mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 20:05:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čipko - sprejet čipiran pes...
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čipko - sprejet čipiran pes...  (Prebrano 27895 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #30 : ponedeljek, 17.11.2008 : 19:15:43 »

Saj zna biti, da so vpisali. Sam zdej register "pucajo", saj veš...

Ja, vem, pa tud kako ažuren je...  Lips Sealed
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #31 : ponedeljek, 17.11.2008 : 19:17:30 »

Zala, sej po mojem da je bolj problem, da se ne ve, kje so sosedje tega lastnika, če jih je v Sloveniji toliko z istim imenom in priimkom.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #32 : ponedeljek, 17.11.2008 : 19:21:13 »

Ja pa če se vpiše v imenik ime in priimek vrže poleg telefonske št. ven še naslov, potem pa pogledaš v imenik ta naslov, samo +/- ene par hišnih številk pa dobiš soseda... Pa prašaš kako je z XY-ovim psom Huh
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #33 : ponedeljek, 17.11.2008 : 19:26:06 »

To že Zala, ampak Smetka je napisala, da je oseb v Sloveniji s tem XY imenom in priimkom .. xxx-mnogo. In torej vedet, na katerem naslovu dejansko živi pravi osebek - lastnik Čipkota, da potem veš, sosede s katerega od xxx-mnogo naslovov poklicat, ni ravno izi.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #34 : ponedeljek, 17.11.2008 : 19:31:54 »

Hm, če imaš psa s cvetočim tumorjem v ušesu, ti najbrž prazen čip kar prav pride.... Undecided Sad

Katarina
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #35 : ponedeljek, 17.11.2008 : 19:32:28 »

To razumem Smiley Samo sem mislila pač na sosede od teh XY iz LJ/Domžal, ki jih je že klicala, pa če so se psa želeli znebit verjetno niso priznali, da je njihov.
Razen če ga ni kdo pripeljal iz Murske Sobote/Kočevja, da ''ziher ne bo prišel nazaj''  Angry
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #36 : ponedeljek, 17.11.2008 : 22:46:32 »

Saj večina od tukaj, ki si jih napisala, niso posvojili starega, s tumorji, nedolgodkega psa...
ne, posvojeni so imeli le eno od teh lastnosti (torej star(ejs)i,  nicemur podoben, neatraktiven itd.), ta pa ima kar vse. fajn ne?

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #37 : ponedeljek, 17.11.2008 : 23:51:53 »

torej star(ejs)i,  nicemur podoben, neatraktiven itd

In kaj od tegale leti na Glu? Roll Eyes Huh Mislim, lepo prosim da vzameš nazaj Angry, ona je dama v srednjih letih, podobna sama sebi in zato najlepša pa še super karakter ma.  Wink Tongue

Sicer pa ne glede na vse, jaz sem 100% da odkar je v Horjulu se Čipkotu godi lepše kot kadarkoli prej v njegovem življenju ne glede na to, kaj mu prinaša prihodnost. Vam gor na hribčku pa želim čim manj takih primerov.
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #38 : torek, 18.11.2008 : 00:34:57 »

In kaj od tegale leti na Glu? Roll Eyes

sej sem vedla, da bos to napisala ves  Tongue Wink
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #39 : torek, 18.11.2008 : 08:39:39 »

Tole iskanje lastnika je precej brezupna zadeva, bi rekla. Sam se ne bo javil, prej skril. Poleg tega kdo ve, če ni pes že petkrat vmes zamenjal skbnika.
Tako da ga bo težko ujet in še težje mu kakšno primerno kazen naprtit.
Pač ponovno ugotavljamo,da večina psov čipa nima, še tisti, ki ga imajo pa so napačni, neberljivi, neaktualno itd.
Če pa se slučajno zgodi, da ima kakšen pravi , aktualen čip ( pa zraven še krasno vidno tetovažo in celo ovratico s tel.št. na vratu , kot je imel moj izgubljeni in povoženi pes) se pa niti policiji, ki je bila na mestu dogodka niti higieniku, ki ga je pobral in peljal skurit ne zdi vredno to prebrat in zabeležit, kaj šele obvestit lastnika- tako da se lahko počutim (o) kot največje budale.

Upam , da se bo dalo Čipkotu potegnit tumor iz ušesa, v nasprotnem primeru pa čim lažjo odločitev Smetki.
Logiran
T.R.U.
rad pišem
****
Sporočil: 275


« Odgovor #40 : torek, 18.11.2008 : 10:46:06 »

Imam ime in priimek lastnika; pa tudi naslov v Ljubljani, vendar na tistem naslovu ni èloveka s tem imenom in priimkom. Prav tako ime in priimek ima xxx ljudi v Sloveniji. EMŠO ni znan. Pa zdaj.... kaj pa zdaj?

..vse se da, če le ni izmišljeno.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 23.11.2008 : 13:50:27 »

Čipko bo po 30. dneh, če ne najdem lastnika ali posvojitelja, ki bo pripravljen plačati operacijo in skrbeti za psa, evtanaziran.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : nedelja, 23.11.2008 : 17:04:38 »

Si ne morem pomagat, da ne bi samo sebe komentirala. Tole je realno stanje. Nihče niti komentira ne, ko je kaj takega... nekaj ljudi je v Sloveniji in teh nekaj naj bi imelo in skrbelo za vse... niti enega ni, ki bi imel en mali prostor za eno malo posteljo in enega malega nezahtevnega prijetnega psa, ki mu je treba plačat operacijo in preživet z njim še kakšni dve ali tri leta.
Še poste skladam samo jaz.
Logiran

king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #43 : nedelja, 23.11.2008 : 17:14:53 »

Itak nimam nič pametnega povedati na to temo.
Meni je res žal zanj, kuža si več kot zasluži en dober dom,kjer bo preživel zadnja leta.
A zaenkrat mi ne znese niti pomisliti (ne časovno, niti finančno) še na enega psa. Še enega dodatnega mačjega brezdomca nimam kam nastaniti.

 
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #44 : nedelja, 23.11.2008 : 17:28:13 »

Sem pisala in pisala in popravljala, pa vidim, da bi napisala enak post kot king-roy pred mano sram

Vseeno upam, da se najde nekdo ...
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Čipko - sprejet čipiran pes...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines