mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 18:53:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: šesterica NEBODIJIHTREBA/Drama, Happy in Halo
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: šesterica NEBODIJIHTREBA/Drama, Happy in Halo  (Prebrano 17933 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #45 : četrtek, 26.06.2008 : 22:04:45 »

Prav v čast mi je bilo danes pripeljati tegale pikca domov. Je pa pravi fajter - niti še ni bil čisto pri sebi, pa se že ni strinjal z mini ovratnikom, ki so ga posebej zanj priredili na kliniki. Ne, on pa tega že ne bo imel in pika! Smiley. Potem se je celo pot kregal z dekco v transporterju, jo grizel in brcal, tesno držal s tačkami in šele proti koncu poti utrujen od boja malo zaspal. Ob prihodu nisem najbolj vedela, kdo je bolj vesel snidenja - mama koklja Smetka ali malček. Takoj sta se spravila na večerjo, pa na crkljanje, pa na čohljanje, pa na.... ni da ni.  Smiley Kiss. Me je kar malo ganilo. Wink

Tole so pa fotke, najprej papica:







Potem pa crkljanje :





Ah, ogromen kamen se mi je odvalil od srca, ko mi je Smetka sporočila, da je poseg dobro prestal. Takle drobiž, pa taka sekirancija... Tongue Smiley Kiss

lp, Katarina
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #46 : četrtek, 26.06.2008 : 22:13:06 »

Prvič vidim njegovo drugo učko.
Ne vem,če sem kdaj videla kaj tako lepega. Smiley(kar se muc tiče,da mi ne bodo moji otroci zamerili)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #47 : četrtek, 26.06.2008 : 22:14:20 »

Ej, se sploh ne hecam, ampak nisem zihr, da ni punčka  Grin Grin Tongue. No saj, bom nehala do nadaljnjega, pa bom zinila, kar pač bom, ko bom prepričana. Ampak kaj takega pa še ne  Tongue.
Sicer je bilo pa tole črno malo res nadvse veselo, ko je prišlo domov, jaz pa itak tudi. Vladka, hvala Kiss.
Druga učka izgleda zaenkrat super, vidi pa (še) ne prav dobro.
Logiran

mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #48 : petek, 27.06.2008 : 05:57:51 »

Res ste super vsi, ki rešujete življenja kosmatinčkov, zame čist pri vrhu  naj.....ljudi!Upam, Smetka, da bo ta noč malo bolj mirna (al pa vsaj malo bolj brezskrbna- če to gre?) Kiss Kiss Kiss vsem, S.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #49 : petek, 27.06.2008 : 06:17:09 »

meni takole iz fotke izgleda drugi uček super, res.
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #50 : petek, 27.06.2008 : 06:37:12 »

Smetka in ostale...

Še enkrat ste dokazale... Ma nima niti smisla govort, itak je človek ob vsem tem brez besed.  Fenomenalne ste...

Mali (mala) bi bila lahko pa Frankie - po Frankensteinu na katerega zdajle malce spominja Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #51 : petek, 27.06.2008 : 06:55:01 »

Res ste super vsi

Ti si super, pa še zlata  Smiley. Hvala vsem, ki ste navijali; s tamalim je vse ok, z ostalimi pa itak.
Logiran

sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #52 : petek, 27.06.2008 : 06:57:19 »

Mali črnuščki, ki bodo zrasli v najlepše muce na svetu...  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #53 : petek, 27.06.2008 : 07:02:03 »

Dragi moji -  mene prav misel na vas, ki tako nesebično pomagate pomoči potrebnim živalcam, v slabih trenutkih drži pokonci in mi daje voljo in moč in smisel. Kapo dol, res. Nimam besed.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #54 : petek, 27.06.2008 : 09:59:26 »

Kolk sem jst srečna, ker je šel en uček v kanto  Roll Eyes. A ne, sreča je en tak relativen pojem  Grin. Super se imamo, samo posvojitelji manjkajo. A ne bi vi "moji" še kakšnega črnega vzeli? Da me ne bo skrbelo in mi ne bo treba po svetu laufat ves čas in jih štet?
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #55 : petek, 27.06.2008 : 10:10:29 »

A ne bi vi "moji" še kakšnega črnega vzeli? Da me ne bo skrbelo in mi ne bo treba po svetu laufat ves čas in jih štet?

No, če kdo ne šteka - tole je znak hude stiske. Upam, da boste vi "njeni" o tem vsaj malo razmislili.... saj vam Smetka najbrž ne bo hodila v omare kukat.... Roll Eyes Smiley

lp, Katarina
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #56 : petek, 27.06.2008 : 10:10:48 »

Ti kar določi in "raztalaj" črnčke! Grin
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #57 : petek, 27.06.2008 : 10:16:07 »

Ti kar določi in "raztalaj" črnčke! Grin

japajade  Tongue jst dajem veto na kakrsen koli predlog v tej smeri  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #58 : petek, 27.06.2008 : 10:39:46 »

Upam, da boste vi "njeni" o tem vsaj malo razmislili.... saj vam Smetka najbrž ne bo hodila v omare kukat.... Roll Eyes Smiley

Xena, ene dne slovnični napaki sta v tvojem postu se mi zdi... Tretja oseba množine, namesto prve...  Roll Eyes
Ne moreš se kar samovoljno izključit iz "njenih" (Smetkinih), kadar je gusto Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #59 : petek, 27.06.2008 : 10:53:03 »

He he, če mene prašaš, sem jaz itak čist "njena" Roll Eyes Smiley... gre pa za to, da mislim, da je apelirala na dosedanje posvojitelje njenih mačkov.... kar pa jaz nisem. Wink

lp, Katarina
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: šesterica NEBODIJIHTREBA/Drama, Happy in Halo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines