mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:53:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Ali psi znajo šteti?
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ali psi znajo šteti?  (Prebrano 4976 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« : ponedeljek, 20.10.2008 : 10:26:49 »

Mene zanima, če kužki znajo šteti posamezne dneve tedna? Ker včasih se mi zazdi kot, da me ma naša tako naštudirano, da točno ve kateri so dnevi, ki so delavniki in kateri pašejo kot vikend?
Ker med tednom sploh ne laja, če jo za vikend pustimo za kako uro se mi zdi, da si bo glasilke razpočila Cheesy, laja od odhoda do prihoda naju dveh s fantom domov?
Pa mislim, da ve, da za vikende dobi bistveno več pozornosti, kot med tedenom, ko je po 5 ur sama doma.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1 : ponedeljek, 20.10.2008 : 10:33:49 »

Lexy, mislim da ravno ne štejejo dnevov, poznajo pa do potankosti našo rutino. Med vikendom je gotovo drugačna kot med tednom. Tudi naša Missy popoldan in med vikendom teži, če jo pustimo samo, med tednom pa jo samo ucvre v svojo košaro spat, ko gremo od doma zjutraj.
In pa psi zelo dobro ločijo oblačila ki jih oblečeš.
Naš prejšnji pes ob službenih oblačilih ni niti trznil ko sem odhajala od doma (pa čeprav je bil vikend), ob tistih ˝tapasjih˝ se mu je pa total odpičilo...
Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #2 : sreda, 29.10.2008 : 11:35:37 »

To pa nisem vedelea, da ločijo oblačila Wink hmm...nekaj novega
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3 : sreda, 29.10.2008 : 11:42:06 »

Ja ne vem, mogoče je ločil vonj oblačil in ne videza - je pa res, da so si tudi po videzu, žal, službena in pasja oblačila zelo različna Sad  Wink
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #4 : sreda, 29.10.2008 : 11:58:38 »

Moja Kaja točno ve kdaj grem v službo - ko zaklenem vrata ne laja.

Ko pa grem vsake toliko časa v gledališče pa je joj - čisto živčna, ker pač ona ne more z mano in laja kot nora.

Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #5 : sreda, 29.10.2008 : 11:59:16 »

Ja to res opazijo...ker še preden pridem domov iz službe in se preoblečem v trenirko in me že gleda...zdej bova šle pa ven:)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #6 : sreda, 29.10.2008 : 12:00:34 »

Hehe ja sigurno ločijo oblačila. Ne glede na to ali po vonju ali po izgledu.
Se spomnim Belle, ko je pobegnila iz stanivanja, ko je videla starša v "gozdni" obleki (za gobe nabirat). Smo tako tekli za njo (da je ne bi avto zbil) ona je pa v prtljažniku čakala, da se odpelje z nima.. Roll Eyes Da ne omenjam kakšno renčanje je bilo ko smo jo iz prtljažnika vlekli. Se je odličila, da gre.. Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #7 : sreda, 29.10.2008 : 13:00:11 »

Bučko, ko vidi, da si zavezujem vezalke čist ponori  Cheesy Grin
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #8 : petek, 14.11.2008 : 22:56:29 »

jaz imam za agility posebno trenirko. in če jo oblečem točno ve kaj se dogaja!! Cheesy
Logiran
ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #9 : ponedeljek, 08.12.2008 : 09:45:34 »

no jaz sem že tudi doživel, ko me pes ni videl,ker je bil zunaj. pa je vedel da greva na sprehod ko sem šla v vežo. čeprav sem lahka šla pred tem 5x pa ni trznu.
šesti čut?
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #10 : četrtek, 29.01.2009 : 22:50:35 »

Kar se tiče štetja ... mislim, da moj dragi pesjan šteje nadstropja Smiley. Včasih ga je precej zmedlo dejstvo, da je v primeru, da gremo v blok spredaj, treba prehoditi tri sklope stopnic, če gremo zadaj, pa štiri. Potem je pa že v 2. nadstropju zavil v hodnik, ki je bil seveda še eno nadstropje prenizko. No, zdaj smo že vzeli tudi število štiri in najde pot domov Grin
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #11 : četrtek, 29.01.2009 : 22:51:29 »

Kar se tiče štetja ... mislim, da moj dragi pesjan šteje nadstropja Smiley. Včasih ga je precej zmedlo dejstvo, da je v primeru, da gremo v blok spredaj, treba prehoditi tri sklope stopnic, če gremo zadaj, pa štiri. Potem je pa že v 2. nadstropju zavil v hodnik, ki je bil seveda še eno nadstropje prenizko. No, zdaj smo že vzeli tudi število štiri in najde pot domov Grin

Tongue
Logiran
Lexy
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #12 : petek, 30.01.2009 : 12:10:42 »

Zdej sem ugotovila, ker moj fant precej temna oblačila nosi in, ko sva na sprehodu se ozre in teče za vsakim moškim, ki je oblečen podobno kot moj fant Smiley in ko ugotovi, da ni po vonju ustrezen tip ,se obrne in gre...res se mi zdi zanimivo, kako ločijo oblačila Smiley
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #13 : sobota, 31.01.2009 : 13:20:01 »

med učenjem takole zajadram Roll Eyes Tongue
http://www.youtube.com/watch?v=rJlV7CT86aU&NR=1

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #14 : sobota, 31.01.2009 : 15:08:53 »

Hehe pa mislite, da je pes naučen na besedo 8-2=6,... ali res razmišlja??
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Ali psi znajo šteti?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines