mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 08:42:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 32   Dol
Natisni
Avtor Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke  (Prebrano 66620 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #45 : sreda, 29.10.2008 : 11:12:46 »

Ti feministka pa tih bod Tongue.


He, he, BUSTED!! Priznam - kadar katera izjavi, da je njen dragi nekam ne pusti, se mi prižgejo vse rdeče luči, kar jih premorem.... saj bom tih, no... Tongue Roll Eyes Smiley

Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : sreda, 29.10.2008 : 11:14:49 »

No dej bod. K če sem jst lahko, pol boš ti tud  Cool.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #47 : sreda, 29.10.2008 : 11:15:22 »

Jaz se bom morala pa z mačkami zdilat,da bodo vsaj eno noč mirne-da ne bo dragi  ves penast klical ob enih zjutro v stilu
"jebe...................., pridi umirit tvoje mačke! Byron je spet priletel v posodo z vodo in vse polil! "

Ponavadi jaz mirim nočne dirke  Grin

Aja, upam,da ne boste vsi na brezalkoholnih-da ne bove midve z Niko2 izpadle kot edine primorske pijandure  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : sreda, 29.10.2008 : 11:16:21 »

Aja, upam,da ne boste vsi na brezalkoholnih-da ne bove midve z Niko2 izpadle kot edine primorske pijandure  Wink

Zna bit, da bosta edine primorske, nikakor pa ne edine  Grin Grin.
Logiran

the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #49 : sreda, 29.10.2008 : 11:18:42 »

Xena... ni treba skrbeti, je vse pod kontrolo. Sem res malo čudno napisala. sram
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #50 : sreda, 29.10.2008 : 12:24:40 »

Se bom zelo potrudila priti, samo ne vem, če bom svojega zraven spustila!  Grin
(a bo t'ko vredu, tršica?!?)  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #51 : sreda, 29.10.2008 : 12:56:12 »

Mene tud ne bo Cry
A se lahko zmenimo, da v času žurke kar tule gor en ta velik belgijski pir odprem (al pa dva, ker je glih za horjulčke Tongue), na srajco nalepim napis 'FŽ', zaprem oči in se na vso moč delam, da sem z vami? Prosim, prosim, prosim...
Da ne bodo horjulske žvale izvisele, pa znesek v višini Smetkinega zapitka nakažem za Horjul? Imam kar nekaj dobrih razlogov, da jo častim...

P.s.: Edini problem je, da bomo pol vsi vedeli, kolk je popila  Grin

Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #52 : sreda, 29.10.2008 : 13:01:18 »

Za koliko fanov od Horjula so pa kapacitete, da nas ne bo pol stalo zunaj???
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #53 : sreda, 29.10.2008 : 13:15:17 »

Aja, pa še en predlog imam - vsem, ki tudi ne morete, predlagam, da tudi vi nekoga 'častite'.
Jih je še kar nekaj na spisku, ki si v zahvalo za svoje delo zaslužijo 'pivskega sponzorja'  Tongue
Stvar ima še en pozitiven učinek - recimo da 'častite' našo prizadevno Xeno. No, ni mišljeno, da bi ona zato pila zastonj na vaš račun, ampak ona plača pijačo, vi pa višino njenega zapitka nakažete Horjulu - tako gredo dinarčki za Horjul kar dvakrat. In vi imate občutek, da ste bili zraven Cool

P.s.: Iz previdnosti se je pred odločitvijo vsekakor priporočljivo pozanimati o pivskih navadah dotičnega Wink jaz sem se pa pozabila...
Logiran
shime
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 222


« Odgovor #54 : sreda, 29.10.2008 : 13:18:22 »

He, he, BUSTED!! Priznam - kadar katera izjavi, da je njen dragi nekam ne pusti, se mi prižgejo vse rdeče luči, kar jih premorem.... saj bom tih, no... Tongue Roll Eyes Smiley

Katarina

Kaj pa kadar kateri izjavi, da ga njegova draga nekam ne pusti? Roll Eyes

Ma pa Izi bar žurka ideja ful potencial Grin. Pa v bistvu izumlja novo vrsto dobrodelnih eventov: dobrodelna pijanka  Roll Eyes Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #55 : sreda, 29.10.2008 : 13:26:46 »

Stvar ima še en pozitiven učinek - recimo da 'častite' našo prizadevno Xeno.
P.s.: Iz previdnosti se je pred odločitvijo vsekakor priporočljivo pozanimati o pivskih navadah dotičnega Wink jaz sem se pa pozabila...

ha, ha, kolk se režim.... mene sponzorirat se vsekakor splača .... SPONZORJU! Horjulčkom pa ne..... alkota ne pijem, pa še pri navadnih tekočinah sem tolk nedisplinirana, da moram skor po dohtarskih navodilih pit. Tongue Grin

Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #56 : sreda, 29.10.2008 : 13:27:48 »

Kaj pa kadar kateri izjavi, da ga njegova draga nekam ne pusti? Roll Eyes


Na to bi rekla: "Ona že ve...." Grin Roll Eyes

Katarina
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #57 : sreda, 29.10.2008 : 13:37:19 »

sem tolk nedisplinirana, da moram skor po dohtarskih navodilih pit. Tongue Grin
Katarina

Aha, pol si med tistimi, ki ga pijejo zgolj za zdravje?  Wink
 Grin Grin Grin
Logiran
Torč
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #58 : sreda, 29.10.2008 : 14:37:04 »

IZI bar sprejme okoli 150 ljudi, če boste stali, pa tudi 300 Smiley tako da nihče ne bo ostal pred vrati.

Kje lahko pustite svoja vozila?
Tisti, ki se vozite iz Ljubljane, pojdite dol na izvozu Kranj vzhod, pridete direkt do krožnega križišča-tretji izvoz dol, proti Kranju.
Vozite se naravnost do naslednjega krožnega, kjer greste dol na drugem izvozu. Naravnost skozi 3 semaforje-križišča, na 4. zavijete levo (na levi strani je Banka Koper). Vozite se naravnost, kakšnih 500m, na levi strani so manjši starejši bloki na desni strani pa je veliko parkirišče, kjer lahko pustite vozila. Lokal je v samem centru, zato bo potrebna minuta hoje. (čez most, naravnost do široke ceste, kamor greste levo in ste že tu.)
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #59 : sreda, 29.10.2008 : 15:11:33 »

No potem pa morda pridem. Če ne utegnem, pa vseeno malo zneska nakažem horjulčkom. Morda sponzoriram Niko2 ali pa King-roy-a pod pogojem, da kakega jegra namesto mene dasta na zobe Tongue.
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 32   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Izi bar - žurka za Horjulčke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines