mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 09:34:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 271 272 273 274 275 [276] 277 278 279 280 281 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972946 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4125 : ponedeljek, 26.07.2010 : 20:45:16 »

Kdo je pa rekel, da smo normalni  Tongue  Ni lepsga kot kampirat v kuhinji, na napihljivi blazini, ogenj iz lesenih nog najine postelje, na kateri spi en macek. Popolno zivljenje...    predaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4126 : ponedeljek, 26.07.2010 : 21:37:17 »

Samo... Kako naj bo pol maček normalen
No, sej.... predaja
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4127 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:27:30 »

A pride kdo pomagat blazino napumpat  Evil   Muriju je tole vse skupaj zelo sumljivo in sploh ne gre spat pod posteljo, ker je ponavadi ob tej uri že spodaj  Huh   Mulc nas bo spet okrog prenesel, vam rečem  Angry   
Mislim, kam sem prišla, da se moram skrivat pred mačkom v kuhinji, da lahko ima gospoda celo posteljo zase  Shocked Grin  Da dol padeš  Grin   
Mulc se šeta okrog naju in naju gleda, kaj pa zdej  Huh 

A gre kdo stavit, kakšen bo scenarij danes zvečer?
1. Muri bo prespal celo noč
2. Muri se bo drl pred kuhinjo in želel noter


Torej, kaj se bo zgodilo?  Želi kdo ugibat  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4128 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:29:14 »

Preluknjal ti bo luftmadrac  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4129 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:31:30 »

Preluknjal ti bo luftmadrac Evil

Kera žlehtnoba  Angry 
Kuhinja bo zaprta!  Samo naj proba trkat na vrata  Roll Eyes
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #4130 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:32:36 »

Preluknjal ti bo luftmadrac Evil
... tudi moj glas za to možnost  predaja
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #4131 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:34:27 »

Saj vem, da ni smešno, ampak jaz sem ob branju o taborjenju v kuhinji:  

Ni ga čez taborniške pustolovščine. Ne pozabita na baterije in strašljive zgodbice
za pod odejo  Cool Mulc pa naj kar vleče na ušesa izza vrat, če si upa.

*enakidelisobostremimački*  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4132 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:38:12 »

A potem se boste pa vsi smejali al kaj?  Evil
Jutri pa verjetno pričakujete nadaljevanje  Azn 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4133 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:41:27 »

Samo pazi, da ne stopiš na žabo, ko boš šla lulat po noči  Shocked
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4134 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:43:35 »

Samo pazi, da ne stopiš na žabo, ko boš šla lulat po noči Shocked

Pa medvedov se moram tudi pazit  Shocked    A mislite, da se bo sosedom zdelo čudno, če se bo iz kuhinjeskega okna valil dim, ker bova kurila svojo posteljo za taborniški ogenj 
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4135 : ponedeljek, 26.07.2010 : 22:46:38 »

Ne, sej že vejo, da sta rahlo usekana  predaja predaja predaja
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #4136 : torek, 27.07.2010 : 00:17:21 »

Ne, sej že vejo, da sta rahlo usekana  predaja predaja predaja

Rahlo??  Evil

Sem se ob zadnjih vpisih skoraj s stola zvalila...  Grin

Veliko sreče in ja, vsekakor pričakujemo nadaljevanje Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4137 : torek, 27.07.2010 : 00:33:36 »

Rahlo??  Evil

Pusti, nek sniva  predaja predaja predaja predaja predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4138 : torek, 27.07.2010 : 00:50:56 »

Preluknjal ti bo luftmadrac  Evil
Jap ... že doživeto. Čisto res - in sramoto je zaradi Sindikalnega borca doživela hči ob obisku (in nočitvi) svoje frendice Evil Grin

PS: Sicer pa, najdražja Moon, s strani Sindikalistov ti pritičejo veliki aplavzi bravo, poljubčki  Kiss Kiss Kiss Kiss in  Afro vsesplošno odobtravanje Tvojega plemenitega početja: vdanega služenja Njemu, Najlepšemu in Najglasnejšemu  Tongue Cheesy Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4139 : torek, 27.07.2010 : 07:40:20 »

Jaz upam, da ste že vsi pokonci, ker so vam mačke skakale po glavi celo noč  Evil

In kaj se je dogajalo pri nas včeraj? Najprej sprazneš celo kuhinjo. Prostora je itak samo za 203x152 cm blazino  predaja   Potem moraš vzeti ven še en predal, zaradi blazine. Ko sred noči pumpaš tole zadevo (ki sploh ni fajn za ležati gor in trenutno doživljamo jutranjo polamanost predaja) seveda upaš, da sosedi ne bodo slišali te čudne pumpe, ki vriska od navdušenja, vsakokrat, ko stopiš na njo  predaja. Pa ti nekako rata nafilat zadevo, ki sploh ne zgleda tko švoh, ampak ležati gor  predaja  Pa si pripraviš teren. Muri je že kampiral pod posteljo. Pogasneš luči in greš spat, na napihljivo blazino, v totalno premajhno kuhinjo, zato da bo lahko maček na tvoji fajni postelji v sobi  predaja   Potem se ob 2 zbudiš in greš gledati, kje so tvoje mačke, ker je vse tiho  Shocked  Prižgeš taborniško lučko, da ja ne zbusiš mačk, ki spijo v sobi  predaja in počasi stopiš iz kuhinje. Prideš do svoje postelje, ki si si jo sam kupil, ampak jo uporabljajo tvoje mačke, ko blaženo ležijo gor in ko posvetiš v njih, dvignejo glavo in se ti samo nasmejijo, spustijo glavo in nadaljujejo s spancem  predaja  Ti stojiš z lučko v roki in samo gledaš, kaj se dogaja  predaja   Pa ti ne ostane drugega, kot da greš nazaj, leprav, sej tebe ne motijo mačke, kaj pa če bi tle ostala in naj boštjan sam spi na tisti neudobni blazini  Roll Eyes  Pa seveda iz solidarnosti tega ne narediš in se vrneš v kuhinjo  predaja   

Torej, Muri je bil tiho, spal na postelji in zjutraj je sedel pred kuhinjo, ko smo odprli vrata, verjetno gospoda naspana in v pričakovanju zajtrka  predaja  In potem ti ne ostane drugega, kot da mu res pripraviš zajtrk  predaja   

Danes bomo verjetno vse to ponovili, da vidimo, kaj bo danes. In če ugotovimo, da je Muri tiho, če lahko spi na postelji, kaj potem?  predaja Bi bilo fajn, če bi imeli dvonožci kakšen sindikat, ker tole je totalno izkoriščanje mačk in naše dobrote  predaja  Pa naj si še kdo drzne napisati, da so živali hvaležne, ner niso  butnglavc predaja
Logiran
Strani: 1 ... 271 272 273 274 275 [276] 277 278 279 280 281 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines