mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 09.06.2024 : 19:58:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 178330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Linolej
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


WWW
« Odgovor #375 : torek, 04.05.2010 : 15:04:32 »

mi se tudi ponižno javljamo za morebitna druženja  Tongue
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #376 : torek, 11.05.2010 : 01:26:24 »

Prosim, dame in gospodje, nadenite si sončna očala. Sveže zmanikirana, spedikirana, sfrizirana...

PEGA bravo Azn bravo




Trotl fotoaparat se globoko opravičuje, da žal ni mogel, v vsej krasoti, zajeti te žamene, svilnate, dih jemajoče dlake. V konkurenci z diamantom... diamant potegne ta kratko Azn



Sicer pa... party vedno in povsod Cheesy












Zadovoljna črna panterka Kiss



Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #377 : torek, 11.05.2010 : 07:41:05 »

Pegolina, tvoja dlakca se pa fuuuul šajna Cheesy Kiss - sem morala kar sončne špegle nataknit Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #378 : torek, 11.05.2010 : 08:53:07 »

Pega, meni so pa tvoje štumfe u ibr tanartabl všeč - vklučno z narepnim štumfom!  Cheesy
 Kiss
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #379 : torek, 11.05.2010 : 09:11:30 »

Uuu, kaj se lepo sveti! S čim jo hraniš? Kaki dodatki?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #380 : torek, 11.05.2010 : 09:21:42 »

Hehehe, hvala, hvala  Smiley
Zalarjeva, ogromno rib v vseh oblikah - briketi, priboljški (huhe ribe v vseh možnih oblikah in velikostih), tudi večerja je občasno ribja. Očitno deluje. (Na vašo srečo iz fotografij ni mogoče začutiti ribjega ZADAHA!!!  Grin )
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #381 : torek, 11.05.2010 : 09:23:30 »

Na vašo srečo iz fotografij ni mogoče začutiti ribjega ZADAHA!!! Grin

Nehi bit žleht, mama Pega! Ribe pa ja dišijo. pevka

Lepi ste! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #382 : torek, 11.05.2010 : 10:10:29 »

......iz fotografij ni mogoče začutiti ribjega ZADAHA!!! Grin )

hja, zdaj pa ne vem, no  Huh ...ribji zadah = zadah, ki ga ima riba. Ne najdem tu notri Pegice spljoh!
 Tongue Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #383 : torek, 11.05.2010 : 10:41:29 »

Khm, pa res, mama Pega - kakšem zadah pa ima riba in kako ga v vodi uspeš sploh zavohat in kaj ima Pega s tem Shocked?
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #384 : torek, 11.05.2010 : 12:00:21 »

 sram Mi boste odpustili, prosim, ker je moja slovenščina bolj švoh  Tongue Zato pa imam Pego, da so ljudje bolj pozorni na njeno lepoto in manj na moje govoričenje   Evil
Logiran
massy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 63


« Odgovor #385 : četrtek, 13.05.2010 : 15:03:19 »

srčkii, kako uživajo  Smiley Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #386 : četrtek, 13.05.2010 : 23:11:01 »

Naj še z vami delim zgodbico o tem, kako je za Pegico dobro le najboljše in se zanjo kdaj tudi žrtvujem  Roll Eyes (opomba za bralce: če ste nežne duše, ne brat dalje)

Začelo se je takole, da je moja spoštovana mati hotela pametovati čez pasje brikete, in da bi si prihranila nekajminutno predavanje, polno nepreverjenih "splošno znanih faktov o psih", sem ji jaz nepremišljeno povedala, da Pegici kuhamo.  butnglavc (lekcija št. ena: če se še tako trudiš, študiraš, VEDNO te bo mama našla v prepovedanem položaju). Evo, že čez nekaj dni mi je sporočila, da je tata pri kolegu mesarju v Italiji za Pegico vzel enomalo piščančjih vratov. Čarobna beseda: bili so POCENI!  super

Logistika prevoza dragocene papice za našo princesko je zgledala tako, da je drugi tatov kolega, šofer, usput s par tonami mesa prevzel še tisto enomalo priščančjih vratov. Gospod je imel še za razvozit robo po raznih koncih Slovenije, jaz pa valda v eni tistih gužv v službi, ko ti usklajevanje mesarskih dilov RES ne paše.
In po dooolgem dnevu v službi, polnem bolnikov, pacientov in bedakov, ki so se odločili, da mi bodo razložili, kako naj pravilno razmišljam, živim, delam in sploh sem, me je čakalo še usklajevanje z gospodom šoferjem za prevzem tiste pici-mici poslastice za Pegico.

Se z gospodom zmeniva pri Šparu v Dravljah (kako naj jaz vem, da je v Dravljah Šparov VEČ, a butnglavc) in se v drugem poskusu tudi najdeva. Gospod, še bolj zmatran kot jaz, si je moral mislit svoje o blondinki s kužkom... pridem k njegovemu transportu, gospod odpre vrata od hladilnika in kaj zagledam.... GAJBO!!!! pokrito in zavito v polivinil. Gospod ni dovolil, da bi sama nesla v avto, ker da je res težko  Shocked (sigurno pretirava, pa sej nisem tako švohcena, no)

Se usedem v avto in zajame me vonj po... hm.. po ... po... ja, jebiga, po frišni kuri  bruham Pokukam kar med speljavanjem pod polivinil. In ugledam nekaj PERJA in kurje kože  trmoglavka

In se odpeljem, zraven razmišljam, kam bom dala tako gajbo robe. Moji trije zamrzovalni predali niso nikoli prazni, od kar Pegici kuhamo, sploh. In nočem preveč razmišljat o oranžnem perju. In kurji koži... Bo že (lekcija št. dva: zanikanje dejstev samih nikakor ne bo spremenilo. Kurjih vratov tudi ne).

Pa se spomnem na kolega Roxyja, da on tut papa kurje vratove. Zavrtim telefon. Halo halo, mama Roxy, ste doma? Jaaaa! Vzamete malo kurjih vratov? Super!  Cheesy

Pri Roxyjevih na parkingu odgrnem polivinil, izgubim za trenutek sapo, ko zagledam enomalo piščančjih vratov... kaj si je mama Roxy takrat mislila, si zelo dobro predstavljam. Ker je prijazna, ni rekla nič. Vzela je eno skledo vratov (hvala ti še danes), jaz pa sem odrinila dalje.

Doma začnem vlečt gajbo z enomalo piščančjih vratov iz avta, pridem do ograje in Pega v sekundi dvigne usesa, se postavi v neko meni nepoznano pozo in začne krožiti okoli mene (in gajbe) kot kak morski pes. Ne bom se spuščala v podrobnosti o slini, ki se ji je cedila iz gobčka  butnglavc

Misko pogleda dragoceno papico. Pogleda mene. In me mirno vpraša, če sem prepričana, da zadeve ne bom odpeljala v zabojnik za biološke odpadke.

Ampak jaz, heroj mesarskih korenin, gorenjka po duši, če že ne po prednikih, nisem, res nisem mogla vreči stran enomalo piščančjih vratov (glas tehtnice: 15 kil  Shocked)

In si nadenem tarumene visoke, debele vileda rokavice za wc pucat, naštimam kozice, sklede, vrečke za zmrzovalnik, in se lotim izziva, imenovanega Spucaj vratove preden bruhaš 

Po kaki uri spopadanja z enomalo piščančjih vratov v še skoraj primarni obliki, na kar sem skušala ne misliti tako, da sem v glavi intenzivno študirala o preteklih dopustih, o tem, kaj vse bi počela, če bi zadela na lotu, o cunjah, ki jih moram še speglat, itd... sem nekako prišla do zadnjih kosov v gajbi. Ne bom se spuščala v podrobnosti o kurjih obrazih, ki so me steklo gledali iz kupa...  Lips Sealed (lekcija št. tri: ne bodi škrt in si prišparaj kako mučenje, tudi če zaradi tega med biološke odpadke konča kaj še užitnega. tvoje psihično zdravje je vredno več).

Povedat moram še, da je moje delo ves čas budno nadzorovala naša princeska osebno. Sedela je največ meter stran in sledila vsakemu gibu moje roke - v gajbo in v kanto, v gajbo in v kanto... Zraven ji je iz gobčka teklo, teklo in teklo.

Celo stanovanje je smrdelo po... khm, spet, frišni kuri. Sama sebi sem smrdela takisto. Pega bi verjetno povedala,da sem dišala kot še nikoli  pevka  Roll Eyes Je pa treba priznati, da so vratovi res prvovrstni in da je vsak vrat velik približno za dva iz najboljšega soseda. Pega pravi, da so sploh in oh dobri in da ji itak dam premalo za jest in da bi komot v skledo vrgla še kak vrat (ali pet njih).

Takole, menda če stvar poveš na glas, te neha preganjati  Roll Eyes Pa da vidimo, če bom v spanju še vidla kure, ki mi žugajo. Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #387 : četrtek, 13.05.2010 : 23:30:24 »

Ha, posluš Pego in ji futraj več, pa bo hitreje pošla zaloga Cool.
Samo kaj, ko se ti pri tako prijazni mami zagotovo kmalu obeta NOVA pošiljka Evil Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #388 : četrtek, 13.05.2010 : 23:31:37 »

Kako malo je potrebno, da se pokaže pisateljski talent - nekomu je dovolj že enomalo vratov
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #389 : četrtek, 13.05.2010 : 23:36:24 »

 Grin vse za kosmatince. In koliko je to vratov, 15 kg? Al si nehala stet pri 100 Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines