mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 01.06.2024 : 22:56:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 387011 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #360 : četrtek, 01.10.2009 : 12:37:21 »

Prov res. Saj vem, da se jaz tudi bolj malo oglašam zadnje čase, ampak jaz sem delovna raja in ne derektor kot nekateri. Derektorji morajo bit transparentni, meni ni treba. Wink
Bomo en štrajk zorganiziral, če se derektorca ne misl začet obnašat. Prosim lepo, tole ni N-Č.  Angry

Zelo hud,
vaš Toby  Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #361 : četrtek, 01.10.2009 : 13:19:55 »

Ce se gre strajkat za hrano, sem jaz, vas Muri, zraven. Bolj glasnega ne bote dobl. Kar se konzerv tice, zadnjo sem dobil, ko so se dinozavri letali po zemlji, kaj je ze blo tisto, kreda, ali je bila trias, mogoce pa jura. No skratka v pradavnini  Angry. Pa kaj je zdaj s tem stetjem kalorij pri mackah? Stehta mi lesnike za zobat in gre 3 grame cez, pa prec pobere 4 lesnike ven, da izenaci  Shocked jaz pa nadzornik morm vse to gledat, ker imam nos glih cez pult  Undecided. Pa kdaj bomo zasedali zaradi cohalnikov? Predlagam, da se spise zakon, kako veliki naj bodo in kje postavljeni. Predlagam v srediscu nasega igrisca in nc skrivat po kotih.

To bo za zdaj. Pozdravlja vas Muri  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #362 : četrtek, 01.10.2009 : 13:24:17 »

Aha, delavski razred vstaja Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #363 : četrtek, 01.10.2009 : 14:07:46 »

Da si ne bi drznili preveč čez Sindikat pihat in renčat nekateri Tongue, a je prav! Ker namreč - danes imam jst rojstni dan, sem končno dočakal, baje bo torta zvečer in slikovni dokazi tudi Wink in sem skoraj 100% da naša precednica nima časa klofat po kompjutorju samo zato, ker že cel teden darile zame zavija. Tako, zdej pa mir!
Blatenja ugleda ene take ugledne osebe, kot je naša edina in samo ena Mila ne bom dovolu ne u našmu Sindikatu, ne nikjer u zainteresirani javnosti! Angry

In veste kaj, Vi, spoštovana zainteresirana javnost, namest, da ene klevete okol otresate, bi blo bolj koristno, da par konzervic okol nafehtate pa jih našim najbolj ogroženim in najbolj glasnim članom pošljete. Pa nč lajt in dietnega - kr tiste taprave je treba zrihrat. Ker, veste kaj, v mačkokraciji ima tudi javnost svoje dolžnosti, ne pa samo pravic do šimfanja Grin

No, za javne podatke o članstvo bom pa takoj povedu:
1. Ficko - član Sindikata - sekcija "Borci" - letni dohodek v evrih 0, v konzervah skoraj 0
2. Micka - članica Sindikata - sekcija "Spravljat moške osebke na dveh do štirih nogah v red" + sekcija "Princeske" - letni dohodek v evrih 0, v konzervah (razen na bolniški) skoraj nič

Evo, tole so javni podatki iz naše hiše. LP Ficko M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #364 : četrtek, 01.10.2009 : 14:18:33 »

" mačkokraciji"  Grin Grin Grin
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #365 : četrtek, 01.10.2009 : 14:32:30 »

Ficko, ti mačkokrat, le glej, da se boš na svojo sestrico spomnil in kakšen kos mesa iz žurke poslal še k meni!

Ajša
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #366 : četrtek, 01.10.2009 : 20:17:47 »

Tovarišice in tovariši ter ostala gobezdala  Angry

v teh, za domovino težkih in odsodnih trenutkih, ko je treba vsak atom napora upreti v narodov blagor, so se tudi v vaše vrste zavlekli nepridipravi in ničvredneži, ki pretkano poizkušajo zanetiti prepire in s sklicevanjem na t.im. transparentnost!! želijo povzročiti zdrahe v naših enotnih vrstah  Cool Pri tem me največ boli to, da prav meni - MENI!! - očitajo netransparentnosti, pa če bi me vsaj enkrat videli bi vedeli, da sem tako prozorna, da nimam kam kaj skrit tudi, če bi hotla  Angry Šteli bi konzerve, ki jih nimam, mehke blazine, ki mi jih ne kupijo, vikend objekte, ki mi jih ne privoščijo... Bedna, bedna usoda nekoga, ki dan in noč bdi nad pravicami celega našega rodu - in širše  Cool

Da ne bi kdo mislil, da potvarjam dejstva, le oglejte si nekaj zadnjih slik, posnetih v našem skromnem domovanju: ko popolnoma izčrpana od dela za vas - ZA VAS!! tovarišice in tovariši  Angry - za trenutek zaprem oči, se na mojem obrazu jasno orisujejo vsi napori, vsi izzivi, vse preizkušnje zadnjih dni in tednov. Pa naj še kdo reče, da je življenje nekaj kr tko in na izi  Angry Angry Še slepec bi videl, da je moja duša nežna in sočutna, še Lejdi Di se lahko skrije, buhjidalpokojvečni  Kiss , in da je v meni eno samo mačkoljubje in nesebičnost.

Naj se vsak zazre vase, tovariši in tovarišice, in naj premisli, ali bi še naprej kamne metali v greha nedolžne, ali bi raje šli kaj jest.

Jaz svojo izbiro dobro poznam in ji čiste vesti pravkar pristopam.

Lep, prav nič užaljen, nesebičen in nad splošno ozkosrčnostjo in nerazgledanostjo kr mal, no, pogled naj tokrat spremi moj pozdrav vam vsem
                                                                                   Mila  Kiss Kiss
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #367 : četrtek, 01.10.2009 : 20:20:52 »

Ah, seveda bi raje šli kaj jest  Smiley
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #368 : četrtek, 01.10.2009 : 20:24:25 »

Saj sem vedela, da lahko računam nate, Debeli Wink

M.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #369 : četrtek, 01.10.2009 : 20:56:27 »

Jao, Mila, to se pa bere kot najbolj ortodoksna varianta komunističnega diskurza.  Grin
Živel golaž, pa masten naj bo.  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #370 : četrtek, 01.10.2009 : 20:58:12 »

Jeeest!

Sicer mi pa srce dreveni, ko ob Torti in polni skledi gledam Tvoj, od vsesplošnih krivic in obroževanj otožni pogled, draga Lady Di , hočem rečt Mila. Naj se kamen v prsih tistmu, ki ga ta pogled ne gane, v pekočo lavo spremeni. Tongue In naj ga ne zaslepijo tvoji biseri, hočem rečt mlinski kamni težke usode, ki okol Tvojega vratu visijo.

Vedno bolj Tebi vdan Sindikalni zastopnik in večni učenec F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #371 : četrtek, 01.10.2009 : 22:27:23 »

Aham. Nepridipravi in ničvredneži. Že prav. Moje tri kile in pol so več kot transparentne, za sostanovalce ne odgovarjam.

Užaljen do gat,

TOBY
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #372 : četrtek, 01.10.2009 : 22:37:54 »

Tovariš Toby, si še mlad in zelen  Cool in zato je tvojo nežno in preprosto dušo bilo tko ajnfoh našuntat in ti glavco napolnit z mislimi, ki jim tam ni mesto  Cool Popolnoma je jasno, da je nekje v bližini zunanji toda obenem notranji sovražnik, ki to s tabo počne, le pomisliti moraš - kdo bi imel koristi če tebe v arest šupnejo? A?  Wink

Tovarišu Muriju pa le namig, da bo seja o čohalnikih na sporedu že to nedeljo. Glej, da te ne bodo pustili doma, ker stenogramov ne bo  Cool

SF-SN, M.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #373 : četrtek, 01.10.2009 : 22:49:48 »

Ponižni arbajter, spodaj podpisani Žižoslav H. - Žiži, Vam, draga spoštovana predsednica Mila, sporočam, da to ni za nikamor. Vodja našega oddelka, Notti Trnovska, je kolaborator, saj sem jo imel priliko na lastne modre oči opaziti, kako sodeluje z Njo in Njim. Jaz ji že ves čas služim in trdo garam za kakšen briket ali dva - vse samo zato, ker je naša vodja imela v načrtu punt, a glej ga zlomka, najinih sestankov nenadoma ni več, kar naenkrat, citiram, ima ''preveč dela'', v resnici pa kar naprej hodi za Njo ali za Njim ali za Obema in sem prepričan, da sklepa neke posle, ki nikakor niso za mačkojavno dobro. Prav tako sem prepričan, da novači zelo mladega člana (Bes H.), ki je po vseh zakonih, ki sem jih prečital, pod dovoljeno starostjo za kakršen koli pristop kamor koli (prosim, da se Vi, spoštovana predsednica, bolj natančno pozanimate, kako je s tem, op. p.). Poleg vsega tega moram jaz tvegati svoje že tako ubogo ž-i-v-l-j-e-n-j-e in biti vaba dvema ogromnima pripadnicama neke nepoznane vrste, zato da naša t.i. vodja lahko krade nogavice in jope, ki jih potem znosi v bližino mene, da jaz izpadem sumljiv. Tega se ne grem več! Takšnih kaznivih dejanj ne mislim več podpirati, zato Vas, spoštovana predsednica, prosim da nemudoma ukrepate.


V Ljubljani, 1. oktobra leta 2009

                                                                                                                        Žižoslav H. - Žiži
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #374 : četrtek, 01.10.2009 : 22:50:54 »

Aha, Mila, takrat se pa oglasiš, ko je treba šuntat?  Cool Kakšne konzervice mi pa dol ne pošlješ SPLJOH. Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines