mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 12:00:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Medvedi v naselju
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Medvedi v naselju  (Prebrano 35325 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #45 : četrtek, 14.07.2005 : 23:10:42 »

Samo enega usranega klopa (baby toy patuljaste "pasme") sem privlekla domov. Drugic moram rukzak z malico pozabit kje. Wink Cheesy

Potem pa najboljše, da ga obriješ "na leva", toyem tako pristaja..... Cheesy

V nselju Šmarja sap pa je pred kratkim gospa trčila na medveda, prišel je do nje Shocked, jo ovohal in nekaj vohljal po tleh, (ona je bila na pol mrtva od groze) in nato odšetal drugam....
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #46 : petek, 15.07.2005 : 07:15:48 »

Hehehehe, mu ze ni disala. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
mal1
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #47 : petek, 15.07.2005 : 15:13:08 »

Medvedi imajo srečo -ker ,če bi srečali nuk in njene bulerje......
Mall



P.s. nuk brez vprašanj(zakaj imajo srečo.....)..in...(vem da ni čas za bulerje Grin Grin Grin)
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #48 : petek, 15.07.2005 : 15:20:52 »

Ne, zdaj je sezona gojzarjev. Wink Grin Grin Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Lilit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.364


« Odgovor #49 : petek, 15.07.2005 : 15:47:44 »

V nselju Šmarja sap pa je pred kratkim gospa trčila na medveda, prišel je do nje Shocked, jo ovohal in nekaj vohljal po tleh, (ona je bila na pol mrtva od groze) in nato odšetal drugam....

Ma svasta Huh Tisti, ki bi radi videli medveda, nam ne uspe  Angry "nedolzni" pa se vanje zaletavajo vsak dan Roll Eyes
Logiran
mal1
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 153


« Odgovor #50 : petek, 15.07.2005 : 15:52:38 »

medoti počasi postajajo problematični-upam , da se bo dobro končala ta štorija.
Nuk-probaj z visokimi petkami Tongue
Mall
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #51 : petek, 15.07.2005 : 15:55:37 »

Da se ubijem? Grin Grin Grin Ne ne, bodo gojzarji kar pravi.

Lilit, mislim da se nas zivali namerno izogibajo (rastline zal nimajo te opcije). Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #52 : petek, 15.07.2005 : 16:47:17 »

Pa o kakšnih gojzarjih govorite.Jaz po planini tečem (z Ronom seveda) v skejtarkah Roll Eyes.Punce kopalke gor pa v gozd medota čakat.Saj je dovolj vroče!Vi pa v gojzarjih okoli...Bog vam pomagej Grin.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #53 : petek, 15.07.2005 : 17:02:14 »

Mi smo biologi, mi ne hodimo po istih potkah kot vi, navadni smrtniki, zato potrebujemo posebno obutev. Wink Cheesy
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #54 : petek, 15.07.2005 : 19:05:27 »

Nuk potem pa povej kdaj imaš RD,da ti kupim ene ressssss dobre bulerje,da ne boš navaden smrtnik.

Pa še to.Veliko potk sem že oblazila,pa čez plazove zlezla tako da o tem ne bi Roll Eyes...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #55 : petek, 15.07.2005 : 19:07:56 »

Saj jaz nisem navaden smrtnik. Wink
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #56 : petek, 15.07.2005 : 19:37:57 »

Vem,da nisi.Ne vem pa zakaj nisi.Ampak moraš imeti res orenk bulerj,da nisi Wink.Da lahko na medotu treniraš borilne veščine...me so fantje že siti Grin...
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #57 : petek, 15.07.2005 : 19:45:18 »

Ja, saj ti zgoraj vse pise. Wink Nikjer pa ne pisem, da na medotih preizkusam borilne vescine, beri natancno. Grin Grin Grin Kaj mislis s "fanti" mi pa ni jasno.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #58 : petek, 15.07.2005 : 20:14:36 »

Mi smo biologi, mi ne hodimo po istih potkah kot vi, navadni smrtniki, zato potrebujemo posebno obutev. Wink Cheesy


Hehe, mogoce pa zato medotov ne srecate.  Roll Eyes

Nan, Lilit, naslednje pocitnice sta obe prisrcno vabljeni v naso rezidenco, hrano in pijaco ter strehico cez noc vama damo (no, Nan, bo morala se kaj za jesti prinesti s sabo, ker je po moje nas druzinski proracun ne nahrani Tongue), pa lahko dezurata. Se bojim, da je uspeh zagotovljen.

Lp, Mojca
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #59 : petek, 15.07.2005 : 20:29:38 »

Nuk že razumem.Biologinja torej...zanimivo.

Tisto z borilnimi veščinami je bilo bolj za mene mišljno.O fantih pa...mene so oni učili,pa smo še na njih trenirali.Sedaj sem pa tepena.Tud fantje se ne znajo več tepsti Roll Eyes.Medo pa se upam,da zna...
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Medvedi v naselju
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines