mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 15:19:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 380585 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2355 : sobota, 21.10.2017 : 06:15:13 »

Link ne dela ... Ampak smo vseeno našli posnetek Cool. Čist preozek Roll Eyes praskalnik si ji kupila, sej ni vrvohodka Tongue

Čestitke obema!!!  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2356 : sobota, 21.10.2017 : 09:21:21 »

Tudi pri meni link ne dela  Lips Sealed -ampak se seveda pridružujemo čestitkam, juhej!  Cheesy Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2357 : sobota, 21.10.2017 : 09:39:25 »

Tkolele bo: https://www.youtube.com/watch?v=a-kOgPlYLzw&feature=youtu.be
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2358 : nedelja, 22.10.2017 : 09:41:08 »

Wiiiiiiiiii nov praskalnik, lubica vse najnaj pa še veliko takih obletnic  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2359 : nedelja, 22.10.2017 : 12:24:08 »

Ojej, kakšna damska pilica za nohte Shocked Grin
Čestitamo obema Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2360 : nedelja, 22.10.2017 : 19:49:20 »

Milica Kiss, vse čestitke za devet let vztrajnosti, trpežnosti in potrpežljivosti bravo
Čestitke pa gredo seveda tudi OberŠefici in obema Pribočnikoma Cool
 ljubezen objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2361 : sobota, 30.12.2017 : 20:38:12 »

Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2362 : ponedeljek, 01.01.2018 : 22:52:53 »

Draga Mila, tudi tebi in tvoji bandi vse najlepse, vse zdravo in sploh vse... zelimo Snupkici  ljubezen ljubezen objem objem
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2363 : sobota, 13.01.2018 : 20:26:38 »

Baba ni normalna  Angry

Ona, najbolj neredno bitje na svetu, je začela kle vpeljevat nek Red!!  Angry Zdaj sam čakam, da mi naleti kdo, ki bo začel o tem, da je Red zdrav, zakon, pa še kaj. Domov si ga nesi, takoj, kle pa daj mir

Zdaj pa vas zihr skrbi, kaj baba počne. Oslarije, eto kaj počne. Kaj druzga sicer ni bilo za pričakovat, in je vsaj enkrat izpolnila pričakovanja 100% in le-ta celo presegla.

Bolj podrobno je pa tkole: prvič, pod parolo redu dovoljuje nered!!  Angry To ni več kopernikanski obrat, to je salto mortale ki se ga še Korl ne bi sramoval, pa je ta tut svojga dnarja vreden, toda Moja ga šije po dolgem in počez. Vzemimo samo primer prikazan v dodanem dokaznem gradivu. Tista Reč je danes ležal na mizi k ena krava, taka ful indijska, se pravi zanemarjena, smrdeča in precej glupa, toda sigurna, da jo nihče ne bo vrgel v krožnik. Bi sicer rada videla tega obupanca, ki bi se spravil njega pomalcat, še tista najslabša konzerva iz Evrošpinače se s tem ne more primerjat  bruham Pa poglejte malo bolj od bliz, kako ta zanemarjeni bk zgleda. Po hrbtu mu čepi gozd odurnih dlačurd, o nogah, ki niso videle pedikerja že kako desetletje, če sploh, ne bomo zgubljali besed. Če bi slučajno kak fotograf od Voguea ali pa Lady šel mim, bi mi na vrat navlekel tako sramoto, da brez vreče na glavi ne bi več šla ven, četudi bi mi bil lajf o tem odvisen  Lips Sealed



Pol pa točka dve. Kretenčkov Sine namreč. Ta se za razliko od tiste rdeče gmote rad češe. Ponavadi pleškoti najraje k frizerju hodijo in tale sicer ni plešast, razen po možganih. Mogoče je plesniv boljši izraz, sploh če se mu zagledaš v oči. Oči so ogledalo duše in njegova duša se mi pošteno smili, ker ji ni lahko. Matr. No, baba ga je danes sklenila polepšati in mu na rep obesila... pa ne dišečo smrekco, kar bi bilo situaciji primerno, ampak okras. Okras my ass, to bi bil tak lep reklamni đingl, pa še resničen je  khm Tele je sicer psihično norel zaradi ornamenta, toda upal se ni narediti N-Č, in je tako trpel cel dopoldan. Naj mi še kdo pove, da so moški rojeni vodje revolucij, in se mu pobruham direkt na čevlje - da ne bi pol govorili, da vas nisem opozorila  bruham

 

Ampak višek nesramnosti se je zgodil ravno v Moji domeni Ker ni mogla najti zamerke Moji lepoti in urejenosti, se je spravila na Moje imetje. Če slučajno tole berete stoje, se zdaj usedite, ker se vam bodo noge spodrezale. Ženska mi je namreč stran vrgla 6 ŠE SUPER UPORABNIH I NA SPLOH ZDRAVIH IN ŽIVAHNIH PEROTOV!!!!!!  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Ni samo zafintirala, kot včasih naredi in stvar nekam skrije, pol se pa čez čas dela, da je novo kupila, kokoš skopuška, ampak čist zaprmej je stran vrgla, v kontejner dol pred blokom, pa še vrečo plenic in dreka je čez vrgla.



Pa če to ni zadosti da bi jo pulicija kam odpelala, pol pa res ne vem  Evil Evil Evil

Skratka, tole leto se je slabo začelo in bo treba kaj ukrenit. Spremljajte Radijo Svobodni kavč, tam bo objavljeno v šifrah, kdaj se bo začelo.

No passaran,

M.  jezen jezen jezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2364 : sobota, 13.01.2018 : 22:34:40 »

ZaBogaMiloga Angry, Mila Kiss, prav imaš. Tokrat se ji je čist zares utrgalo vrtnar. Da rada češlja in kranclja piiiilimo smo vedeli in smo to vzeli "zdravo" Roll Eyes za gotovo. Na tem svetu je pač prostor tudi za vsakojake čudake guncagunca in s tem se je treba sprijazniti Tongue. Pa dokler izvaja svojo umetnost na tistih, ki so tudi sami malo (milo rečeno Undecided) umetniški Huh, naj ji bo. AMPAK jezen, ko se spravi nad tvoje operjeno premoženje wtf, je pa RES čas za ukrepanje stop. Sporoči, kako se bomo organizirali in kdo naj prinese prisilni jopič pevka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2365 : nedelja, 01.04.2018 : 11:36:31 »

Lubica naša praznuje 12. rojstni dan ljubezen ljubezen ljubezen

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2366 : nedelja, 01.04.2018 : 12:57:39 »

Opaaaa, VSE NAJBOLJŠE!!!  ljubezen happy birthday Kiss

Upamo, da je tista TaZmešana danes doma in ti je kaj dobrega skuhala, ne pa da samo prisluškuje na vse strani, kje bo kakšen potres.  Angry Kot je v njeni navadi.   Tongue

In seveda hočemo videt dokaze o praznovanju.  In darile!  darilo  Ker drugače ne verjamemo n-č.  Wink

Tvoje Perjatelce iSpod Šmarne Mountain  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2367 : nedelja, 01.04.2018 : 14:33:15 »

Vse najlepše, lubica Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2368 : nedelja, 01.04.2018 : 17:24:06 »

Draga Mila Kiss, čestitke happy birthday tudi od vseh nas.
Še na mnoge Perote Tongue, dobre papice njami in brezskrbne dremeže .
 ljubezen ljubezen ljubezen drink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2369 : sreda, 27.06.2018 : 18:19:17 »



Boruta mi je stran vrgla  Angry Angry Angry Angry

Logiran
Strani: 1 ... 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines