mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 06:21:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sisi sporoča: Povsod je lepo, a doma je najlepše...
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sisi sporoča: Povsod je lepo, a doma je najlepše...  (Prebrano 43319 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #135 : sreda, 10.09.2008 : 07:12:09 »

 Cheesy Smiley Grin
Dobra si Sisi! Uživaš do kraja! Pa tvoji tudi!

Lp polonak
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #136 : sreda, 10.09.2008 : 07:32:33 »

U kakšn fris po tisti blamaži z vodo  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #137 : sreda, 10.09.2008 : 12:13:16 »

Odlična fotoreportaža, Sisi! - Spet eden od ubogih psov, ki mora delat... Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #138 : sreda, 10.09.2008 : 12:27:01 »

Take fotoreportaže pa meni polepšajo dan. Čudoviti ste.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #139 : sobota, 13.09.2008 : 16:03:22 »

Sisi se boji dežja k hudič križa! Angry Takoj ko pridemo ven in zasliši neko ''čudno šumenje'' se usede in ne premakne niti za centimeter. Sem jo vlekla pa se je začela trest, kot da je priključena na elektriko, in cvilit (= skratka, zganjat histerijo), probala s priboljški, pa je niso niti najmanj ganili, stali sva tam na dežju k dve trapi (jst najbrž še večja k ona), tako da sva potem odšli nazaj noter in zdej sam čakam, kdaj bom na tleh zagledala kakšno lužo ali kupček. Lumpa! Zelo sem jezna.  Angry
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #140 : sobota, 13.09.2008 : 16:22:12 »

Torej se boji zvokov, ne mokrote?

Ajo je treba tudi včasih kar poriniti na mokro travo, ker si noče zmočiti tačk. Domov se vrneva v 10 sekundah! Se pa ne boji zvoka dežja, ampak samo grmenja. Če grmi, ni šans, da bi šla ven. Ves dan ne lula, tako da je treba kar nekaj zvijač, da kaj opravimo. Na srečo ponavadi ne grmi kar naprej in ko je zatišje, jo nesem pod kakšno drevo in čepim z njo, da se polula.

Ne bodi huda na Sisi, saj tega ne dela nalašč, se pač boji.

Boš videla, če se bo bala tudi pokanja petard. Novoletni čas je za nas nočna mora! Ajo smo letos z avtom vozili na kraje, kjer še ni slišala pokanja, da je lulala in kakala.

Te pa nočem strašiti, samo da vidiš, da so še hujši "pacienti" Grin.

Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #141 : sobota, 13.09.2008 : 16:26:28 »

Ne ne, sej nisem huda nanjo! Smiley Če se boji, se boji, sam zanima me, če obstaja kakšen trik, kako ji dopovedat, da dež ni nič kaj takega. Sicer se grmenja ne boji. Kakor sem ugotovila, jo najbolj moti to, da ene kapljice padajo nanjo in da je potem mokra.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #142 : sobota, 13.09.2008 : 16:31:42 »

Ne ne, sej nisem huda nanjo! Smiley Če se boji, se boji, sam zanima me, če obstaja kakšen trik, kako ji dopovedat, da dež ni nič kaj takega. Sicer se grmenja ne boji. Kakor sem ugotovila, jo najbolj moti to, da ene kapljice padajo nanjo in da je potem mokra.

Dežni plašček, ali če jo pelješ pod veliko marelo!
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #143 : sobota, 13.09.2008 : 16:38:53 »

pri naši tanjamanjši je tudi nastopila neka čudna faza, ko se je bala vsega in vse jo je motilo - vsedla se je in se ni premaknila - motil jo je kak zvok, marmor, rdeča barva kolesarske steze... skratka vse, kar ji ni bilo 100% všeč Roll Eyes smo bili vztrajni, pa smo stali na mestu, pa se potem za kak centimeter premaknili, pa ful hvalili, ko se je premaknila tudi tamala... vztrajaj, ne slili je, ampak ji nekako probaj premagati strah - počasi, pa bo šlo!

lp, maja Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #144 : sobota, 13.09.2008 : 18:48:57 »

Jaz sem moji fini riti pegasti, ki se v dežju lahko stopi in zato buh-ne-dej-da-bi-dala-smrček-ven, kupila dežni plašč. Kupila sem ga avgusta Cheesy. Sprobali smo ga med tistim deževjem 15. avgusta in naša madam je bila kar zadovoljna oz. se ni bunila, ko smo jo začeli oblačiti za sprehod. Cheesy
Vsaj naši zgleda niso toliko problem mokre tačke kot mokro vse ostalo Tongue
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #145 : sobota, 13.09.2008 : 19:04:33 »

Bomo šli po dežni plašček. Smiley Sicer sem bila pa malo prej zunaj in pobirala perilo, pa sem zanalašč pustila vrata odprta in je prišla gospodična malo pošnjofat. Potem se je malo sprehajala pod nadstreškom in vsake toliko časa glavo pomolila ravno toliko, da je par kapljic padlo nanjo. No in očitno se ji je to zdelo skrajno zanimivo, saj je kmalu cela stala na dežju, sicer samo par sekund. Sem jo ful pohvalila, ko je prišla nazaj pod streho in se ji je kar zmešalo od veselja Grin. Kmalu za tem sem šla jst stat na dež in sem jo poklicala in je prišla do mene (ampak, kako - taco po taco in jih dvigovala visoko v zrak med premikanjem Grin). Seveda je spet sledila veeelika pohvala in nepopisno veselje z njene strani. Počasi in vztrajno, pa mislim, da nam bo uspelo.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #146 : sobota, 13.09.2008 : 21:35:51 »

Vidim, da je več pacientk med našimi psičkami...gospa Cockta gre tudi brez plaščka zeloooo nerada na dež (danes npr. se je zelo tresla in mi namenila več trpečih pogledov, pariška madam  Roll Eyes.
Sisi, plašček pa marela malo pomagata, to je res. Pa pomaga tudi, če se navadiš takoooj polulat pa pokakat pa hiiiiitro nazaj! (Mi to že obvladamo. Ni hudič, da ne boš še ti prav kmalu.) Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #147 : sobota, 13.09.2008 : 21:58:23 »

Jah, fine horjulske riti so, nimaš kej. Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #148 : ponedeljek, 15.09.2008 : 07:55:36 »

O spet ena fina Horjulska madam Kiss - mi smo Missy kar nekaj metrov od hiše v naročju nesli in potem je šla sama brez problema naprej, sedaj ko je to osvojila ni več težav in gre sama ven tudi v dežju. Prej se je pa vsedla na rit in je nisi premaknil nikamor  Grin - milom ili silom Tongue
Tudi sama razmišljam o plaščku, ker po nekaj ˝sprehodih˝ v dežju in trenutnem mrazu Missy nekam pogosto lula.
Upam, da je nismo prehladili, čeprav jo vedno fino posušimo  Undecided . No, sedaj spi pokrita z dekco Roll Eyes
Je treba malo pazit na tele notranje kratkodlake punce, da jim kakšnega prehlada ne naštimamo  Smiley
Srečno Sisi - BTW, kako pa kaj boks?
A ste že sprobali?
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #149 : ponedeljek, 15.09.2008 : 11:59:21 »

Ne, boksa še nismo sprobali, ker ga še nisva šla kupit. Sva si jih ogledovala zdaj po trgovinah, na netu, primerjala cene... Enega imava  že ugledanega, tako da bova šla verjetno kar tega iskat še ta teden (čeprav se mi zdi, da so - vsaj v teh ljublj. trgovinah - kar dragi, gledala sem sicer tudi v Novem mestu, ampak imajo bolj švoh izbiro). Je pa ravno tako naneslo, da je bila od tistega razdejanja naprej samo dvakrat sama, tako da sem takrat zaprla še vrata od dnevne sobe in je imela na voljo samo kuhinjo in hodnik, pa moram rečt, da je bila pridna (ker sem seveda odstranila vse morebitne 'moteče' elemente Smiley). Ampak ker ne mislim kuhinje in hodnika skoraj dobesedno izpraznit vsakič, ko jo pustim samo, je kletka še vedno najina prva izbira. Bom pa seveda poročala, kako bo potekalo navajanje.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Sisi sporoča: Povsod je lepo, a doma je najlepše...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines