mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:56:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Marley & jaz
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Marley & jaz  (Prebrano 28086 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #90 : nedelja, 29.03.2009 : 19:39:25 »

Gledala film. Super, vendar knjiga je še boljša  Cheesy.
Logiran
Trini
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 92


« Odgovor #91 : nedelja, 19.04.2009 : 19:06:09 »

Nad knjigo sem bila že poleti na dopustu strašno navdušena Cheesy. Danes sem pogledala film in klasika - kot vedno, ko najprej preberem knjigo in potem pogledam film, precej razočarana. Se mi zdi, da je v knjigi še toliko dobrih for, ki jih niso porabili. Najbolj mi je pa žal, da niso posneli tiste na koncu - ko neko jutro Jen odpre časopis in zagleda zavetiščnega psa, identičnega Marleyu. Kot bi šlo za njegovo reinkarnacijo  Grin. Luštkan fim, ampak knjiga je ZAKON!
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #92 : ponedeljek, 20.04.2009 : 09:53:18 »

No potem pa super da sem jaz najprej pogledala film(včeraj) in sem se prav od srca na smejala in tudi razjokala..
Zdaj pa gremo na knjigo. Te napake pa ne ponovim več, da najprej knjigo preberem, ker se ti potem film zdi preveč pomanjkljiv in nezanimiv.
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #93 : ponedeljek, 20.04.2009 : 11:32:00 »

Jaz pa knjige nisem prebrala, film pa se mi je zdel beden. Nevzgojen pes, kakršne večinoma obupani lastniki oddajo "zaradi pomanjkanja časa".  Povprečno nesposobna lastnika sta bila vsaj nadpovprečno potrpežljiva. Čeprav ni dosti manjkalo... Predvidevam da je v knjigi tisto nekaj več, kar je bilo s prevodom v film izgubljeno. Sicer bi bilo  navdušenja in uspeh knjige nerazumljivo.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #94 : torek, 21.04.2009 : 03:08:52 »

Zanimivo. Meni se je pa zdel film super, ravno zato, ker čisto realno predstavi, kaj se zgodi, če si nabaviš psa in ga nisi sposoben vzgojit. Bodo ljudje mogoče manj presenečeni, ko bodo nabavili mladiča in jim bo ta uničil novo pohištvo.  Roll Eyes

O tem, kako je cela dvorana jokala na koncu, pa sploh ne bi (imam starega ZP-ja doma, je bilo malo "too close to home").

Knjiga me pa še čaka. Smiley
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #95 : torek, 21.04.2009 : 06:45:43 »

Vixen se strinjam. Vsak ki si želi psička, bi moral vsaj film prej pogledat, če se jim že knjige ne da v roke vzet. Je prvi film, ki sem ga videla, ki dejansko pokaže kakšen je lahko pes in da ni samo igrača/nadomestek...Da enostavno ne gre vse tako lahko, kot si človek zamisli. Konec koncev pa v veliko (preveliko) primerih je pes nekako takole nevzgojen.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #96 : sobota, 25.04.2009 : 13:21:11 »

Tudi sama sem si včeraj ogledala film. Najprej smeh cele dvoranje, na koncu se je slišalo pa le še smrkanje, razen ene punce in fanta za mano ki sta se tudi najbolj žalostnim trenutkom zelo smejala.

Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Marley & jaz
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines