mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 13:30:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angleški mali hrt Pen
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški mali hrt Pen  (Prebrano 31449 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #75 : torek, 12.08.2008 : 09:27:54 »

Ojoj, tale zadnja je svetovnaaaa!  Grin A se da tko oblikovat, da das napis cez? Pozor, huda Smet! Will atack if provoked  Cheesy

VSE se da, je samo vprašanje časa in denarja  Tongue

A si mela kej tazga v mislih?

http://odpmz.bobi4ever.net/image/pozor.jpg
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #76 : torek, 12.08.2008 : 11:13:01 »

Attack...
Ej, tole bi pa res moglo bit na vratih Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #77 : torek, 12.08.2008 : 20:21:56 »

VSE se da, je samo vprašanje časa in denarja  Tongue

A si mela kej tazga v mislih?

http://odpmz.bobi4ever.net/image/pozor.jpg

 Kiss ti že pišem na zs  Wink
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #78 : sreda, 13.08.2008 : 09:36:34 »

Sam dejte "atack" popravit v "attack" najprej Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #79 : sreda, 13.08.2008 : 09:43:11 »

Predvsem ga pa nehite srat. Jst pač nisem huda  Smiley.
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #80 : sreda, 13.08.2008 : 11:02:23 »

sam še jst ga mal posračkam, ajprou Smetka  Wink ..... Tale tvoja trditev, da ti pa res nisi huda, mi je dala eno idejo. Počak mal, da jo speljem, par dni - pol bomo pa vidl, če boš še upala trdit, da nisi huda. No mogoče je keč v tem, da to besedo tisti, ki mamo najstnike doma (dvonožce mam v mislih), znamo razumet na (vsaj) dva načina.... No počak, bomo vidl. Ajprou. Cheesy Wink
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #81 : sreda, 13.08.2008 : 17:20:45 »

Sam dejte "atack" popravit v "attack" najprej Smiley
Eh en t gor al dol  Tongue a zdej bomo pa melenkostni  Undecided A veš da je pomanjkanje t-jev na tržišču  Roll Eyes
 

Predvsem ga pa nehite srat.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #82 : sreda, 13.08.2008 : 17:44:53 »

 Grin Grin ampak Sleepy, tile tvoji smeškoti so legendarni - za polulat od smeha Grin
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #83 : sreda, 13.08.2008 : 17:52:35 »

Dokler od kje ne dobim računa za pucanje ni problema  Grin



Predvsem ga pa nehite srat. Jst pač nisem huda  Smiley.
http://odpmz.bobi4ever.net/image/amused.jpg
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #84 : sreda, 13.08.2008 : 18:38:31 »

Ta je pa ressss za okvir  Grin Grin Grin Grin Smetka, pazi kaj pises  Grin Sleepy je namrec v polnem zagonu Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #85 : sreda, 13.08.2008 : 19:07:06 »

Ojeej, jeej... Sleeepy...  Grin
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #86 : četrtek, 14.08.2008 : 07:30:54 »

Hehe v zagonu za traparije - zmeraj!  Grin (Še najbolj takrat, ko bi bilo treba kaj delat... ideje letijo s trikratno svetlobno hitrostjo  Roll Eyes jih sploh ne dohajam  Cheesy)

Logiran
JoyNuskaUla
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 66


« Odgovor #87 : nedelja, 17.08.2008 : 19:32:53 »

Pozdravljeni,

v primeru kastracije/sterilizacije se v celoti strinjam s Smetko. Hrt se odaja kot družinski član in prav je, da se vsi rodovniki, visokoleteča imena in še kaj drugega kar pozabijo. Kar se hrtov tiče je praksa tudi v tujini taka. Tekmovalni hrti ( gre za velike angleške hrte) iz Irske vse mednarodne organizacije že pred prihodom v nove domove sterilizirajo/kastrirajo in na ta način preprečijo nadaljno vzrejo in vse visoko leteče cilje, ki bi jih potencialni posvojitelji lahko s hrtom imeli. Smiley

Hrt je tako lahko "samo družinski član". Kiss In verjamite mi, da je to edini smisel, ki ga posvojitev lahko ima. Pa naj bo to hrt ali največji kuštravec kar jih Slovenija premore.

Pen, tebi pa vse lepo v novem domu. Čas celi vse rane. Wink

Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #88 : nedelja, 17.08.2008 : 20:10:38 »

Juhu...

Pen tuki...

HOv Hov


Da strnem na hitro, ker se mi  neznansko mudi spat...

Napredujemo! Zdaj sem jih doma že malo porihtal, saj jima nekaj dni ni bilo prav jasno, da mene lulat že ob 5ih, mislim...ne vem, no....Pa kaj so recimo igračke, no, to tudi ni bilo najbolj jasno,...pa kje je še kak pes videl, da bi kak razcefran čevelj komu škodil ?! In tole s hrano, ojej ojej,tukaj pa kar malo obupujem, prav jasno mi  ni, kako bom naučil moje, da bi jaz rajši fižolček, pa jogurt, mesno omako ali pa pire, kako naj dopovem, da tako zeloooo diši, ko sedita pri mizi, mene pa tako, po pasje pustita, da upijem kot grešna duša, da želim, hočem, da zahtevam in vse, kar se mi na jedilniku zgodi, so briketi in potoki vode.... hmm....še malo treninga, pa bo:). Da pa vam povem, noge me pa neeeeeesejo, da to ni res. Tamle, okoli ovinkov, okoli oglov hiše, pa na  majhen griček, phe, ni ga junaka, ki bi me ujel. Me moja taglavna gleda, se drži za glavo in pogosto kriči.......pa Pen, bogati, sej se boš ja sesuuuu....počaaaaaas!!!!!. Je en pameten nekaj dni nazaj komentiral...temule peskotu pa za darilo nič drugega, kot čelado. Ma ja, sam naj jo nosi !Vem, da vsi pomalem zavidajo vse moje spretnosti:). In še spanje, hja, tudi to  je poglavje zase... spim kot lord, uglavnem, so sicer imeli malce drugačne načrte, a, dejte no, ne ga no lomit, da bi sam na kavču spal... kaj še, zdaj spimo kar skupaj, malo je gužve, a bolje skoraj nebi moglo bit.Ko tako, mal pošpegam, ko mislijo mačkoni, da spim, jih zalotim, kako me ovohavajo,raziskujejo okoli mene, pa se nič ne oziram za to, bo že prišel čas, ko bosta postala moja prijatelja in bosta razumela, da jima prav nič nočem. Do takrat pa....pošiljam slikico, ali dve, zdaj pa mi že  malo očke dol vleče... lep pozdrav... zzz ZZZ  zzz ZZZ zzz.....


In če še jaz ( oz. taglavna) nekaj pripomnim... tale kuža je zares silno sladko bitje, ki vsak dan pokaže, da je vesel, zdrav in mlad, predvsem pa, velik prijatelj.  

Pozdrave od vseh naših tačk, se še kaj javimo!






* Kopija od 12082008343.jpg (40.35 KB, 300x300 - pogledano 491 krat.)

* Kopija od Slika144.jpg (8.22 KB, 300x300 - pogledano 467 krat.)

* Kopija od Slika149.jpg (19.55 KB, 300x300 - pogledano 463 krat.)
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #89 : nedelja, 17.08.2008 : 21:31:52 »

O,yes, to je življenje,a ne Pen!! Grin Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Angleški mali hrt Pen
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines