrtek, 12.06.2008 : 19:28:16 »

Lanabela, za kemoterapijo se osebno ne bi odločila nikoli. Vsaj zdaj ne, ne vem, kako bo čez leta. Pepsi pa že zdaj boli, mnogokrat ji moram pomagat, ker drugače ne more vstat. Jasno... ko bo dež, bo tudi ona bolj betežna, ampak za evtanazirat ni.

Ne, pravega zanimanja ni bilo. Pač ni zlati prinašalec, kaj čem.
Logiran

Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #110 : četrtek, 12.06.2008 : 19:49:28 »

Moj prispevek za lepo, veliko punco bo po plači (ki bo v pon.).
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #111 : četrtek, 12.06.2008 : 21:05:13 »

Pepsi sem imela cast spoznat, se pobozat se je prisla, kar je menda bolj poredko videno. Wink In ce jo je Smetka pripravljena rihtat po operaciji, sem jaz pripravljena prispevat nekaj denarja. Ker vem, da se je odlocila premisljeno. lp
Logiran

delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #112 : petek, 13.06.2008 : 08:36:32 »

Tudi jaz sem vesela za Smetkino odločitev, da se Pepsi poštima. In bom prispevala.
Dvomljivce pa bi vprašala : Kaj je bolj pomembno? Življenje ali denar ? Upam, da za večino življenje!
Smetka ob vsaki tvoji odločitvi sem ganjena do solz, zaradi tvojega poguma in srčnosti do ubogih, zavrženih. Hvala ti, ker si  Kiss .
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #113 : petek, 13.06.2008 : 09:16:53 »

Bom nakazala prispevek takoj,ko pride plača (računam na ponedeljek).
Pepsi-mislimo nate in če lahko kakorkoli pomagamo, smo na razpolago.  Kiss
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #114 : petek, 13.06.2008 : 10:31:14 »

Fiju, kolk ste pridni - za Pepsiko smo že dobili 100,00 Eurotov! Hvala, punce!  Kiss Kiss

lp, Katarina
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #115 : petek, 13.06.2008 : 10:42:59 »

Tudi jaz nakažem danes zvečer naš del Wink
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #116 : petek, 13.06.2008 : 13:02:54 »

jaz bom dala naš del kar Smetki v roke. Ne bo veliko, ker smo trenutno v kreditih do grla, ampak nekaj bo.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #117 : petek, 13.06.2008 : 19:09:18 »

Samo zaradi Pepsike prašala šefa - plača naj bi bila v pon. Ne bo ne vem kaj, pač največ, kar zmoremo. Javim kdaj in koliko. Lp, 5ra, njen in seveda Timi.  Smiley
Logiran
Toblerone
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 33


« Odgovor #118 : sobota, 14.06.2008 : 07:06:03 »

Čeprav bo plača komaj v ponedeljek, mi je uspelo trr ožet še za par evrčkov za pepsiko, ampak mi je napisalo, da bo izvedeno šele v ponedeljek, na moji banki zgleda v soboto spijo.

Držim pesti, da bo Pepsi kmalu spet veselo in brez bolečin skakljala naokoli.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #119 : sobota, 14.06.2008 : 07:23:23 »

Velika, simpatična, kosmata pastirska rit Wink Tongue Evtanazija in Pepsi v istem stavku Shocked o pajade. Kdo me bo pa potem vsak dan gledal s povešenimi rdečimi vekami in na glavo pripopanimi uhlji, ko se bom drla od vrat  "Pepa not, dost je blo!"  Wink Pa kdo bo grickal omare, odpiral vrata, kradel štumfke (no dobr, za to imamo še Juna)...Pepsika je v zavetišču takorekoč nujno potrebna Smiley
Logiran

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepsi - Dobrova
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines