mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 07:10:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 326 327 328 329 330 [331] 332 333 334 335 336 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975586 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #4950 : petek, 18.02.2011 : 17:43:01 »

Ja, na wc-ju ne moreš ukrepat; vsaj ne hitro  Grin Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4951 : petek, 18.02.2011 : 17:55:23 »

Ja, na wc-ju ne moreš ukrepat; vsaj ne hitro Grin Cheesy

Točno tko  Evil


Muri in Flip pravita, da če zmanjka mačje in pasje hrane, da bi kamot na repi preživela  Tongue  Neustrašna sta, vse jima gre v slast  Roll Eyes  Tatič Muri, si je privoščil en špaget repe in vmes postregel z drugim špagetom repe še Flipu. Če bojo otroci tako vse pojedli, bom zelo zadovoljna  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4952 : petek, 18.02.2011 : 18:00:13 »

Pri takile oštri mami bodo še tanartabol zelen brokoli z nasmeški papcali Wink.
Uboga reveža Muri in Flip, to so balastne snovi, da jima ti ne futraš kakega đanka, da morata takole dodajat hranilne snovi, a?
So pa teli tandemi super, kar maček sklati, mora pes obvezno vsaj pobrat in v usta vtaknit, če že ne nemudoma požret Tongue.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4953 : petek, 18.02.2011 : 18:04:12 »

Pri takile oštri mami bodo še tanartabol zelen brokoli z nasmeški papcali Wink.
Uboga reveža Muri in Flip, to so balastne snovi, da jima ti ne futraš kakega đanka, da morata takole dodajat hranilne snovi, a?
So pa teli tandemi super, kar maček sklati, mora pes obvezno vsaj pobrat in v usta vtaknit, če že ne nemudoma požret Tongue.

Če bi murija vprašala, bi on kr na kuhani hrani za ljudi ostal  Roll Eyes  Ne obstaja hrana, ki je on ne bi jedel. Čist je opleden, zato moram pa pazit, ker mimgrede kaj sune, tatič črn in se potem lovimo po stanovanju z metlo, ker leti direkt pod posteljo  Tongue  Flip pa itak rad sodeluje, ker se zna zgodit, da se Muri v dirkanju zaleti in spusti plen, Flip pa pobere  Evil     
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4954 : petek, 18.02.2011 : 18:11:36 »

Ko grem na wc prileti k puscica in hop gor pa prede.

Jaz to danes berem in se mislim, ajde, Mila je s tem hvalanevemkomu nehala. In potem pridem domov...  Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4955 : petek, 18.02.2011 : 18:31:07 »

Tko to gre pri Muriju  Evil

Najprej si je treba ogledat plen  Roll Eyes


Strateško izračunat pot kraje  Tongue


Se podati nevarnosti nasproti  Smiley


In hitro krast, dokler šefica ne pride  Cool


Od prvega dne ga učim, da se to ne sme. Ve da se to ne sme, ampak on bo še vseeno tvegal svojo glavo in šel krast. In kaj češ drugega s takšnim mačkom, kot  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #4956 : petek, 18.02.2011 : 19:14:40 »

Hehe, razbojniki mali Grin Grin Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4957 : petek, 18.02.2011 : 19:40:06 »

Pri takile oštri mami bodo še tanartabol zelen brokoli z nasmeški papcali Wink.

FŽ, ti same dobre ideje zadnje dni okoli talaš Grin madonca, jaz bi lahko moja dva najstnika k Flipkotovim malo na "prevzgojo" poslala Tongue , da zelene mineštre in solata ne bodo več ostajale v njunih krožnikih Evil
 Za Moon, ki ima rada divjake in norce vseh vrst, bi bil to kar fajn izziv (jaz pa v zameno ubogega Muriottija malo v toplice vzamem  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #4958 : petek, 18.02.2011 : 21:26:55 »

Pa neeee, nooooo... se že deset minut krohočem... kaj vi vsi serjete pri odprtih vrath?!
  Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4959 : petek, 18.02.2011 : 21:39:40 »

Pa neeee, nooooo... se že deset minut krohočem... kaj vi vsi serjete pri odprtih vrath?!
  Grin Grin Grin


Ni druge, ker naredijo barikado s telesi in kaj češ drugega  Tongue  Ko se grem tuširat se pa vsi zabarikadirajo pred vrata in ko odprem vrata vsi noter popadajo  Roll Eyes

FŽ, ti same dobre ideje zadnje dni okoli talaš Grin madonca, jaz bi lahko moja dva najstnika k Flipkotovim malo na "prevzgojo" poslala Tongue , da zelene mineštre in solata ne bodo več ostajale v njunih krožnikih Evil
 Za Moon, ki ima rada divjake in norce vseh vrst, bi bil to kar fajn izziv (jaz pa v zameno ubogega Muriottija malo v toplice vzamem Kiss Kiss

Pri nas se je, kar se da na mizo, ker drugače lahko ostaneš lačen Tongue
MamaF, če pa ti vzameš Murija na počitnice, po tem boš ziher ti potrebovala dopust  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4960 : petek, 18.02.2011 : 22:21:07 »

Mi smo pred veliko dilemo in mogoče nam lahko pomagate. Tako je. Gre se za kavč. Zdaj pa, če kupim večji kavč, obdržim vse živali, ker bo prostora za vse, ampak bo kavč dražji. Če pa kupim manjši kavč, bo manj koštal, jaz pa zamenjam živali za teacup velikosti (torej psa im mačko podarim in vzamem teacup žvadi) in je problem rešen. Zdaj sem pa pred dilemo, za katero opcijo se odločit??  Huh  Manjši kavč, menjat živali, večji kavč, obdržat živali in dat več denarja za kavč...hmmm  pevka
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #4961 : petek, 18.02.2011 : 23:44:33 »

Muri je pa fajn naštudiral strategijo! Evil

Ja, ja moon, tole bo še težka odločitev... Tongue Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4962 : petek, 18.02.2011 : 23:56:44 »

moon, da boš znala pravilno izbrat novo pohištvo in drugo prepotrebno opremo, poštudiraj TOLE  Cool
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #4963 : sobota, 19.02.2011 : 00:11:14 »

Ko se grem tuširat se pa vsi zabarikadirajo pred vrata in ko odprem vrata vsi noter popadajo  Roll Eyes


 Grin

Pri nas imamo pa eno, ki vrata odpira. Če se ne zakleneš, imaš takoj tri mačke pod tušem  Evil
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #4964 : sobota, 19.02.2011 : 01:29:50 »

Pa neeee, nooooo... se že deset minut krohočem... kaj vi vsi serjete pri odprtih vrath?!
  Grin Grin Grin

Hm. Ne razumem. Hočeš povedat, da pri vas hodite na stranišče brez spremstva?  Shocked  Huh Nezaslišano!


moon, da boš znala pravilno izbrat novo pohištvo in drugo prepotrebno opremo, poštudiraj TOLE Cool
Tako, ja. Pa ne slučajno kakih fensi pletenih košar s podlogo in podobne šare, ker je čisto brez veze. Če vprašaš našo ekipo, čez karton ga ni!
Logiran
Strani: 1 ... 326 327 328 329 330 [331] 332 333 334 335 336 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines