mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:16:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pasje igrišče  (Prebrano 31095 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
airedale10
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 244


WWW
« Odgovor #90 : nedelja, 14.11.2010 : 09:23:46 »

Pri ˝našem˝ vrtcu so bile nekaj časa table prepovedano za pse, zdaj pa so jih sneli in prilepili prošnjo, naj lastniki psov pobirajo za njimi. Grem večkrat tja na sprehod, pa nihče nič ne reče, ko obrazložim, da pobiram za njim.
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #91 : sreda, 10.08.2011 : 21:27:09 »

No, v Velenju je prišlo do velikega preobrata bravo bravo glede prepovedi sprehajanja psov v zgornjem parku. Sem kar skopirala obvestilo:

Ukinili smo omejitev gibanja psov v Sončnem parku, 10. avg 2011

Včeraj, 9. avgusta, smo v velenjskem Sončnem parku odstranili table, ki na tem območju prepovedujejo gibanje psov.

Pred leti smo gibanje psov v Sončnem parku omejili, saj je bil park priljubljeno sprehajališče za pse, za katerimi pa so ostajali iztrebki, ki jih njihovi vodniki največkrat niso počistili.
Mestna občina Velenje je spomladi sprejela Odlok o splošnem redu v mestni občini Velenje, ki med drugim določa, da se živali na javnih površinah lahko vodijo le na povodcu, da morajo za njimi čistiti iztrebke in tudi, da mora imeti vodnik psa pri sebi vedno »pribor« za odstranjevanje iztrebkov, ki ga mora na zahtevo pristojnega organa občinske uprave pokazati.

V primeru, da vodniki psov določil Odloka o splošnem redu v mestni občini Velenje ne bodo upoštevali, lahko Mestna občina Velenje gibanje psov na tem območju ponovno omeji.

Vir: Služba za odnose z javnostmi MO Velenje


Pa smo dobili nazaj sprehode v notranjosti parka veselje veselje.
Jaz pa kljub temu naglas razmišljam: kaj je bilo dobrega v tej enoletni prepovedi Huh? Razen tega, da je kar nekaj občanov dobilo položnico za 166 EUR Huh?


Logiran
Labradorka333
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #92 : sreda, 28.12.2011 : 10:27:47 »

Mi imamo igrišče že doma.  Smiley
Pravzaprav je igrišče s košem, ker moja sestra trenira košarko v treh klubih  in mora ful vadit. Je ograjeno, tako da žoga (ali pes) ne moreta zbežati na cesto. Na eni strani so železna vrata, ki jih lahko prečkajo avtomobili, ena stran pa je ograjena kar s hišo natančneje-nadaljuje se v vežo. Zadza hišo je pa ogromen vrt z nasadi "mini hrušk" in češenj. Ko bom imela leglo ga mislim ogradit (pred cesto je že zaščiteno). Nadaljuje se v nekakšen balkon pri dnesu stopnic, ki je kot nalašč za kakšno utico. Mislim, da so krasni pogoji za odraščanje psičkov. (Seveda, bi spali noter v posebni sobi).
Torej nazaj h igrišču...  Roll Eyes
Sedaj je asfaltirano in Čopo zelo rad dirka in ravsa po njem. Drugače pa ko greva na sprehod po navadi greva kar pred šolo, ker tam  nobenega ne motiva. Poleg tega naša ravnateljica obožuje pse in ima doma 4 posvojenčke.  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Pasje igrišče
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines