mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 08:58:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Špeci, Pocka, Pucka - Domžale
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Špeci, Pocka, Pucka - Domžale  (Prebrano 19743 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #30 : sreda, 24.09.2008 : 15:46:14 »

kakšen je pa kaj njihov karakter? so tudi taki živci,kot Poco?

Ne, ful so zlati.

 Grin Grin Grin a on pa ni, al kaj? (bi rabila unga tahudega smajlija od Sleepy z valjarjem v roki!)

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #31 : sreda, 24.09.2008 : 19:07:44 »

Grin Grin Grin a on pa ni, al kaj? (bi rabila unga tahudega smajlija od Sleepy z valjarjem v roki!)

Niti ne, a veš  Roll Eyes Tongue.
Logiran

samči
novinec
*
Sporočil: 7


« Odgovor #32 : četrtek, 25.09.2008 : 08:53:50 »

A so še na voljo? A bi  bil primeren za nas? Beri topic "mi bi kužija"
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #33 : četrtek, 25.09.2008 : 08:58:30 »

Ne, ful so zlati. Bo pa ločitvena stiska velik problem, bi bilo fajn, da pridejo v domove, kjer je kdo veliko doma.

No če ustrezate temu, pokličite smetko.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #34 : četrtek, 25.09.2008 : 09:38:21 »

Mogoče to niti ne spada sem, a ker so tu mali kužki me zanima, koliko so takšni majhni psi primerni za kakšna daljša potepanja? Recimo hribi. Al je to sploh nepirmerno za takšne majhne ribice? Glede vzdržljivosti in napora? Mislim na normalne hribe, nič skal in tega.

Ne, ful so zlati.

A zlatkoti so potem  Kiss
Mogoče pa potrebujejo še malo časa, da preučijo teren in bodo potem pokazali iz kakšnega testa so  Cool
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #35 : četrtek, 25.09.2008 : 09:41:55 »

Jaz mislim, da tudi majhni psički lahko normalno hodijo v hribe. Jaz ko vsak dan tečem na Rašico srečam starejšega gospoda z majhnim mešančkom, ki niti ni prav suh. mešanček je že v letih (okoli 10), pa veselo prišiba iz Rašice.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #36 : četrtek, 25.09.2008 : 09:58:47 »

Mogoèe to niti ne spada sem, a ker so tu mali kužki me zanima, koliko so takšni majhni psi primerni za kakšna daljša potepanja? Recimo hribi. Al je to sploh nepirmerno za takšne majhne ribice? Glede vzdržljivosti in napora? Mislim na normalne hribe, niè skal in tega.

mali psički zmorejo ogromno - samo paziti je treba, da jih navajamo počasi (se igramo z njimi in jih spodbujamo!), seveda je za v visokogorje vedno fino imeti sabo nahrbtnik, pa kako kremico, če si obdrgnejo tačke Wink (pa vodo, hrano, udobno oprsnico, primeren povodec....)

recimo, Poco, ki je podobna kategorija kot tile mali piščančki, bo moral pridno hoditi u hribe! ne bomo šli še takoj na Triglav, ampak čez nekaj časa pa že Wink

lp, maja Grin
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #37 : četrtek, 25.09.2008 : 10:15:49 »

Mogoče je z malimi v neskalnate hribe še lažje, ker ga lahko tudi neseš, če se zmatra.

Ni pa niti tak problem, naša je bajsi na kratkih nogcah, pa šiba v klanc gor pa dol k tavelka Wink
Logiran
jončica
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 166


« Odgovor #38 : petek, 26.09.2008 : 21:28:18 »

 Smiley tudi naša Lona ja na krajših tačkah , pa malček bolj močna a nadvse rada teka po gozdu in prav nič ne zaostaja za večjimi prijatelji. Grin  Mali Domžalčani čimprej v nov dom!
Logiran
Klavdija
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 868


« Odgovor #39 : ponedeljek, 29.09.2008 : 21:59:53 »

Hehe... ni. Najbolj nežna punčka je v renici fantek. Tale:



Ojeje..čist spregledala..

Torej 0 točk zame..hehe  Wink
Logiran
jumaju
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #40 : sreda, 01.10.2008 : 15:13:00 »

Smo zelo zainteresirani za psička  Cheesy zanima me, kakšne pasme mešančki pa so?  Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #41 : sreda, 01.10.2008 : 15:24:21 »

Ste že poklicali Smetko (Polono)? Drugače pa so Horjulski coctail Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #42 : sreda, 01.10.2008 : 15:27:09 »

Smo zelo zainteresirani za psička Cheesy

Jumaju, pokliči vodjo zavetišča v času uradnih ur, pa bo vse najhitreje rešeno. Dobil/a boš vse potrebne informacije - tudi to, če psiček paše k vam oziroma če ste primerni posvojitelji. - Upam, da ste, ampak dandanašnji se je pač o vsem treba prepričati.  Cheesy

Drugače pa so Horjulski coctail Grin
Grin Grin
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
jumaju
novinec
*
Sporočil: 8


WWW
« Odgovor #43 : sreda, 01.10.2008 : 20:28:27 »

Bi tega Horjulskega cocktaila  Grin z veseljem vzeli hah Cheesy vendar mi oče ne verjame, da bo ostal manjše rasti, ker se je baje pozanimal in bo kar velik  Cry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #44 : sreda, 01.10.2008 : 20:34:10 »

Če bo to veliko v smislu centimetersko visoko, potem sem pa jaz kraljica anglije Tongue Roll Eyes

To je tak miceno, da ni cocktail, ampak je v resnici shooter - kratko in malo  Kiss
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Špeci, Pocka, Pucka - Domžale
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines