mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 01:18:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 70   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pega copatarica  (Prebrano 178344 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #450 : sreda, 01.09.2010 : 11:54:44 »

Pega, zakaj pa nisi povedala, da si igrala v filmu Marmaduke Angry UndecidedHuh?
Tam na plaži prov fejst zgledaš Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #451 : sreda, 01.09.2010 : 20:32:31 »

Omg? Moram it film gledat? Očitno Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #452 : četrtek, 02.09.2010 : 08:00:56 »

Ja, za začetek ima eno manjšo vlogo, v kateri pa se je seveda izvrstno izkazala Wink
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #453 : torek, 07.09.2010 : 22:37:26 »

Pegi sem včeraj zvečer pod brado odkrila nek vnet/spraskan flek na koži. Vetka ji je pobrila, da je zadeva na zraku, spiramo, verjamem, da jo srbi.  Undecided In tako se naša princeska vsake toliko proba čiiiisto nalahno počohat s svojimi drobnimi krempeljci  Angry Satelit ne pride v poštev, ker je flek glih na eni taki višini, da bi si satelit gor potisnila in se dalje čohala. Nimam pretirano briljantnih idej, zato sem naumila en tak neugleden montažni objekt okoli njenega vratu.... Evil bohpomagajmeniinšenjej...
sterilna gaza, prilimana  butnglavc s hanzaplast trakom. Sem probala poviti s povojem, pa ji je vse zlezlo dol proti ramenom. Mater je tale moja princeska mojster zviranja (je pokazala že danes pri vetu, ko je zaslišala brnenje brivnika... jegulje so čisti amaterji proti njej).
No... ker povoj ni bil prava rešitev, sem šla brskat po omarah in našla neko zadevo, podobno mufu, iz flisa... ravno prave mere za en zimski topel puli ovratnik  Cool  Tongue



RES je reva. Njen pogled pravi tisičistonorainzmešanaamaštimenezanorcakolkjaztrpim  jezen


Upam, da bo tole nekako služilo svojemu namenu do jutri. In da bo mentem plivasept toliko učinkoval, da jo bo manj srbelo in ne bo imela več praskalnih idej. Trenutno, po par poskusih, da bi slekla tale puli ovratnik, smrči.  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #454 : torek, 07.09.2010 : 22:43:10 »

Ja ti trpinka boga  Kiss  Kakšno luknjo so ti pa naredili. Tisto zgleda prav grozno. Upam, da se tole hitro poštima. Me pa res zanima, od česa je nastala tale rana.
Flipi pošilja  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #455 : torek, 07.09.2010 : 22:44:38 »

Ja Pegica, sirota! Hitro okrevanje ti želimo. Kiss Kiss Kiss

"Montažni objekt" okoli glave pa kar nosi, ker je hudo stajliš!  Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #456 : sreda, 08.09.2010 : 07:42:50 »

Uboga Pegica. Čimprej se pozdravi.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #457 : sreda, 08.09.2010 : 07:48:23 »

Ojej Pegica, reva uboga, še dobro da je ravno mraz pritisnil, da imaš lahko tale flis grelec gor - kaj bi bilo, če bi bilo vroče Shocked
Hitro cajtanje ti želim Kiss Kiss.
P.s.
Najbolje da mamo nagovoriš, da ti kakšen kurji vratek skuha - pomoje bi šlo okrevanje še hitreje Evil Evil
Logiran
Luvanna
rad pišem
****
Sporočil: 308


« Odgovor #458 : sreda, 08.09.2010 : 08:05:42 »

Pegica, hitro okrevanje ti želimo  Kiss B & comp.,
pa da ne bi preveč srbelo (Tjašo pa skrbelo) in da bi se koža čim prej zacelila in kožušček zrastel!
___________
P.S.:Sicer je pa ravno pravi čas za nove modne smernice - noja, za "jesen/zima" si malo pozna; za "pomlad/poletje" imaš pa proste roke...
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #459 : sreda, 08.09.2010 : 09:36:01 »

O, tudi Pega je na bolovanju.
Hitro okrevanje želimo  Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #460 : sreda, 08.09.2010 : 10:01:08 »

Hvala za lepe želje. Preživeli smo noč kitajskega mučenja.  Angry Pega ima namreč poseben prijem, kako nažirat človeka, ko ji kaj ni prav: pride v spalnico in mljaska!  Angry Dokler bne ustaneš. In točno to je počela danes ponoči. Ponavadi se tega prijema poslužuje, če si drzneva prespati uro za njen zajtrk in mljaska in se oblizuje pred vrati, dokler ne ustaneva.

Tokrat je to počela celo noč  Shocked . Jaz sem sicer bolj trdoživa in sem nekako spala, misko je pa cel skozlan in s tadebelimi kolobarji pod očmi. Zdejle, ko se je končno privlekel iz spalnice, sem ga vprašala, zakaj je ni nagnal ven iz sobe, če mu je parala živce. Pa je povedal, da je Pegica revica in je ni mogel še on matrat (če sem jo že jaz, ane?!)  Evil.

Zdaj sem ji montažni modni dodatek odstranila, s hanzaplastom pobrala dol še nekaj odvečne dlake  Tongue. Zadeva ni več pordela in je suha, torej nekaj smo vseeno dosegli.  veselje Cena neprespane noči je sicer visoka, a kaj naj rečem... vse za našo princesko  predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #461 : sreda, 08.09.2010 : 10:51:40 »

Hahaha, aha, ima pega tudi nekaj pik na gobčku-namreč naša pikasta princesa zna enako dobro povedat, da nekaj ne štima - Z MLJAKSNJEM. Takrat vem, da bo ali driskič ali bruhkič...  Tongue

Reva boga. Upam, da ji teh modnih dodatkov ne bo več treba nosit.  Kiss Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #462 : sreda, 08.09.2010 : 11:26:57 »

Pegica, božčka naša...  Kiss
Sem šla - samo zate - kupit ene fajn ribje priboljške!  Wink
(čeprav bi tudi jaz bolj sumila vodo...)
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #463 : sreda, 08.09.2010 : 11:28:26 »

Sem šla - samo zate - kupit ene fajn ribje priboljške!  Wink

  teta alexx, kolk si ti faaaajn (bi zdej rekla Pegica) Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #464 : sreda, 08.09.2010 : 11:36:36 »

Pegica, upam, da boš čez dan nadoknadila garaško ponočevanje ...  Roll Eyes Konec tedna te pa vabim na lepše, sam če boš hotla it Undecided. Boš kuj zdrava Tongue.
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 70   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Pega copatarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines