mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 11:43:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 384392 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #30 : četrtek, 27.11.2008 : 10:24:13 »

Ja Milica noooooooo. Pa sej sem ti svetovala nekaj postov nazaj, da moraš nujno prešnofat vseeeeeee vrečke torbice, potovalke, ruzake, žepe ipd., kar tvoje prinese v hišo od zunaj Roll Eyes.
Peroti so ful vztrajni, res se jih ne morš kar tako znebit.
In tole poležavanje na kavču prav nič ne pripomore k preprečevanju infiltriranja perotov v TVOJ dom, res ne Tongue. Se bo treba potrudit in namesto konceptualne umetnosti in samopomilovanja več energije vložit v zalezovanje, preverjanje, varovanje in kar je še takih varovalnih aktivnosti.
Preventiva je pa ja boljša kot kurativa.
Veš kolk se boš zdej spet namatrala, da se ga boš znebila - sej veš kako je - Bilo kuda, Pero svuda Roll Eyes Tongue Kiss Kiss Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #31 : petek, 28.11.2008 : 23:20:14 »

Imali ste prav vsi, ki ste svetovali, naj bolje poskrbim za varnost v stanovanju. Zdaj kontroliram, kukr se da. Vse je sumljivo, vse!!  Cool Čeprav je danes kljub pojačani kontroli Moja uspela pretihotapit v stanovanje nekaj ful čudnega, čemur še ni dala imena, pa tudi slikat ga ne more, ker je hvalabodbogu zadeva samoiniciativno in popolnoma sama od sebe izginila globoko pod kavč  Lips Sealed

Sam še na hitrco vam pokažem dve muci, ki bi ju rada imela za prijateljici, ker sta ful fajn osebnosti, kolikor se da razbrat iz teh filmčkov:
http://www.youtube.com/watch?v=sDv6JHpszNc
http://www.youtube.com/watch?v=Xg1oszADX04&feature=related

Moja se je ful smejala, ko je to gledala. Jaz ne vidim nič smešnega, situaciji sta skrajnje resni.  Cool

Zdaj pa letim nazaj leže s postelje opazovat snežinke in grizljat nogo od Perota. Ko ni nič boljšga za večerjo, itak  Sad

Prav lep filmski pozdravček vam pošilja vaša
                                                                Mila  Kiss  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #32 : nedelja, 30.11.2008 : 22:00:01 »

Tale vikend je bil kar kul. Dva dni sva bili doma. Hočem rečt, dva dni Moja ni oblekla debelih oblačil, dala okrog vratu tisto kosmato reč, ki me tako mika, da bi jo čist mičkano umetniško predelala  sram in ni zaklenila vrat za seboj. Tako všeč mi je bilo imet jo non stop pod kontrolo, da sem kar ene parkrat šla k njej na njen kavč in ji mal prečekirala vse tiste papirje, žice in ostalo, kar je gor naložila. Ne vem, no, namesto da bi se gor zlagalo je mehke in anatomsko prilagodljive reči.  Roll Eyes

Tudi pospravljali sva, o ja. Pa še hotela je, da ji pomagam. A vam jaz zgledam kot ena bedinerca al kaj? Ni se ji dalo dopovedat na lep način, ker punca ne šteka preveč dobro, tako da je bilo treba vklopit pasivni državljanski odpor. Recimo, ko je želela nekaj brkljat po moji postelji:



In potem je še mojo cenjeno umetnino zapakirala, da jo bo Smetki poslala  Shocked še ne morem verjet, že vidim, da bom, ko zaspi, imela en par stvari za porihtat. Pa tako lep izdelek sem naredila, no, povejte sami:



Kaj naj pol poštena mačka naredi? Kako naj preživi tole nepravičnost? K sreči sem en par knjig prebrala, med tem ko je ni doma, in sem sklenila, da je ignoriranje najhujša kazen.  Cool



Opomba za morebitne posnemovalce: ne izberite si skritega kotička, v katerem piha in je mrzlo. Saj jaz to dobro vem , le pozabim na ta detajlček in se spomnim, ko sem že dol skrita in užaljena. In ker nisem taka hudoba, da bi kuhala mulo (prvič ker ne vem, kje naj mulo dobim in nisem prepričana, da bi mi kuhana sploh teknila, torej se ne splača, konzerve so zihr boljše, pa kurja jetrca  Cheesy ) sem prišla ven in se nonšalantno naštulila na kavč. Moja je šla mim in mi dala lupčka. Sicer ne vem zakaj ne zastopi, da ji smrdi iz ust po nekih rastlinah, veliko bolj prijetno bi se povprečen maček ob njej počutil, če bi pred bližnjim kontaktom prežvečila vsaj eno sardino. Ji včasih diskretno podtaknem briketek v kopalnico, v upanju, da bo dojela, samo kot sem že povedala, pri njej to zeloooo počasi gre.

Zdaj pa na hitro tole pošljem pa nazaj počivat, po vsem tem delu me je premagala vikend utrujenost. En lep zaspan pozdrav vam pošilja vaša najbolj pridna in kar mal izkoriščana
                                                                                       Mila  Kiss  Kiss



Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #33 : nedelja, 30.11.2008 : 22:05:35 »

Tole je pa lepotička  Smiley
Ampak pogled ima pa tak kot Miša, ko se ji po glavi plete tisoč in ena bedarija, kako razkostat tole, razcufat ono in ukrast Flipove brikete  Grin
Sardino praviš  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 30.11.2008 : 23:22:48 »

ha...smrdljive ribice - osvežilci daha! Cheesy Grin Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #35 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:51:52 »

O Mila, a se boš včlanila v klub riboslovcev Cheesy?
No, trenutno so notri predvsem psi (Skoki, Poco & co), ampak mačke bi lahko ustanovile svojo sekcijo ane?
Ribice so zakon. A ti Tvoja privoščvi kakšne suhe ribice za posladek? A ti no? Reci ji, da so ful dobre in da jih ti zahtevaš, ker si na forumu prebrala Roll Eyes da so zdrave in ful carsko zaudarjajo. Sej potem, če ti ne bodo všeč, se lahko vzvišeno namrdneš in jih tudi pustiš Cool, ampak za probat pa je....
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 01.12.2008 : 17:10:41 »

kocka, dej no - sej vidiš, kolk je Mili boga pa prestradana - kaj suhe ribice, še hrano ji Njena škrtari, zgleda. Angry Grin
 Mili - mogoče probej tko, da za suhe ribice obljubiš, da boš Perota celih5,5 dni pustila v enem kosu Wink. Je že kocka rekla - za probat je...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #37 : sobota, 06.12.2008 : 11:19:03 »

Ijoj kok sem jaz bila pridna  Cool

Včeraj je Moja rekla, da bo ponoči nekdo prišel na obisk  Shocked in, da bodo tapridni dobili darile, ta nepridni pa šibe. Mene je dejansko od vsega najbolj zanimalo, kako bo ta nekdo notri zlezel, ker Moja preden gre spat vse fejst zadihta, še mravlja ne more notri (to seveda ni tako slabo, ker mi gravže male potem hodijo po večerji  Angry ). No, potem, ko je zvečer šla v kopalnico, je napočil čas za akcijo. Prvo sem prečekirala omarice v kuhinji. Sicer se je bilo treba malo pomatrat, da sem splezala na tiste najtazgornje, ampak se je splačalo. Prvič zaradi obilice prelepih kosmov prahu, ki sem jih natrosila za dekoracijo (saj si želimo, da obiskovalec dobi lep vtis, ko stopi v kuhinjo, a ne) in drugič zato, da sem vidla Njen izraz na obrazu, ko me je zagledala. Sam se je za srce zašlatala, lasje so ji šli pokonc takole:

In potem je šla Moja v posteljo, jaz sem pa šla na Drugi del priprav: treba se je bilo oblečt tako, da bo tip takoj, ko pride notri, vedel kdo je pravzaprav priden v tej družini. Zato sem se zrihtala tipi top in se naštimala v čakalno pozo:


In sem čakala in čakala in čakala....

In potem ne vem prav natančno kaj se je zgodilo, jasno je pa k beli dan da je nekdo zares bil pri nas, ker sem naenkrat ob sebi zagledala presenečenje: pa naj me koklja brcne če to ti..... angelski Pero!!!!!  Shocked

A ne, da tudi vi niste vedeli, da kaj takega obstaja??

Prvo sem bila v rahlem dvomu, ker če ti nekdo Perota prinese ne pomeni takoj, da si bil priden, to dejansko bolj govori o tistem, kolk so človeki prismuknjeni, da takšne stvari domov nosijo Roll Eyes ampak celo hišo sem prešnjofala in ene same šibe ni bilo videti. Iz tega sklepam, da so to bile darile in, da sem dejansko bila najbolj pridna daleč tle naokrog  Cool Pripomnim naj, da lahko naslednje leto Tisti-kdorkoli-že-je-bil preskoči Perote in raje prinese kaj za želodec bolj uporabnega, zagotovo bi mnogi pridni mačkoni bili veliko bolj navdušeni in bolj motivirani za nadaljevanje neskončne pridnosti. Ko smo že pri pridnosti, Moja ni dobila nič daril, boga reva, prav smilila se mi je, zato sem ji pod škorenjček dala dva briketka, zraven pa eno žogico takšno brezvezno, ki mi je ni škoda tudi, če jo ona vzame. Naj se še Ona veseli, kaj čem z njo.

P.S: Novi Pero je okusen za žvečit, pa še za rit čohat je morti uporaben, nisem še dovolj preizkusila. Bom poročala.

V tem meglenem jutru vam vsem pošiljam angelske pozdrave
                                                                             vaša neskončno in še preveč pridna Mila  Kiss Kiss

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #38 : sobota, 06.12.2008 : 17:53:06 »

jao jao, Mila, kašne pa ti pohaš, to je pa za polulat se od smeha Cheesy Grin ...
Ampak tale Tvoja, ne vem no - malo mi je sumljiva.  Shocked Ni dobila NIČ darila od Onega sploh - to pomeni, da ni ne pridna ne poredna, a kaj? Al kako se tudi že temu reče - ne tič ne miš? Tongue Wink
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #39 : sobota, 06.12.2008 : 18:15:18 »

Mila, ti sigurno nimaš skrite kake šibe za Tvojo, kaj?  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #40 : sobota, 06.12.2008 : 18:17:21 »

Nč ne povem
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #41 : sobota, 06.12.2008 : 23:02:47 »

Mila, eno prošnjo imam do tebe. Svoje čase sem se zvečer lepo spravila pod kovter s kakšno knjigo. Odkar pa si ti našla tole Svojo, si raje najprej navlečem laptop v naročje in pogledam, kakšne so tokrat novice s tvojega kavča. Tele dolgočasne bukve na moji nočni omarici se skrijejo pred zapisi Tvoje! Tako da, Milica, lepo prosim, bodi še naprej po milasto "pridna" in ustvarjaj snov za nove zgodbice!

Cats, ti pa prosim povej, če pišeš še kje drugje - jaz te hočem brat!!

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #42 : četrtek, 11.12.2008 : 01:23:43 »

Pri nas je te dni bilo hudo   Sad

Tole Mojo je pa nekaj pičilo. Kaj točno naj bi tole bilo, ne vem, ampak neka nevarna bolha je zihr bila, ker se je iz lenobe, ki se preklada iz kavča na stol, naenkrat prelevila v tajfun. Una Katrina je zanjo bila otroški vrtec, ej. K bi jo nekdo v štrom priklopil. Noro  Shocked Kar začela je po stanovanju letat, bezljat, nekaj merit, momljat, sama s sabo se kregat, pisat na listke, zgubljat listke (čeprav sem ji jaz ene par zelo skrbno arhivirala in, če jih bo hotela nazaj, ji bom mogoče nakazala, kje jih dobi) - skratka obnašat se je začela, kot bi bilo nekaj hudo narobe. V njeni glavi, kajpak. Z njo se nikoli ne ve in sem se kar malo bala, če ne bo še kakšno avšo domov privlekla, če tako teren pripravlja, kaj jaz vem, telička mogoče ali pa tuno  Shocked Pa nič ni hotela povedat, kar stekleno je gledala nekam mim, kot bi zelo rejene miši hodile nekje med oknom in stelažo.

In potem je včeraj popoldne kar na lepem v najin mali dom vstopila revolucija in pohrustala svoje otroke Roll Eyes ena sama stvar ni ostala na svojmu mestu. Vse mi je zmešala, vse!! Omare so letele iz ene sobe v drugo in nazaj, mize, stoli, vse je zamenjalo mesto. Če se je od mene pričakovala kakšna strokovna pomoč, ne vem, jaz sem imela en pedagoški seminar o vzgoji in prevzgoji Perotov pod kavčem že zdavnaj prej v skedjulu in sem morala iti  Cool torej, slišalo se je, kot bi besni in lačni hudiči cepetali in stokali po stanovanju, pravzaprav ne vem in nočem vedeti kaj se je dogajalo - ko sem pa ven pokukala me je skorajda kap zadela  Shocked tam kjer je prej stal kup knjig je zdaj bila miza!! Moja spalna polica je zdaj v drugi sobi na popolnoma brezveznem mestu, odkod lahko kontroliram samo promet v zakotnem križišču, če pa hočem na Njo pazit, ko spi, moram zdaj na neki kao nobl komodi čepet  Roll Eyes Še oni zamorci v Ameriki ki so jim krokodili v kuhinje prihajali med poplavo so po moje bili manj šokirani.  Shocked

Rečt je treba, zdaj ko je trušča konc, da je Ona zadovoljna. Ampak, kot vedno na tem svetu, ti uboga Mila pa kakor veš in znaš, zdaj pa garaj dneve in predvsem noči, da vse nanovo prešnjofaš, pregledaš, prešteješ, prekontroliraš... Sama kost in koža me je od dela, ki se mu konca ne vidi. Pa sem slišala danes da je nekomu povedala po telefonu, da je to šele začetek  Shocked Kaj bo z mano do konca, tega si pa niti v nočnih morastih sanjah ne predstavljam, da bo hudo, pa vem, da bo.

Čist sem hin. Čist. Kličite prosim mačjo ombucmanko na pomoč  Cry

En zmatran in... kaj bomo komplicirali, zmatran bo dost - en zmatran pozdrav vam pošilja vaša uboga, trpinčena in od prevelike odgovornosti zlomljena
                                                   Mila  Kiss Kiss
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #43 : četrtek, 11.12.2008 : 09:03:04 »

Mislim  Cheesy to je že kršenje posvojilne pogodbe. Da takole ravnajo z mojo Milo?!? Draga moja Mila, bom mogla ukrepat in se pridit pogovorit z uno Tvojo. Grin Če ne bo izboljšala pogojev te vzamem nazaj.  Tongue
 Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #44 : četrtek, 11.12.2008 : 09:04:44 »

Mila bejž nazaj na hrib. Sej si bla prej na hribu, a ne, preden si prišla k Tvoji Undecided? Nimam vas vseh mačkov poštetih, od kod je kdo prišel. Tam boš mela vse praskalnike poštete in vse kosmatince na broju.
In vsi tile začasni skrbniki mačk in psov se potem nekaj hvalijo kako preverjajo domove, kamor bodo mačke in pse oddali... Japajade Angry No lahko pa tud še mal počakaš pri Tvoji, mogoče se bo pa malo unesla sčasoma Roll Eyes
Ker tole je pa ena čista štala. Tudi pri nas se je nekaj podobnega dogajalo - kr neki tuji desci so se sprehajali po stanovanju, pa lojtre so okol vlačili, pa kangle in neke kosmate zverine z doooolgimi repi so imeli s sabo.
Potem je bila pa moja šefla tri dni doma, pa je skoz ropotala z enimi selotejpi, pa papirji, pa sesalci, pa mokrimi cunjami - štala, ti povem.
Jaz sem se v štirih mesecih komaj pomirila od vsega tistega ferkerja in zaenkrat nič ne kaže, da se bo kmalu ponovil. Hvala bogu.
En pozdrav od sedaj že pomirjene pasje sotrpinke Missy Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines