mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:50:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 959493 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #30 : petek, 14.11.2008 : 10:16:36 »

Hej, klop in moonbeam  Grin Grin
cestitke!! Zelim vama vsaj 13 zdravih (!!) skupnih let  Wink
Uzivajte vsi skupaj!!
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #31 : petek, 14.11.2008 : 10:23:56 »

Čestitke vsem štirim! Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #32 : petek, 14.11.2008 : 10:30:11 »

Definitivno najlepši klop, ki sem ga kadarkoli videla  Grin imejte se skrajnje lepo, vsi po vrsti.  Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #33 : petek, 14.11.2008 : 10:39:14 »

Moonbeam, čestitke!  Cheesy
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #34 : petek, 14.11.2008 : 11:20:31 »

No, Irina, zdaj pa imaš svojega črnuha  Cool
Te bomo zapecali za kak superzmešančrnuharski sprehod, ajprov?  Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #35 : petek, 14.11.2008 : 12:24:06 »

Irina čestitke! Cheesy Sem zelooo vesela zate! Bi te pa rada spoznala, pa tvojega Flipa tudi! Bo ime obdržal?
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #36 : petek, 14.11.2008 : 12:36:51 »

Proti temu klopu pa še niso iznašli cepica  Cheesy Cheesy Cheesy

Uživajte vsi skupaj!


p.s. Ej, Klopek, le dobro se drži  Kiss
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #37 : petek, 14.11.2008 : 13:41:30 »

Sem presrečna Cheesy Uživajte vsi skupaj in upam, da bom kmalu imela priliko spoznati tega čudovitega pesjana Kiss
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #38 : petek, 14.11.2008 : 14:14:30 »

Superduperfinofajn Grin
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #39 : petek, 14.11.2008 : 15:05:01 »

Pri nas se pa tako fleten soncek dela, da sem prepricana, da je to Rokijev smehljaj, namenjen klopku in tebi.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #40 : petek, 14.11.2008 : 15:42:43 »

Krasna novica! Flip se bo imel zelo lepo z vami, vi pa z njim!
Uživajte!
Logiran
Toblerone
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 33


« Odgovor #41 : petek, 14.11.2008 : 16:00:37 »

Moonbeam, strašno mi je žal, da si se morala posloviti od Rokija, in hkrati si se super odločila, da si posvojila enga Horjulčka. Uživajte s Flipkom, sigurno se boste super imeli  Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #42 : petek, 14.11.2008 : 16:04:24 »

Majas, ko bomo kaj v Lj, se slišimo. Ti pripelji tri majhne, jaz bom pa enega velikega pa bo  Wink.

moonbeam,
ful vam privoscim, res. Ob psu, kot je Flip, najbrz ni nikoli dolgcas. Veliki cunami  Grin Cisto po krivici spregledan...dokler nisi prisla ti  Kiss  Krasen pes, taksen s principi, pa se kuza meseca po vrhu  Smiley Le glej, da ne bo v hribih res kaksnega klina kje sunil  Grin Wink

LP, Zelo, zelo, zelo, zelo, zelo vesela Maja

Smiley  Ja krasen je. Takole razmišljam, kaj hudiča mislijo ljudje, ko zapustijo takšno kosmato kepo. Kakšna ketna. Ne razumem, res ne. Kar se pa hribov tiče, pa nč skrbet. Boštjana je tko groza klinov in si ponavadi izberemo takšne poti, kjer ni klinov. Sej je tko bolje. Na kakšen Triglav, če bomo kdaj šli, pa brez Flipa. Triglavska jezera si pa gremo pogledat, pa Krn, pa Pokljuko, pa Raduho, pa tolk jih je  Cheesy.


Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Komaj čakam, da se vidimo!  Wink


Seveda, do Velenja se pa že zapeljemo  Wink. Mora Agota spoznat  Roll Eyes. Pa Maja, pa Oskarja...


O, kako lepo!
Sem držala pesti, da bo huda žalost čimprej minila in se ojunačiš za novega psa. Pravijo, da se klin s klinom zbija!
Sedaj pa čimprej slikce!

Ja, žalost ne pozna meja. Rokija ni nihče zamenjal. Zamenjaš lahko avto, službo, fanta  Roll Eyes, a psa ne moreš zamenjati. Lahko se samo srečaš z novim, še enim prijateljem. In to je Flip, še en prijatelj. Še vedno pa boli, ko se spomnem na Rokija. A zdaj ne jočem več sama. Imam Flipa in Mišo. Smiley  Zdaj bo lažje. Slikce pa pridejo. Tole je res cunami. Xena je navajena lovit te navihance  Grin.


No, Irina, zdaj pa imaš svojega črnuha  Cool
Te bomo zapecali za kak superzmešančrnuharski sprehod, ajprov?  Tongue


Ja seveda. Pax-ija moram še spoznat. Sprehod nam ne uide  Wink. Pa vedno sem si želela temnolasca  Grin. Je rekel fant, da zdej ga pa imam.  Roll Eyes


Irina čestitke! Cheesy Sem zelooo vesela zate! Bi te pa rada spoznala, pa tvojega Flipa tudi! Bo ime obdržal?

Ej Zalarjeva, vsekakor se mormo srečat, da vidim tvojega eskimčka Nika Smiley. Mislim, da bosta kr podobne velikosti, pa lepote seveda tudi  Wink. Ja, ime bo pa obdržal, ker mu takooooo paše. Flip flop  Grin, pa si na tleh  Tongue.


Pri nas se pa tako fleten soncek dela, da sem prepricana, da je to Rokijev smehljaj, namenjen klopku in tebi.

Ja, Roki je naravnost oboževal sonce. Takrat je bil še ekstra dobre volje. Komaj čakam, da ga obiščeva skupaj.
Roki  Kiss




Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #43 : petek, 14.11.2008 : 16:18:39 »

AAAAAAAA, Flip je tvoja sreča na vrvici, ja zakon! Čestitam, pa lepo se imejte  Cheesy
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #44 : petek, 14.11.2008 : 16:24:49 »

Ne veš kako te je lepo brati veselo  Kiss Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines