mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 07:49:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972894 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1050 : sobota, 24.01.2009 : 18:15:03 »

Krasen je tale Flipko, pa mačja bandita tudi.

Moonbeam index je čist ok! Pa tudi po slikah izgledaš bolj mušja kategorija. Drugače pa jaz razen Jaffkotov ne jem nič kaj preveč drugega.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1051 : sobota, 24.01.2009 : 18:30:38 »

 Grin Grin Grin

Joj, Flipi pacek  Roll Eyes  Sem šele zdaj videla kaj počne na zadnji sliki  Grin 

Se pa zelo dobro vidi njegova bojna rana od klopi, ko ga je mahnila. Taka bela pika nad očko, na desni, če ga gledate iz vaše smeri.

Drugače pa jaz razen Jaffkotov ne jem nič kaj preveč drugega.

O Alba, take imamo najraje. Jaffa pa čao. Sej so itak najboljši, za v hribe sploh  Tongue
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1052 : sobota, 24.01.2009 : 18:38:02 »

 Cheesy Grin Grin Grin če ne bi opozorila, sploh ne bi opazila Flipijevega ups....
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1053 : sobota, 24.01.2009 : 19:34:11 »

moonbeam, si predstavljaš, da bi Flipa natrenirala tole, pol pa v košarico naložiš še mačjo družbo in greste na sprehod  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1054 : sobota, 24.01.2009 : 19:38:55 »

moonbeam, si predstavljaš, da bi Flipa natrenirala tole, pol pa v košarico naložiš še mačjo družbo in greste na sprehod  Cheesy Cheesy Cheesy

O, katastrofa ej  Grin  Flip k je tko neroden, pa da izgubi še tisto malo premoženje kar mu je ostalo  Grin. Pol se pa res lahko poslovim, da popolne dvigjene tačke pri lulanju  Tongue
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1055 : nedelja, 25.01.2009 : 12:29:53 »



DOLZINA REPA
Muri: 31 cm
Misa: 27 cm
Flip: 37 cm
Irina: odpadel skozi evolucijo  Tongue



Evo, dolžine repkov:

-G. Muc: 26 cm  Smiley
-G. Bučko: 33 cm  Smiley

Pikin repek pa še pride na vrsto. Po moje ima malo daljšega ali enako dolgega kot Bučko.  Smiley

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1056 : nedelja, 25.01.2009 : 12:33:59 »

Mila ima rep od 32 ali 33 cm - bolj natančnih meritev zaradi nagle, močne in intenzivne ljubezni do ravnila trenutno ni moč izpeljati  Grin
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1057 : nedelja, 25.01.2009 : 13:36:33 »

Moonbeam, tudi midve bi se pri sladkarijah "ujeli". Wink

PS: zdaj je pa že huda konkurenca za jaffkote.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1058 : nedelja, 25.01.2009 : 14:00:43 »

Pri meni si verjetno sama opazila na obisku, da imam Jaffa piškote zelooo rada. Pa sem se bremzala, pa mi ni ravno uspevalo (sem vseeno od fanta slišala, da sem izgledala precej lačna Grin ).
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1059 : nedelja, 25.01.2009 : 20:13:03 »

Evo, dolžine repkov:

-G. Muc: 26 cm  Smiley
-G. Bučko: 33 cm  Smiley

Flip in Muri vodita  Grin

Mila ima rep od 32 ali 33 cm - bolj natančnih meritev zaradi nagle, močne in intenzivne ljubezni do ravnila trenutno ni moč izpeljati  Grin

Halo, tole je pa treba kakšnega v kontrolo poslat. 33  Shocked. Ok, še nekaj pravil. Meri se samo rep iz flesh and blood, brez dlak. Mi smo merili brez dlak na konc, ki ga še podaljšajo.
Cats, a si prepričana, da nisi zraven še nekaj hrbtenice vzela  Roll Eyes Grin

PS: zdaj je pa že huda konkurenca za jaffkote.

A zdaj ste pa vsi Jaffas  Roll Eyes. Pa da se razumemo, to tiste od crvenke, nobenih približkov ali ponaredkov  Smiley

Pri meni si verjetno sama opazila na obisku, da imam Jaffa piškote zelooo rada. Pa sem se bremzala, pa mi ni ravno uspevalo (sem vseeno od fanta slišala, da sem izgledala precej lačna Grin ).

He he. Če so pa dobri. Meni še noben ni jaffa keksov ponudil na obisku. Pol bi še kaj vzela. In potem silijo, pa dej vzemi pa dej. Jaz pa bom pol. Pa spet. Pol imam pa dost, pa rečem, da ne jem kokosa, ne jem tega in onega. Pol pa vsi utihnejo  Grin Vedno nekaj s kokosom, al ap lešniki, al pa to obično čajno peciv. blek blek blek  Roll Eyes Tongue.
Pozabla sem pa dodat še DOMAČICO. To so pa edini keksi, ki jih jem. Nobenih domačih, nič.

Da ne boste milili, da se drugače zbirčna. Kar se hrane tiče, jem vse. Za kosilo. Ta zbirčnost je samo glede sladkarij pa ...  Tongue

Še nekaj od počitka. Moji mušnisi, ki se vstanejo ob 7, ne glede, da je nedelja  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1060 : nedelja, 25.01.2009 : 20:16:25 »

Pa kako morte, no. Jaz vedno bolj uživčneno gledam Angry.
Se pa strinjam, da sa Jaffa in Domačica kul Roll Eyes Tongue Kiss Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1061 : nedelja, 25.01.2009 : 20:32:31 »


Halo, tole je pa treba kakšnega v kontrolo poslat. 33  Shocked. Ok, še nekaj pravil. Meri se samo rep iz flesh and blood, brez dlak. Mi smo merili brez dlak na konc, ki ga še podaljšajo.
Cats, a si prepričana, da nisi zraven še nekaj hrbtenice vzela  Roll Eyes Grin


Brez dlak?  Shocked Pol pa počakaj, da zaspi, ker v budnem stanju ni šans, da bi ji karkoli lahko izmerila IN ostala cela Grin Grin

Ampak nič se ne zmišljujem, rep ima res tak, vesoljski  Kiss Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1062 : nedelja, 25.01.2009 : 20:40:54 »

Brez dlak?  Shocked Pol pa počakaj, da zaspi, ker v budnem stanju ni šans, da bi ji karkoli lahko izmerila IN ostala cela Grin Grin

Ampak nič se ne zmišljujem, rep ima res tak, vesoljski  Kiss Cool

Aha, zasačena  Smiley

Torej, odpiram natečaj za najdaljši mačji rep tle gor na forumu  Smiley
Meri se od začetka repa (brez hrbtenice  Tongue), torej od riti, pa vse do konice trdega dela. Dlake se ne štejejo.

Čakamo na Cats, trenutno Muri vodi  Smiley  Sem še enkrat merila. Meri 31 cm in kakšen mm več.

Tale seznam bom updatala, ko dobil še kakšne podatke.

1. MURI (31 cm)
2. MIŠA (27 cm)
3. MUC od Branke (26 cm)

Cats, kam naj te dam?  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1063 : nedelja, 25.01.2009 : 20:43:11 »

27 + frišna praska  Angry bom mogla meritev ponovit, ker me je presenetila  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1064 : nedelja, 25.01.2009 : 20:51:28 »

27 + frišna praska  Angry bom mogla meritev ponovit, ker me je presenetila  Grin

 Grin  Bom počakala, da se Mila ohladi. A bo spet jamrala al kva?  Grin Upam, da ne bom jaz na črni listi, ker jo tko mučiš  Roll Eyes
Frišna praska pa ne šteje  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines