mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 04:27:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Saj jih je samo 5/Domžale
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Saj jih je samo 5/Domžale  (Prebrano 23401 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : ponedeljek, 11.08.2008 : 21:20:47 »

Lahko bi jih bilo 10  Cheesy Cheesy, pa jih ni  Tongue Tongue.

Stari so manj kot tri tedne, najdeni pravkar v Domžalah. Potem, ko so me fajn nabutali in napihali, so se sprijaznili z dejstvom, da njihove mame več kot dan in pol ni bilo nazaj k njim. Jaz pa tudi... sem se sprijaznila.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/pVgQulYzRQlZIKq7.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/udre9zSCBaISQtPC.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/UjHAvhgns_jC7nGk.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/QEugdoo0mBkeMm2T.jpg
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 11.08.2008 : 21:22:56 »

Pa še najlepše možne barve so Kiss
Ti kr en mal zavidam Tongue
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #2 : ponedeljek, 11.08.2008 : 21:30:53 »

Kakšni lepi mini tigri Kiss.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 11.08.2008 : 22:31:37 »

Sem dobila danes skoraj enaka dva,tudi 3 tedne stara.Pa nisem nekam navdušena. Huh
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #4 : ponedeljek, 11.08.2008 : 22:32:08 »

U, tigrovje  Tongue Sam so pa luštni  Kiss
Logiran
Amaja
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 190


« Odgovor #5 : ponedeljek, 11.08.2008 : 22:38:28 »

Ahhh... Neverending story. Itak. Mi je pa všeč ta "optimistična" faza, ko se lahko samo še smejiš... Držite se!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 11.08.2008 : 22:56:31 »

Sej se res trudim smejat, ampak sem tako zelo utrujena, da se sploh ne morem zares. Sam nej me nihče ne pokliče jutri za jorkija, al pa šicuja, al pa hrta, al pa Mau (razen Rozi  Tongue), res. Al pa sam nej mi pride en na vrata ob osmih zvečer, da bi rad "žival rešil". Al pa nej me en pokliče z milo prošnjo, da bi rad NESTERILIZIRANO mačko od mene posvojil. Nej me sploh nihče ne pokliče in nej se neki zgodi, da se zapre tole tle, res.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #7 : ponedeljek, 11.08.2008 : 23:05:51 »

Pa ravno danes me je imelo,da bi te poklicala-pa ne za posvojiti koga. Pa sem samo na spletno stran pogledala in sem se takoj premislila.  Lips Sealed
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 11.08.2008 : 23:10:18 »

Polona,mene je v petek ob devetih zvečer poklicala gospa(če ji lahko tako rečem) in želela takoj v soboto zjutraj priti po dve mački za ven,nesterilizirani,ker bi imeli radi mladiče.
Veste,jih skoraj več ni,odkar vsi sterilizirajo.
Ne vem,na katerem planetu jaz živim.Na istem kot tale babnica že ne.


Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : torek, 12.08.2008 : 00:19:41 »

Jaz sem trenutno na tistem planetu, kjer se mi ta dobri borimo s tistimi ta slabimi. Ali natančneje: jaz proti bataljonu bolh, ki žrejo teh 5 malih.
king-roy, sem ti hotela odgovorit, pa nisem imela časa. Raje pokliči jutri.
Logiran

Lumpa
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #10 : petek, 15.08.2008 : 07:56:29 »

Kok so lušni! Sami tigri!  Cheesy  Mi smo nori na tigre.
Upam, da bo bataljon bolh čimprej premagan.  Kiss
Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #11 : petek, 15.08.2008 : 08:17:08 »

Meni je ena taka podobna "gospa" rekla, da bodo zaradi nas mačke izumrle Lips Sealed
Logiran
samojedček
otrok do 14 let
*
Sporočil: 25


« Odgovor #12 : petek, 15.08.2008 : 10:25:38 »

ja kaj pa je drugače?
mačke komaj nekaj dni/ur žive pa kmalu poginejo(vsaj večina), ali bolje sterilizirano muco. js bi se delinitivno odločila za tisto drugo Angry
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #13 : petek, 15.08.2008 : 18:30:13 »

Meni je ena taka podobna "gospa" rekla, da bodo zaradi nas mačke izumrle Lips Sealed

 Grin Ja pa da jim nevemžekaj vzameš s tem... Take pesimiste je mogoče fajn še na kak drug link usmerit, recimo podarimo.si - tam je trenutno toliko muckov "na čakanju"... če prištejem še te v zavetišču... pa te ki se oddajo kar tako, ali preko Salamonca... pa vse tiste nesrečne, ki v kakšnem grmovju čakajo ali tudi te možnosti niso imeli..

No, jaz jih pobiram tam drugega razreda dalje. Ko me je mama skupaj z mucko vrgla iz hiše (da se razume, mene seveda le do tistega vogala, kjer sem jo pobrala), sem z njo pač na dežju ždela in čakala... na našo sosedo (ki je že vedela, kje me najde.. mama je namreč po teh nekaj urah že policijo klicala  Roll Eyes ).
Ma vse živo je že blo. Takrat na tej glavni kliniki v Lj takih malih sploh niti hoteli zdraviti. Eni moji so za kronično vnetje dihal (reva je zarad vsega gnoja šele po dveh tednih nege učke odprla) dali slezov sirup  Huh
Ena je imela gobček poln lepila, drugega so hoteli s kislino.. Danes so seveda največji važiči daleč naokoli.

No, mogoče bom zdaj spet vsula val ogorčenja, le da tokrat ne bo šlo za nesporazum. Jaz sem svoje imela "v karanteni" v svoji sobi okoli 14 dni. Večino tega časa so preživeli na okenski polici. Vsaj za najstarejšo predstavnico vem, da je potomka povsem podivjanih muc. Crkljala sem jih tako in drugače, prvo leto brez mojega nadzora niso šli na vrt. Ampak tja pač hodijo (pa še kam drugam). Če bi bilo po moje, bi bile le v stanovanju, mogoče tudi le na terasi, ampak že od malega jim stanovanje preprosto ni bilo dovolj. Se zavedam posledic  sram Zdajle poleti recimo, 4 mesece spijo v garaži. Pa imam vsa vrata hiše "prerešetana" z vratci. Ko je hladno, je seveda pri meni najlepše.

Iz tega razloga sama vsem, ki si želijo izključno "notranjo" mucko, priporočam odraslo mucko iz zavetišča. Tudi sama bi jo takoj vzela. Ker sem dvakrat dala malo muco kolegici, ki živi v dvoinpolsobnem stanovanju. Po mojem naročilu jo je dala še kot malo sterilizirat in vse, a sta bili obe pri dveh letih grozno nesrečni. Mogoče, če bi bile dve hkrati v stanovanju, da jim ne bi bilo dolčas.. Kolegica je vsako vsak dan peljala ven na zrak, v park (na štrikcu in vse..), pa je bilo le huje. Zunaj super, notri zavijanje do onemoglosti... obe sta zdaj na kmetiji njenih staršev. Spita na seniku, v hišo niti stopita ne.

Niso pa vse take, to vem. Ampak teh dveh ni bilo mogoče zadržati v stanovanju, kljub vsem (ne)mogočim načinom.
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #14 : petek, 15.08.2008 : 18:48:37 »

vesoljka, moje izkušnje so pa precej nasprotne tvojim. večina se jih komot sprijazni z življenjem le notri, le izjemoma kdo ob tem trpi/se ne more navadit. s tem da je numerus mojih izkušenj (število mačk, iz katerih sklepam na celotno populacijo), zajeten nekajkratnik tvojega zgoraj omenjenega numerusa (in s tem statistično bolj veljaven vzorec, bi rekla).   Smiley


sicer pa me zelo prijazno zanima, čemu tole tvoje pisanje v temo tehle muckov... ker sva zdaj že obe pošteno off-topic, splošne teme o mačkah namreč obstajajo drugje...  Wink poleg tega pa v temi mladičev pišeš tole:


Iz tega razloga sama vsem, ki si želijo izključno "notranjo" mucko, priporočam odraslo mucko iz zavetišča.

 Huh

pa nisem nič ogorčena, kot predvidevaš v svojem pisanju, le en babji firbec me je. pa glih se je usulo in sem predčasno s prehoda, pa lahko malo klamfam po netu, preden naju obe brišejo iz teme...
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Saj jih je samo 5/Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines