mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 04:13:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: vsem skupaj
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: vsem skupaj  (Prebrano 9081 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #15 : petek, 10.10.2008 : 08:13:45 »

Brigitas ne se sekirat glede odnosa teh horjulskih osebkov, gre pač za skupek zafrustriranih možač, ki sovražijo vse ljudi, ki ne spadajo v njihov posvečeni krog "ljubiteljic" živali....
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #16 : petek, 10.10.2008 : 08:17:10 »

cink, mahaš mimo u nulo
ampak, če te zabava Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #17 : petek, 10.10.2008 : 08:17:46 »

cink, tale žalitev je že osebna.
Logiran

helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #18 : petek, 10.10.2008 : 08:19:59 »

Brigitas,punce v zavetišču so popolnoma prijazne in normalne osebe z veliko dela ponoči in podnevi,z nevemkoliko klici takimi in drugačnimi vsak dan,z enako toliko maili,sms-i in še čem.

In delo vodje zavetišča (vsaj v konkretnem primeru) ni sedenje na stolu in sprejemanje klicev,ampak še tisoč drugih stvari:delo na terenu,nega bolnih živali(tudi cele noči),pucanje lulanja in kakanja,hranjenje,ukvarjanje z njimi,vmes morajo pa še skrbeti za svojo družino,kaj pojesti,se umiti in kako urico odspati.
če želiš "reševati" žival iz horjulskega zavetišča:NIKAR!!!!!
Žival je ,ko prestopi prag le-tega, že rešena.In se boš morala res potruditi,da ji bo tako dobro kot tam.
In posvajanje iz tega zavetišča nikakor ni reševanje,ampak priznanje za vrhunsko delo z živalmi in podpora takemu delu v bodoče.

In s svojim postom ne le da škoduješ živalim v omenjenem zavetišču,ampak nesramno žališ tam zaposlene.

Cink ti pa bodi tiho s takimi bedastimi,horjulski osebki so vse kaj drugega kot zafrustrirane možače.Lepe,ljubeče ženske so,če nisi opazil. 
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #19 : petek, 10.10.2008 : 08:31:44 »

Cink imaš pa komentarje.
Ne žali ljudi, ki jih ne poznaš! Ne vem zakaj bi bil ljubitelj živali 'možača'. Madona se nasmejim takim trapastim komentarjem.

Pa by the way nimamo vsi horučkov doma.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #20 : petek, 10.10.2008 : 08:34:34 »

Meni se pa takole pisanje nič smešno ne zdi,prej žalostno. Undecided
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #21 : petek, 10.10.2008 : 08:35:09 »

Ok, res sem preveč tečno odreagiral in se opravičujem, ampak punce dejte no malo več razumevanja pa le kažite tudi za ljudi ne samo za živali. Ker teli vaši posti so eno samo prepiranje in tole res ne vodi nikamor. Smetka vedno jamra da bo morala pse evtanazirat itd, ve se po do potencialnih posvojiteljev obnašate res "nikakvo". Mogoče v vaših očeh Brigitas ni najboljši posvojitelj, ampak...Kaj bi bilo bolje psa evtanazirat ali ga oddati takšnemu neidealnemu posvojitelju, ki je pač v službi? Pa saj tole ni prvi takšen post....

Ja po mojem mnenju s svojim odnosom res odganjate posvojitelje, sam sem pred več kot letom iskal psa, poklical sem na Horjul, želel sem si ogledati zavetiščarje, dogovoril sem se za uro obiska, napokal celo družino v avto (pa nisem ravno blizu) in....Pse smo si lahko ogledali pred mrežo zavetišča in to seveda samo  tiste, ki so bili trenutno izpuščeni...Ej takrat mi je pa postala zadeva glede Horjula kar jasna... Psa sem dobil drugje in čeprav mogoče nismo najboljši lastniki psa je naša psica, zdrava, zadovoljna, obožuje vse člane družine in upam, da je tudi srečna...

Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #22 : petek, 10.10.2008 : 08:35:42 »

No smešno v smislu, ker se mi ne da jezati helena. To je moja faza po jezi.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #23 : petek, 10.10.2008 : 08:35:46 »

OT, še dobro, da nimam nobenega horjulčka, to pol pomeni, da nisem možača. No, sej pri svojih cm in kg bi težko bila, hahaha.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #24 : petek, 10.10.2008 : 08:39:04 »

Yo in v štiklah tudi Wink.

Cink moraš razumeti, da je v drugih zavetiščih veliko delovne sile, Smetka je večinoma sama. Ima svoje ideje, načela katerih se drži in jim je zvesta. Kar je edino prav. dela 24/7, kar drugje ne.
Seveda služba ni omejitev, saj jo imamo danes vsi in to več kot 8 ur dnevno. Pa zato nismo slabi lastniki.
Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #25 : petek, 10.10.2008 : 08:45:09 »



Cink ti pa bodi tiho s takimi bedastimi,horjulski osebki so vse kaj drugega kot zafrustrirane možače.Lepe,ljubeče ženske so,če nisi opazil.

To da so zelo luštne sem opazil ja.   (UPS upam, da ne bo žena prebrala Smiley)
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #26 : petek, 10.10.2008 : 08:47:54 »

Najbolj brezveze cink je ravno to,da se tukaj ukvarjamo še skoraj samo z ljudmi in forum ni mojčlovek.net ampak nekako drugače piše,bi pa lahko včasih pisalo slovenskipsiho.net.In ne leti na tebe,ker te ne poznam.
Brigitas je pač užaljena,ker je mislila,da bodo vsi dol padli,ker si je ona omislila psa iz zavetišča.
Če bi "kupovala" kaj drugega in bi bile uradne ure do 15.oo,ne bi niti pomislila,da bi poklicala in prosila:poslušajte,prišla bi tri ure kasneje,a me lahko prodajalec počaka?
Mogoče je brigitas dober posvojitelj,kuža bi se mogoče imel pri njej krasno,ampak,da pričakuje tolikšno prilagajanje in neko grozno veselje zaposlenih,ker bo prišla pse gledat,je pa res malo podcenjujoče do tam zaposlenih.
A veste s koliko takšnimi se morajo ukvarjat vsak dan?Osnove bontona in malo potrpljenja,pa vse gre.

Kaj,a če imaš zavetišče,se moraš pa vsem klanjat,al kaj.?

Cink,zelo luštne so,ja.Odznotraj in odzunaj.In svoje življenje so posvetile živalim.In delajo dobro in tako,kot bi morala delati tudi ostala zavetišča.
In najbolj grozno in žalostno pri tem je,da jih zaradi tega še po glavi dobijo.
 
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #27 : petek, 10.10.2008 : 08:52:26 »

kakšna drama  Shocked !.
Pač, če nekdo misli, da določeno zavetišče iz kdo ve kakšnih razlogov (osebje, uradne ure, lokacija, pogoji posvojitev itd) ni zanj...... (mal tuje slovnice   Grin), ima v Sloveniji bogato izbiro raznoraznih zavetišč z različnimi standardi in pristopi  Smiley.
In v vseh željno čakajo na resno posvojitev psi in muce in včasih še kakšna drugovrstna žival.

Poleg tega se (žal) z lahkoto najde tudi zapuščene in odvečne živali čist nepostredno- na žalost jih ne primanjkuje  Roll Eyes.
Res pa je, da ima potencialni lastnik pogosto z njimi nekaj več stroškov in skrbi, da jih spravi v primerno psihofizično stanje- ampak zato pa mu je prihranjeno neprijetno komuniciranje z zoprnimi "rešitelji", ki so investirali svoja sredstva, čas in stroko v žival  Cool.

Logiran
cink
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #28 : petek, 10.10.2008 : 08:58:05 »

Helena s tem se pa povsem ne strinjam, kolikor jaz razumem zavetišča, naj bi bilo tudi med njihovim poslanstvom to, da na koncu psa oddajo primernemu lastniku. To pa pomeni tudi delo z ljudmi kot neke vrste strankami... Tudi meni gredo velikokrat moje stranke na živce pa si enostavno ne morem privoščiti da bi jih poslal nekam....(pa kolikokrat si želim ravno to Smiley). Lahko si še toliko zatiskamo oči, da je oddaja psov ni popolnoma nič podobno prodaji predmetov, ampak menim da stične točke le so (stranke, torej ljudje z vsemi svojimi pomanjkljivostmi...)  
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #29 : petek, 10.10.2008 : 09:02:47 »

A pol tebe stranke kličejo tudi ob 2-eh ponoči npr. in si jim na voljo? Dvomim. Razen, če si kakšen žigolo npr., haha.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: vsem skupaj
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines