mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 12:56:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angleški mali hrt Pen
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški mali hrt Pen  (Prebrano 31178 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #150 : četrtek, 28.08.2008 : 14:09:25 »

res zadnji moj post v tej temi (očitno,glede na NE odzive). evo to mislim povedat.ko nekdo postavi kakšno vprašanje (pa ne zaradi napadanja ali blatenja), pa ni odgovorov oz samo ignoranca. in potem pride nekdo prvič na forum. aha lej noče to odgovorit, noče tist. pol se sigurno nekja kuha in potem se vsi sprašujemo zakaj govorice okoli. že samo ˝nimam časa˝ ali ˝ne da se mi razgljabljat˝ bi bilo dovolj. ampak tišina oz ignoiranje vprašanj, da čisto drugi odgovor kot, pa bi vi želeli da bi bil slišan.
in ni prvič da se določena vprašanja ignorirajo (in z moje strani in strani drugih ˝nepoznanih˝).
pa brez zamere, tudi jaz je ne mislim kuhat.pač vsak se odloči zase.
pa lp in srečno Pen
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #151 : četrtek, 28.08.2008 : 14:52:12 »

No, ce res vse zatremo v kali, potem se opravicujem, da sem v to temo priletela tako pozno in vam tako dolgo dovolila cepiti dlako.  Grin Grin Grin
Ah, neee, ni panike in nobene zamere Grin Je bilo osvežujoče celo kak odgovor dobit  Smiley
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #152 : četrtek, 28.08.2008 : 16:41:58 »

in potem se vsi sprašujemo zakaj govorice okoli.

ja, prav gotovo, za govorice je kriva smetka, ker noče javno razlagat vsakega vidika in podrobnosti svojega odločanja o vodenju zavetišča. prav gotovo, res!  Roll Eyes

predlagam ti, da drugič pišeš zase in ne skrivaš svojega osebnega mnenja v neke kao občeveljavne formule. ker nas je tle kar nekaj, ki se nič ne sprašujemo, nam je mariskaj kristalno jasno.

še bolj kot to zgornje stališče, pa mi je zanimivo stališče ljudi, ki postavljajo vprašanja... jaz sem velikokrat v zadregi, ko ljudje postavljajo preveč osebna vprašanja in to na tak samoumeven način, kot da moram odgovorit. mi je nerodno še za njih, ker so taki krampi, da ne razumejo, da prestopajo meje... tko kot mi je zdej za vaju dve. kaj vama res ni jasno, da nista ožji sodelavki zavetišča in vama informacije o vsaki podrobnosti, ki jo je smetka vedela, videla, slišala, prebrala, zavohala med vrsticami, ne pripadajo? (sploh pa je smetka odgovorila, samo treba je znat prebrat, kaj je napisala.)

dejte se nakulirat - to, da nekdo sproti piše na forum in bloga skoraj vsakodnevno in pri tem ne/posredno razkrije marsikaj, vam še ne daje pravice, da zahtevate (na podlagi česa že?) kake druge ''odgovore''. v narekovajih zato, ker so odgovori, ki se zahtevajo, totalno dlakocepljenje glede nekih podvidikov določenih aspektov. predvsem pa ni jasna intenca takih vztrajanj, razen tega, da bi eni pač radi neki bockali in pametovali.

smetka bi na vprašanje, če je vedela neki o vzreditelju/namenu/okoliščinah lahko dogovorila z ''ja'' ali ''ne'', ampak pol bi se prava debata šele začela. vsaj jaz tako čutim namen teh pisarjenj- biti pametni o tujih odločitvah. ne dobit odgovore, ampak na podlagi odgovorov pametovat, kako to in ono ni ok. 

nisem hotela bit žaljiva, samo povedala sem tako, kot vidim zadeve.

škoda, da se ne morem zadržat, celo po dveh postih z modrimi zvezdicami... ker zdaj bo itak nastal še dodaten ekpoze... samo si ne morem pomagat... ko ponovno preberem, kar zgoraj citiram, bi itak spisala še 5 odstavkov... kako lahko kdo kaj takega sploh napiše!!! da je smetka kriva, da so naokoli žaljive govorice, ker noče tle nevemkaj pojasnit...
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #153 : četrtek, 28.08.2008 : 20:01:45 »

Citat
ja, prav gotovo, za govorice je kriva smetka, ker noče javno razlagat vsakega vidika in podrobnosti svojega odločanja o vodenju zavetišča. prav gotovo, res!  Roll Eyes

predlagam ti, da drugič pišeš zase in ne skrivaš svojega osebnega mnenja v neke kao občeveljavne formule. ker nas je tle kar nekaj, ki se nič ne sprašujemo, nam je mariskaj kristalno jasno.

kot prvo nikoli nisem rekla, da je Smetka kriva za govorice.krivi so ljudje ki pridejo enkrat v življenju sem gor preberejo nekaj postov in si na podlagi vsega postavijo svoje mnenje.
moje osebno mnenji ni nikakor zaničevalno do Smetke in Horjula, če ne ne bi nikoli pomagala.in ne bi bila sploh tukaj.nasprotno spoštujem njen trud.

kar se pa vprašanj in odgovorov tiče, vredu to je pač bolj občutljiva tema in se vsega noče razkriti.
ampak včasih vpraša kdo po kakšnem psu in sploh ne dobi odgovora.ali včasih kaj napišeš OT in te brišejo.
ampak ni mi jasno zakaj ni tako za vse člane foruma.nekateri dobijo takoj odgovor in nepomembni posti tudi niso brisani.spremljam dlje časa različne teme in to pač opažam.
in imam občutek, da se delajo razlike med stalnimi člani in ljudmi,ki pridejo gor samo zato,ker bi posvojili žival in pridejo po informacijo.pa jih po ignoranci vse mine.saj je res da obstaja telefon,ampak takrat se potem bolj podrobno pogovarjaš, ko že veš, kateri je tvoj izbranec.
pa ne da spet kaj pljuvam,ampak tako izgleda.
ma brezveze razlagat. ko bo vsak mislil, da spet obtožujem.meni je čisto prav. v bistvu dajem samo nasvet, da če so pravila so za vse, če ne pa jih pač ni. in nikogar ne obtožujem.še enkrat vsaka čast Smetki,ker ni veliko takih.
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #154 : četrtek, 28.08.2008 : 20:27:14 »

res zadnji moj post v tej temi

Huh

Smetka:
Snyssa.... sem povedala tudi vzreditelju: takšnemu lastniku ne bi dala psa. PSA.

Tale Smetkin stavek meni pove popolnoma vse, ne potrebujem dodatne razlage.
In ja, Ika, Smetka ima vsekakor preveč prostega časa in lahko vsakemu, ki se mu zahoče, polaga račune in piše pojasnila kaj in kako se je odločila za svoje varovance.  Seveda bi morala biti napisana v stilu opravičila, ker ni to tisto, kar bi mogoče kdo pričakoval in si želel prebrat.

Ne razumen od kje se pri ljudeh pojavijo takšne zahteve.... Sad

Vesela sem pa za Pena in mu želim vse najbolje Smiley
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #155 : četrtek, 28.08.2008 : 20:34:56 »

kako nekateri nimajo drugega časa,kot se vtaknit v vsako besedo.in kako so nekateri programirani da vse narobe razumejo oz. ne vem za kaj se hočete kregat. a se jaz kregam? a sem koga poniževala? a sem res napisala kaj tako slabega? še enkrat preberite moje poste in bote videli, da niso bili slabonamerni.
najbolje da sploh ne pišem več (white rose, upam da mi ne boš ta stavek kopirala, če bom slučajno kaj licitirala). Wink
Logiran
white rose
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 149



WWW
« Odgovor #156 : četrtek, 28.08.2008 : 22:48:44 »

Huh

Ika, nič bat, znam brat. Piše v tej temi.  Wink
In predvsem se nihče tukaj gor ne krega s tabo, vsak je samo povedal svoje mnenje.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #157 : petek, 29.08.2008 : 01:27:19 »

pa dejmo zasvinjat tole temo do amena... sej to nam gre res dobro, to si (vsi skupaj) moramo priznat! Smiley evo, še moj mali dodatni prispevek...

ika, tole si napisala:

ko nekdo postavi kakšno vprašanje (pa ne zaradi napadanja ali blatenja), pa ni odgovorov oz samo ignoranca. in potem pride nekdo prvič na forum. aha lej noče to odgovorit, noče tist. pol se sigurno nekja kuha in potem se vsi sprašujemo zakaj govorice okoli. že samo ˝nimam časa˝ ali ˝ne da se mi razgljabljat˝ bi bilo dovolj. ampak tišina oz ignoiranje vprašanj, da čisto drugi odgovor kot, pa bi vi želeli da bi bil slišan.



in potem še tole:

kot prvo nikoli nisem rekla, da je Smetka kriva za govorice.krivi so ljudje ki pridejo enkrat v življenju sem gor preberejo nekaj postov in si na podlagi vsega postavijo svoje mnenje.


kot jaz berem prvi citat, si v njem povedala točno to - da smetka s svojim domnevnim neodgovarjanjem sproža neke govorice. sej lahko se greva debato okoli tega, kaj je vzrok, lahko tudi o različnih vrstah vzrokov in kako kateri od njih ''vzrokuje'', ampak jaz raje ne bi...

praviš, naj beremo še enkrat, kaj si napisala. morda bi ti še enkrat prebrala, kaj si napisala? ne vem, kaj si želela napisat, vidim pa, kaj si dejansko napisala (glej citata).

drugače pa se očitno zdej ne pogovarjamo več o smetki in kaj je ona vedela o tem in onem, ko je/ni nečesa naredila v zvezi s Penom, ampak o tem, zakaj se na tem forumu briše/ne odgovarja/ne podaja detajlnih informacij o živalih po forumu... in seveda to niso očitki, ampak... nasveti? opažanja? ampak itak je brezveze, ker bodo narobe razumljena? izkazovanje časti smetki, ker je edinstvena? (glej spodnji citat in izberi poljubno)


pa ne da spet kaj pljuvam,ampak tako izgleda.
ma brezveze razlagat. ko bo vsak mislil, da spet obtožujem.meni je čisto prav. v bistvu dajem samo nasvet, da če so pravila so za vse, če ne pa jih pač ni. in nikogar ne obtožujem.še enkrat vsaka čast Smetki,ker ni veliko takih.



sej sem že zgoraj napisala, da intenca tu ni jasna. če prevedm: kaj bi ti sploh rada povedala? Smiley da spoštuješ smetko in ji zato nudiš svoje nasvete za boljše vodenje zavetišča? ki pa niso kritika?

ok, smo prebrali, tudi smetka je, smo dojeli tvoj namen sporočanja in zdej bomo pač upoštevali to ali ne. večinoma najbrž ne, ampak ok, to nima veze. hvala za nasvete, trud, izkazano spoštovanje in to, da vztrajaš v debati, čeprav si že dvakrat napovedala, da iz nje odhajaš. 

pa mogoče bi kar vsi odkorakali nekam drugam, razen tistih, ki se bodo tu navduševali in limali smeške ob penovih novih fotkah? kaj praviš? Smiley


Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #158 : petek, 29.08.2008 : 07:10:56 »

 Lips Sealed
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #159 : nedelja, 31.08.2008 : 00:40:55 »

Sem imela čast spoznati enega od Penovih skrbnikov - madonca, temu psu je pa res sekira v med padla. Smiley
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #160 : ponedeljek, 01.09.2008 : 20:26:02 »

O jaaaaa.... vi ste bili! No, mi je poskušal v eni sapi razložiti, koga je srečal,pa kaj sta se pogovarjala, pa mucka in pen sta se povohala, pa.... no, pa smo šli še enkrat od začetka, malo bolj počasi,da sem izvedela vse in mi je nasploh neznansko všeč, ker ste prepoznali Pena.

Hvala za pohvale !

LP, K
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angleški mali hrt Pen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines