mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 23:27:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepsi - Dobrova
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pepsi - Dobrova  (Prebrano 116862 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skarina
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 13


« Odgovor #120 : sobota, 14.06.2008 : 11:49:50 »

Veliko berem forum Horjul. Nisem zasledila, da bi se Smetka kar tako brezglavo odločala za zdravljenje.

Ko bom prevzela predmet licitacije v Gali, bom tudi jaz v mucko dala nekaj malega za Pepsi.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #121 : nedelja, 15.06.2008 : 09:11:26 »

Za tole veliko babiko sem nakazala nekaj malega kar na račun Horjula skupaj s posvojnino za Juna, upam da je ok. Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #122 : nedelja, 15.06.2008 : 10:29:57 »

Sploh ne dvomim v to, da bomo zbrali!
Saj mi ni treba, kajne?!?  Roll Eyes

Pepsi pa en ogromen  Kiss
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #123 : nedelja, 15.06.2008 : 11:54:46 »

Za Pepsi lahko nakažete tudi na račun Društva za zaščito živali Ljubljana
TRR: 05100 – 8010655733 (Abanka Vipa d.d.),
Pržanjska 10b, Ljubljana.
Obvezni pripis "za Pepsi" oz. "Pepsi".

Več si lahko preberete tukaj: http://www.dzzz.si/modules/novice/article.php?storyid=349.

Hvala vsem Smiley

Lp, Maja
Logiran
lkc
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #124 : nedelja, 15.06.2008 : 13:20:32 »

Za Pepsi prihaja zacetnih 100 EUR z nasega druzinskega racuna... Ko bi ji le lahko se kako drugace olajsali bolecine (in Smetki trpljenje ob pogledu nanjo). No, pa saj bo cez kaksno leto ze boljse.

Srecno vsem v Horjulu,
Cerarji + Pan&Ice&Mak&Mi
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #125 : nedelja, 15.06.2008 : 16:48:41 »

Ali lahko jaz za Pepsi prispevam v mucka v trgovino Gali? Pa gor napišem od koga je pa za koga?
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #126 : nedelja, 15.06.2008 : 20:47:21 »

Uspešno zdravljenje in hitro okrevanje soimenjakinji želi mini Pepsi (kakšnih 30-krat manjša od tebe, ampak z velikim srčkom), pa tudi Sherry in Cockta.
Odpovedale smo se nekaj priboljškom  in  ravnokar nakazale 50 evrov direktno na račun Horjula. Poslale smo tudi mail s prošnjo za pomoč na kar nekaj naslovov, zdaj pa držimo tačke za čimveč uspeha!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #127 : nedelja, 15.06.2008 : 21:16:16 »

Eh ja. 2.7. ima operacijo tistega kolka, ki ga sploh v sklepu ni več, ampak opleta malo okoli. Čez 6 tednov ima operacijo drugega kolka, ki bo kmalu začel opletat okoli in čez 6 tednov ima operacijo obeh komolcev,

hja- ne morem,da ne bi pomislila kako zagovorniki nerodoniške vzreje radi navajajo ,da so takele stvari seveda tipične za rodvniške pse, ki so itak čsit izrojeni in ne vem še kakšni, mešancev je pa samo zdravje  Roll Eyes

Upam, da bo vsa ta drama in potrebne akcije tudi pripomogla k temu,da bo psica našla čisto svoj dom.
Kar pa se napovedi artritisa tiče, pa bo najbrž dobila umetn kolke  ? in na plastiki in kovini artritis ne raste, tako da bi moral bit potem mir  s temi deli telesa  Cool

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #128 : nedelja, 15.06.2008 : 21:30:36 »

Ne, ne bodo umetni. Uno drugo reč se bomo šli, ko se malo reže medenične kosti in kolke naštima v pravi položaj.
Jaz imam en kup bolnih mešancev (psov in mačk). Te dni si celo listke pišem, da kaj ne zaj...., toliko zdravil imam za potalat. Sem pa tudi kakšnega pasemskega s papirji že videla v kakšni zdravstveni stiski, med drugim prav v omenjeni ordinaciji s podobnimi težavami. Brezveze. Kakršnakoli drama je čisto odveč. Dejstvo je, da če jaz ne bi bila mal usekana, bi bila Pepsi evtanazirana. Sestavljene kosti so daleč od zagotovila, da bo tak pes (fizično), ki hoče za povrh pri svojih nekaj mesecih požret vsakega drugega, ki ga vidi, težko dobil čisto svoj dom. Evtanazirat je ne morem, ker nimam pravega razloga za to. Mah... brezveze.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #129 : ponedeljek, 16.06.2008 : 07:31:53 »

hoče za povrh pri svojih nekaj mesecih požret vsakega drugega,

mogoče se ji bo pa apetit kaj zmanjšal, ko odraste ..
vsekakor velik sreče in uspeha pri štelanju geštela in značaja, pa čim manj listkov
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #130 : ponedeljek, 16.06.2008 : 07:53:09 »

o kaj je fino to, ki vsaka hiba kašnega psa brez rodovnika pride prav za kašno klofuto mešancem...
Če bi mela Pepsi malo več sreče, bi bila doma pri kom, ki bi njene tačke porihtal brez nepotrebnih razlag in preračunavanj kje in kako vzeti, da ne zmanjka za druge. Če bi mela malo manj sreče, bi čez nekaj mesecev začela vleči tace za sabo.... naprej pa niti nočem razmišljat. Ker se je znašla nekje vmes - tam, kjer je imela srečo, pa je še vedno nikogaršnja - "moramo" pač vsi vedet kaj  se z njo dogaja. Kaj bi blo fino, če kdaj okoli kašne odločitve ne bi bilo toliko besed. Tisti, ki hoče pomagat, bo to verjetno tako ali tako naredil. Tisti, ki pa noče, mu pa pač ni treba in to brez dvomov ali česarkoli okoli odločitve same. Se mi zdi, da imamo vsi dovolj svojih lastnih odločitev o katerih lahko razglabljamo in nočemo da se kdo vtika vanje...

Evtanazirat je ne morem, ker nimam pravega razloga za to.
Nimaš? Ti jih jaz naštejem ene par?  Roll Eyes

P.S.
Itak da nimaš razloga, če je pa babnica taka faca.... evil in disguise Ej, po moje je ona ena od para enojajčnih dvojčkov, samo je pozabla kateri dovjček je - al ta dober al.... un tadrug 
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #131 : ponedeljek, 16.06.2008 : 08:05:25 »

Nakazano...

Kot vedno, tudi sedaj podpirava Smet pri njenih odločitvah...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #132 : ponedeljek, 16.06.2008 : 13:01:35 »

Uf, ste pridni - do sedaj smo v Repku zbrali zanjo že 315,00 Eur + 50,00, kar sem v soboto osebno dobila in osebno predala Smetki. Hvala, hvala! Kiss Kiss

lp, Katarina
Logiran
guju
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #133 : ponedeljek, 16.06.2008 : 15:16:01 »

Od mene danes dobi 20€, ker vem, kako tečno je s sklepi. In Smetko povsem podpiram pri odločitvi, tudi naš je bil operiran na obeh ramenskih sklepih (okej, je šlo za manjšo poškodbo, pa vseeno), pa nisem niti za minuto pomislila, da ne bi speljali operacije in okrevanja in vsega, kar pač še sledi in bo sledilo. Več kot toliko ta mesec žal ne gre, bo pa mogoče naslednji mesec še kaj  Wink
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #134 : torek, 17.06.2008 : 11:16:47 »

podpiram Smetkino odločitev in bom z veseljem prispevala.
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pepsi - Dobrova
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines