mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 18:11:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 384414 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #105 : sobota, 31.01.2009 : 02:14:48 »

 Cry Cry Cry
Boga, boga, boga Mila.
Daj ti tejle tvoji tole pokaž:

Tole ostane od DINOZAVRA, če se noče z mačko igrat. Pol si pa lahko predstavlja, kaj se šele s človekom  zgodi... Lips Sealed bolš, da niti ne komentiram.

Te sočutno, v solzicah pozdravljam, tvoj vdani učenec Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #106 : sobota, 31.01.2009 : 18:29:41 »

evo, Mila - še je upanje zate! Cheesy Tvoj vdani učenec Ficko - bo že pokazal Tvoji, kako pa kaj je treba z mačkami! Pa Mila, če češ - jo Zmagici zatožim, tole Tvojo - kaj praviš , nej jo? A ji boš mogoče dala še kšno šanso? Wink

Mila, kaj pa, če se ti k njej stisneš, ko tkole pade dol in zadrnjohca - po moje ji bo dobro delo in se te bo usmilila s kakšnim priboljškom. No, vsaj meni dobro dene vsakič, ko se kakšen moj kosmatinec k meni stisne. Saj veš - v dvoje je lepše! Smiley Wink Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #107 : torek, 03.02.2009 : 22:35:38 »

A veste kaj - jaz sem si tole, k klele pišete, kar resno vzela  Cool

Mislila sem si, madonasanta, vse te tete imajo izkušnje, no, stare so k dinozavri, mende kaj vedo, kako se kaj človeškim stvarem streže. In sem sklenila, da bom en par nasvetov pokombinirala, da bi le sobivanje s tole Mojo bilo čimbolj humano za obe. Pa še prebrala sem, da se stres zdravi z dotiki, Moja je pa cela v stresu, strese se k nora, če ponoči skočim nanjo s komode  Roll Eyes

No, in sem tole začela izvajat kar durhmarš  Cool Če pomiva posodo, sem zraven in se ji med nogami motam; če spi, se ji zalimam na koleno, da se ji začne po malem že kuhat pod dekco; če počiva na kavču, se vrinem med knjigo in očala in skrbim, da bi vsaka črka bila na svojmu mestu in, da ne bi kravala delala  Angry Ampak tanajtaboljše antistres združevanje je, ko greva v savno  Cheesy

Kaj, a vi nimate savne doma? No ja, Moja je tudi mislila, da jo nima. Pa sem hvalabodibogu jaz tabrihtna v družini in sem pogruntala, kako se savna naredi. Hokus pokus. Torej, tik ob stranišču za muce je pri nama kad. Taka, kopalna, velika in grda. Tik ob stranišču za človeke je pa... radiator  Wink Potem je treba le počakat, da Moja gre v kopalnico in se usede na prestol, in hop!! njena najbolj zanesljiva prijateljica je že v njenem naročju - in efekt savnanja se nemudoma začne  Cheesy Pa še akupunkturo dodam zraven gratis, ker se ji zbašem z glavo na kolena, vklopim predilnico in potem v ritmu s krempeljčki izdelujem nežni in prefinjeni vzorec rdečih pikic na njenih nogah (zakaj bi zapravljala za pregrešno drage štumfe, kot so naprimer tile tukile, ko ji lahko mal pomagam, pa še za zrezke kaj ostane?  Cool ).

Moram pa rečt da, kot tudi vse druge napredne novotarije v naši hiši, tudi savnanje ni sprejeto z navdušenjem. Ampak, dajmo času čas, se bo že navadila.  Wink

Moram pa tud rečt, da so moji humanitarni napori zelo slabo cenjeni, še manj pa razumljeni - evo, deset minut nazaj sem, v želji, da jo bo hrbet čimmanj bolel, en lep in krasen drekec kar na hodniku pustila (in tla na hodniku pomit je bistveno lažje, kot moj vece prebagerirat, vam povem), Ona je pa bila kr en mal huda in mi je - O GROZA  Shocked Shocked - mojo Plemenito s smrdečimi robčki pobrisala!! Shocked Zdaj pa sedim tik ob Njej, če že meni lastna rit smrdi za crknt, naj še Ona trpi, kaj tazga, nimam besed  Angry

Pozdravlja vas vaša kljub vsemu hudemu neskončno sočustvovalna dotiko-in-aroma-terapevtka
                                                                                               Mila Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #108 : sreda, 04.02.2009 : 09:51:45 »

Milica,
savna, akupunktura, aromaterapija, dotikoteratija, če ne bi bla mačka, bi ti napisala, da ti si pa za oženit. Pardon, za omožit.
Tko pa..., no ja, si pa vsaj faca Kiss
Štumfki so pa Cheesy Cheesy Grin Grin Shocked Shocked Cool
Če tvoja zdej tkole zgleda, si pa res carica. No, lahko da je tko zgledala že tud prej.
A prideš še k men mal, jaz bi tud take štumfke sram
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #109 : sreda, 04.02.2009 : 10:28:51 »

Po smotanem jutru vsaj nekaj zabavnega. Mila, Mila... Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #110 : sreda, 04.02.2009 : 21:40:41 »

 Grin   Odklop Mila, kakšne sankcijske pa ti svoji daješ. A si ti prepričana, da nisi ti nje posvojila, ko morš pa tolk za njo skrbet  Roll Eyes Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #111 : sreda, 04.02.2009 : 22:11:19 »

Po smotanem jutru vsaj nekaj zabavnega. Mila, Mila... Grin
ane, zmagica, tale modelka od Mile je pa res za dan polepšat!   Cheesy
Blagor Njeni, jst rečem. A se sploh zaveda, kašna srečnica je?  Huh
 Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #112 : sobota, 07.02.2009 : 00:18:59 »

Le na hitrco - je rekla Moja, da hoče it zgodaj spat  Roll Eyes

Torej, danes jo je spet domov prineslo v poznih urah. Meni je v želodcu že škripalo kot k brzi vlak speljuje ovink pri Zidanmu Mostu (sej sem bila tam, kaj se zmrdujete, in slišala, kako to zgleda  Cool ). Pol mi je dala neke žbljohe za jest, take male rezervne delčke od kuhane krave, bohsetiusmili, in ravno sem se začela zmrdovati nad krožnikom, ko se je nečesar spomnila in iz borše potegnila...  Shocked Zekota!!

No, ja, vsaj Ona je rekla, da mu je tko ime, dejansko zgleda k en kos povožene špinačne lazanje z ušesi, ampak če je Zeko, pa naj bo Zeko. Iskazalo se je kar hitro, da je še kar uporaben. Lahko se ga da okoli križa namesto kozmodiska naprimer:


Uporaben je tudi kot anatomski spalni pripomoček:


Kot vidite na tej sliki, naša družinska fotografija je pravo tihožitje: Jaz, Plešasti Pero, Zeko, Dekca  Kiss, Košarca, igrače, Perotovi lasje in romantična luknja v pregrinjalu, vsi na kupu. A je kaj lepšega na tem svetu, verjetno da ni, a ne?  Cool

Zdaj pa hitim na priprave za spanje, takrat je pri nas zelo zanimivo, ker se vedno kakšna igrača zgubi in je treba celo spalnico preiskat do podrobnosti, dokler ni vse na mestu.

Lahko noč vam želi še vedno rahlo šokirana ganc nova lastnica zelenega glodalca
                                                        Mila  Kiss Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #113 : sobota, 07.02.2009 : 00:35:19 »

Kot vidite na tej sliki, naša družinska fotografija je pravo tihožitje: Jaz, Plešasti Pero, Zeko, Dekca  Kiss, Košarca, igrače, Perotovi lasje in romantična luknja v pregrinjalu, vsi na kupu. A je kaj lepšega na tem svetu, verjetno da ni, a ne?  Cool

 Cheesy Grin Cheesy Grin
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #114 : sobota, 07.02.2009 : 00:36:31 »

P.s.: Sem se kar držala pri tej tvoji zgodbici, ampak ... Perotovi lasje na družinski fotografiji, to me je pa ugonobilo  Grin  Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #115 : sobota, 07.02.2009 : 00:40:01 »

dejansko zgleda k en kos povožene špinačne lazanje z ušesi,

Joj, Mila Grin Grin, sam ti pa res znaš človeka nasmejanega spravit spat. Cheesy Tvoji kar lepo povej, da se moraš nujno udeležit natečaja za pasjo/mačjo zgodbo. Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #116 : sobota, 07.02.2009 : 01:02:33 »

Odklop  Grin  Povožena špinačna lazanja je naredila svoje  Grin Mila ti si pa res ena prava, ki vedno nasmeje, še tako ubogo in skrokano od dneva, bitje  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #117 : sobota, 07.02.2009 : 01:47:40 »

Jeeej, Mila, kako lepo družinco imaš! Men si seveda najbolj všeč 1. Ti, 2. Pero brez frizure in 3. romantična luknja v pregrinjalu. Takole Luknjo si moram pa tud jaz nabavit. Po mojem zna bit prav fajn za spravljanje mičk, žogic in takih malenkosti. Če bi imel Luknjo, bi noter vse pospravil in bi me moja mF pohvalila. In tud jetrca bi lahko noter spravil (za rezervo). Hmmmm.
Mila, a mi lahko poveš, kje se da tako  Luknjo dobit, prosim!
Smiley Te pozdravljam, Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #118 : sobota, 07.02.2009 : 07:58:52 »

Tale špinačna lazanja mi je tolk polepšala jutro Grin
Na natečaj se moraš pa res nujno prijavit, Milica draga!

Ej, Mila, tko čist potihem, glede na to, da ti tvoja same crknjene reči nosi domov - crknjeno kravo, s katero ne moreš počet nič drugaga, kot da jo pač prežvečiš; nepremičnega zajca; pa Perota, ki ga mora vedno kdo upravljat, da se premakne; pa luknjo, ki je verjetno tudi čist pri miru - a si že pomislila, da bi jo nahecala za kakšno kosmato, mjavkajočo živo igračko?
Ko se enkrat opomoreš od šoka, postane ultra zabavno, ti rečem Wink!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #119 : sobota, 07.02.2009 : 08:52:11 »

dobro jutro, Slovenija, dobro jutro, Mila in Cats!  Smiley
In povožena špinačna lazanja in ... jao, Mila, ti pa si. Sam to bom rekla. Grin Cheesy Grin Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines