mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 16:16:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer  (Prebrano 43289 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #120 : sreda, 11.06.2008 : 18:08:04 »

Polona, zdaj pa zadost - tole je zrelo za odvzem!
Ubogi pes mora tauhat, da pride do palčk  Lips Sealed Huh Pa kje si to videla? Pa na morje so ga zvlekli, čeprav mu očitno ni OK!  Angry In stradanje! To! Ubogi pes se mora borit celo za solato!!!
Res, tole ne pelje nikamor več!  Lips Sealed

p.s. Da ne bo zdaj kdo v luft skočil, hec je bil  Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #121 : sreda, 11.06.2008 : 18:34:00 »

Joj, kaj ste fletni: http://kuzaskoki.moj-album.com/album/12444344/?os=12444847

dober-boljši-Skoki (in njegovi skrbniki) Cheesy
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #122 : četrtek, 12.06.2008 : 11:25:04 »

http://kuzaskoki.moj-album.com/album/12444344/?os=12444425

Ko kaka igračka tale mala.
Skoki je pa simpatiko - kako ma tačke na tej sliki!  Grin
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #123 : nedelja, 15.06.2008 : 16:45:24 »

Skoki, res si "šponski"! Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #124 : sreda, 18.06.2008 : 11:17:50 »

Skokiju se rado zadnje čase "zmeša" - nori okrog, dela kroge in se vmes tudi kam zabije... skače gor in dol, koplje... je to"klovnovsko vedenje"?
Vedno ga ustavim, stisnem k sebi in pomirim; ko neha srček nabijati 100/uro ponavadi zaspi v mojem naročju...

Zadeva se je začela že pred časom - vendar v blažji obliki in to samo, ko je prišel s sprehoda ali lulanja in je deževalo - takrat sem mislila, da je to le veselje ob prihodu domov in brisanju z brisačo... sedaj je tega vedno več (tudi do 2x na dan).
Nisem našla nobenega linka do takega vprašanja, pa kar tu vprašam, če mi zna kdo kaj svetovat?

Lp, Maja Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #125 : sreda, 18.06.2008 : 12:16:40 »

Ja, nič ni tukaj čudnega. Najprej mu postrežeš kozji jogurt z nektarinami, pa ribice, pa mladičko mu pripelješ za družbo....vsak normalen človek - pardon, pes - pač z obnašanjem odraža stanje duha. Skoki se je po moje odločil, da ti bo z indijanskimi bojnimi plesi pokazal, kako te ima rad in da kar nadaljuj s hotelsko postrežbo... Wink

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #126 : četrtek, 19.06.2008 : 19:17:14 »

Glu se tud vedno igra doma, ko prideva iz sprehoda. Če ji zunaj mečem kakšne žogice gre samo damsko mimo, doma pa raztur Grin Jaz sem samo vesela da je stara (oz. srednjih let Wink) koza tako razigrana in da se ji včasih malo ''strga'' Grin Je pa res da se igra in ne zaletava/ne skače (jo mal gravitacija daje Wink), tko da ne vem a bi blo s Skokijevim vedenjem lahko kaj narobe. Ampak mislim da je Pepsi v pravo smer razmišljala Smiley
Logiran
tayra
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 202


« Odgovor #127 : četrtek, 19.06.2008 : 21:58:53 »

Joj, sta luškana prava cukra Cheesy, zelo, zelo sem vesela, da Skokec takole uživa v novem domu , a psička je tudi mešanček.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #128 : torek, 01.07.2008 : 19:45:59 »

a psièka je tudi mešanèek.

ne, mala je pritlikava šnavcerka in pripada moji mami - Skoki pa je prepričan, da je njegova!

Skoki je postal "ketnar" - ima 10 metrski sledni štrik na katerega je privezan kadar smo na vikendu na vrtu... in kaj dela? prehranjuje se... je les, marjetice (večje količine, vendar samo cvetove), regrat, jagode... tudi prekopava rad gredice in buli v ribnik, ker ve, da v njem biva kača Wink ve tudi, da kača ni za pojest!
še vedno je norc na storže in igrače!
ne razumem pa, kako mu uspe, in to čisto vsakič, ko smo v kaki gostilni ali baru izfehtati kaj zase??? včeraj je spet kasiral krožnik kozjega sira z rukolo... so poudarili, da je darilo za psa (meni pa so se cedile sline Tongue)...
na morju pa vedno kasira od lastnika gostilne krožnik kozjega sira s tartufi - še postreže mu gospod sam, zraven pa ga hvali kako je priden, ko tako lepo papa.... še tamala mu iz svoje kletke frca svoje briketke (pa ve, da ne sme!)...
mogoče bi ga morala poslati po mestu z lončkom "za Zavetišče Horjul"? sigurno bi se nabralo keša Cheesy Cheesy Cheesy
danes gremo na počitnice - pozer bo sigurno hotel, da objavim kako fotko, ko se vrnemo Cool

lp, maja + Skoki
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #129 : torek, 08.07.2008 : 15:59:56 »

Skoki, tukaj dolgčas  Sad, pridi domov s počitnic, obljubim, da bom pridna  Cheesy in te ne bom več grizla, pa še skoz se moram učit... Roll Eyes
Logiran
timijan
Urška K.
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 45



« Odgovor #130 : torek, 08.07.2008 : 16:39:01 »

Ja, Skoki, tut tu na forumu te že pogrešamo in komaj čakamo, da pokažeš kako fotko z dopusta.... Cool
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #131 : petek, 11.07.2008 : 08:12:59 »

Maja, to je tale Špelca:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,23733.0.html
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #132 : petek, 11.07.2008 : 12:27:26 »

hvala! Smiley
se mi pozna da mam počitnice in ne sledim dogodkom Cool

Skoki se ima super, osvojil je:
- slap Savico (se je nesel in na vrhu lajal in pil vodo)
- Bohinj, Bled (vožnja s pletno na otok - je samo malo lajal)
- lokale v stari Lj., Kranjski Gori, Trbižu Cheesy (je po fotru)
- Krnico, Planico, Jasno z okolico (plavat zna - samo ne najboljše),
- srca mnogih turistov Grin
- ....
- pa nagobčnik Shocked!

se mu dogaja, fantu mojemu! priden je vedno bolj (dobro obdobje), lačen tudi;
radi ga imamo tudi vedno bolj  Kiss
jutri nas čaka šola, potem gremo pa na morje!
rabim rešilni jopič zanj za na čoln - pri nas tega še nisem videla; ve kdo kje bi se dalo dobit? spednji del ima pretežak in potem ga na dol vleče Grin Grin smeško moj Tongue
lp vsem, maja + skoki
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #133 : petek, 11.07.2008 : 12:39:05 »

Dragi Skoki - vsestranski športnik - rešilne jopiče za pse sem videla v Zooticu v City Parku. Imajo razne velikosti, kakšen ti bo že prav.(Upam, da je dovoljeno to napisat.)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #134 : petek, 11.07.2008 : 12:41:07 »

Super,hvala - gramo iskat! Pa slikala ga bom tudi! (če mu ne bo preveč nerodno sram)
Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Kuža Skoki - moj mali frajer
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines