mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 13:27:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)  (Prebrano 50155 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #240 : petek, 07.08.2009 : 19:19:25 »

Opa, mi tudi čestitamo! Smiley  Pa še veliko obletnic želimo.
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #241 : petek, 07.08.2009 : 19:39:45 »

Eno leto Cheesy Čestitke Kiss
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #242 : petek, 07.08.2009 : 19:43:38 »

Čestitke tudi od mene in Miškota!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #243 : sobota, 08.08.2009 : 10:08:28 »

Čestitke  Cheesy Smiley Pika  Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #244 : sobota, 08.08.2009 : 14:19:00 »

Glujči - hvala za darilce!  Cheesy Kiss
Kot bi mignil, ga ni blo več. Huh

Moja me je pa res čist... a ma čist namočila. Mal po mal, s presledki, se je stiskala vame in me namakala. Ušeska so se mi skravžala, tolk je blo vlage!  Shocked
Eh cmera babja, ka pa je to tacga, prva obletnica - me že zdaj skrbi, kaj bo z mano ob 15 obletnici, pa 18, pa...! Saj bom še utonila! Angry Shocked Undecided

Sej jo mam jst tud rada, prsmodo... Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #245 : sreda, 12.08.2009 : 20:54:05 »

oooooo, dragi moji - Moja je včeraj koooončno  Shocked pogruntala pameten ukrep proti temu, da na sprehodih stalno šnofljam in se ustavljam in po potrebi malce zasanjam in lovim komarince (kar se da z mesta, itak) in sem nasploh čist neskonzervirana  Wink na hojo.
Od včeraj naprej nema više hoje, sprehodkanja pa tacgale afnanja - jogging se greva! Je moja ful zadovoljna, ker me je končno zaj***la in cela vesela, ker zdaj v sorazmerno kratkem času nardiva luštno razdaljo. Ji ful sede, ko pa vendarle moram mal se ustavit in polulat al pa klobaso posejat (jap, pobere, itak! Pa da v en kotiček, da jo vzameva s seboj nazaj grede. Zgleda, da ne mara, da bi moje klobase kar tko rasle, za vsacga - a kva?).
In ko pridem domov in padem dol, si pobriše švic s čela in razmrši zmočene lase in reče "eh, Pika moja zlata, ti boš mene še u grob spraula". Ampak v bistvu je pa ful zadovoljna, ker se mava zdej na "sprehodih" res ful bl fajn  Cheesy. Evo, priznam (samo ne ji povedat  - zmenen?! Huh)
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #246 : sobota, 27.02.2010 : 11:46:44 »

po dolgem času spet kratko javljanje. Ma saj ni kaj dosti povedat, sploh ne novega: tale mala pasja opica je najzlatejša kuža na svetu.  Kiss
Malo pes, malo maček, pa sploh - ni da ni. Crkljiva ritka.... Cheesy

ku-kuc!  Smiley




in naslednji trenutek....joooooj,sori, zdrsnila sem v spančkanje....  Wink




Pa še ena podrobnost - najbolj cort tačke na svetu (pa še dišijo za znort!): Cheesy



Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #247 : sobota, 27.02.2010 : 11:54:42 »

Pa še ena podrobnost - najbolj cort taèke na svetu (pa še dišijo za znort!): Cheesy

Sam to je pa tako res! Pasje tačke dišijo!  Cheesy

Skokijeve recimo najbolj dišijo zjutraj, ko je direkt izpod odeje, Pocove pa cel dan enako ...  Roll Eyes Tongue

(tole pisat, je skoraj tako kot javno priznat, da nisi diht, če ne še hujš!  butnglavc pevka)

 Kiss tvoji pupiki! Maja
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #248 : sobota, 27.02.2010 : 11:57:02 »

Sam to je pa tako res! Pasje tačke dišijo!  Cheesy

(tole pisat, je skoraj tako kot javno priznat, da nisi diht, če ne še hujš!  butnglavc pevka)


Še ena "ne diht" se javlja. Tudi naše tačke dišijo zeloooo. pevka

Pika, ti si pa ena frajerka! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #249 : nedelja, 28.02.2010 : 00:31:44 »

Sporočamo, da Horjulske tačke najbolj dišijo tudi nam in da tudi mi ne dihtamo!! Azn pevka predaja
Leepaaa Pika Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #250 : nedelja, 28.02.2010 : 10:34:03 »

Lepotica  Cool In kako se sveti Shocked Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #251 : nedelja, 28.02.2010 : 23:15:36 »


Malo pes, malo maček, pa sploh - ni da ni. Crkljiva ritka.... Cheesy


Pa še ena podrobnost - najbolj cort tačke na svetu (pa še dišijo za znort!): Cheesy

Pika, lubica - teli detajli so čisto dovolj, da si (vsaj po mnenju Kraške sekcije) od danes naprej polnopravna članica Sindikata Cheesy

PS: Za Tvojo pa tole - glede na Pikino članstvo, se zavedaj, draga Oaza88, da bo neredno javljanje oz. omejevanje uporabe računalnika tvoji pasji gospodični sankcionirano s šibo po riti! Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #252 : nedelja, 28.02.2010 : 23:37:37 »

Pikili, mene je že malo skrbelo, ni te bilo slišat - sem že mislila, da te je izstradala  Shocked Oziroma, nekaj je jako čudnega v luftu, poglej, kolk je ura, naša dva pa še - povsem prostovoljno - nista večerjala  Shocked Shocked Shocked
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #253 : četrtek, 29.04.2010 : 13:41:15 »

mamaF, pokorno se javljam v temo, jst, oaza88...koliko po riti sem si jih prislužla za takole dolgo ne-javljanje? sram

Cats - nč bat glede izstradanja. Pika se je kar malo (za moje pojme preveč) zredila  Sad (ane alexx  Wink) zdajle čez zimo, ko smo manj aktivni vsi po vrsti, tko da hb za pomlad in sonček in daljše dneve in..... Jo že čisto načrtno "gonimo v hribe", rito malo, pasjo opičko našo. Kiss

Kaj je novega medtem....Ah, nič tko hudo pomembnega, pa vseeno: tamala naša hejta po celi črti (ki je premica in ne daljica, torej izbrez konca...)eno kužo iz sosednje ulice in "ljubezen" je obojestranska. Zakaj - pojma nimam. Nobena ni nobeni nikoli nič hudega nardila, ampak če bi ju spustli, ko se srečamo, se po moje pokoljeta do konca  Sad
In zbutala bi vse traktorje (jao meni, fajn, da žvim na obrobju vasi....) in težke motorje. Pa spet ne vem, zakaj - kar naenkrat jo je nekaj uščipnilo in je jezna do neba in sosednje občine  Sad Angry

Ljudi prečita kot odprto knjigo  Smiley...Že na 50m točno ve, pri kom se splača z repkom migat, koga ignorirat u nulo in pri kom mogoče celo kšno pikro pripomnit (pa jo kregam in rečem, naj počaka, da gre mimo, pa ga bova pol opravljali..... Grin )

Spoprijateljila se je tudi z Dečkotom z vasi, to je en jesenski tiger-muc, lep ko strela in prismojen ravno tko...sta glih za skupi. Dostikrat moram zvečer pozvonit pri hiši, da ga noter spravjo, ker on bi šel kar z nama malo na špancir.

V soboto ima Pika 2 rojstni dan, rita moja zlata. Jo že čaka darilce...pa ne ji N-Č povedat! Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #254 : petek, 30.04.2010 : 11:50:25 »

Upam, da bo sindikat na končnooooo obujanje tele zelo zaprašene teme primerno odreagiral?!?!?!?  trmoglavka jezen

Pa vse *naj *naj *naj najboljše za jutri, draga mala Pika!  Kiss


ps: upam, da je v darilu skrit tudi "hujšajoči" Tongue sprehod z Dončijem?!? Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: evo mene, zdaj sem Pika (prej Pombar)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines