mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 16:59:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 181726 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #705 : ponedeljek, 15.11.2010 : 16:38:54 »

Vse najboljse Roxy Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #706 : ponedeljek, 15.11.2010 : 20:41:45 »

Ooooo, hvala, hvala!  Kiss Smiley Vse čestitke in poljubčki so že predani Roxy-ju Smiley Se mu blazno fajn zdi Cheesy in laufa v krogih po atriju Cheesy butnglavc Cheesy



Shocked takoj za morjem. Ziher sta jedla nore gobe, ker najprej je Gorenjska, potem je Primorska, sledi Koroška, Dolenjska takoj za njo in šele potem je Štajerska, Notranjsko pa ne vemo kam umestit, zaradi medvedov  Roll Eyes

Jaz razvrščam po količini sončnih žarkov Cool Tongue


Notranjska je ZAKON, 'prašte Missy Wink

O ja, se strinjam, Notranjska je preverjeno zakon Wink


Vse najboljše Roxi, še veliiiiko takihle večerij ti želimo Kiss!
Pa bodi še naprej tako fajn in na polno zabavaj svojo gazdarico.
Avtopralnica pa, hjah, ET se še odloča, al je to ena zelo fajn reč in se splača une metle čez šipo lovit, al pa je straaašna in grozna, ker si upa tako na glas šumet.

Jaz si Missy še nisem drznila peljat notri - zato pa tamaladva noro uživata - ne mor'š verjet, kakšna malenkost, pa tako zabavna. Zadnjič sta me prav prosila, naj gremo. Še dobro, da sem imela čisto blaten avto, ko sem na en deževen dan za Savo iskala lepe kamne za na vrt Smiley


Roxy se sicer še ni odloči, če mu je avtopralnica všeč, vendar niti malo ne protestira. Važno, da je akcija  Cheesy
Smo se pa postopoma privajali, da ga ne bi reveža kap Grin


Ne Roxyju, ne tebi ne rabim NIČ želeti!  Kiss
(saj se razumeva, ane?)  Wink

No, mogoče dve stvari, želji... naj se obe čimprej izpolnita!   Smiley
(tretja gre pa muci)

Roxy, Soul - veselje mi je vaju poznati!  Kiss


Hvala za tretjo željo Kiss Muca je bolje, dobre misli so prav gotovo tudi veliko pomagale Kiss

Tudi nam je veselje poznati take fajne Gorenjce.  Smiley Naslednje leto pa Bibinje, a ne?  Wink




Dragi Roxy, vse naj naj za tvoj mali jubilej, pa naj ti že kakšno mačko nabavijo, da lahko s Flipom mal izkušnje menjavata Wink

Ej, a ni Soul tista, ki je kar naprej v mačjaku vidimo kot stojalo za modele?
Roxy Kiss Kiss

Roxy je ze bil na testiranju pri Muriottiju, tko da je cist redi za macka Evil


Roxy daje veto na Obešalnik  Angry Pravi, da je eden tak v familiji čezenčez dovolj, in da njemu tega res ni treba Tongue Si bo mačke raje še naprej sposojal Grin
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #707 : ponedeljek, 15.11.2010 : 21:16:46 »

Vse najboljše tudi od nas.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #708 : sobota, 20.11.2010 : 22:34:10 »

Moja m'š kosmata Kiss Kiss Kiss danes praznuje drugi (od treh Tongue) rojstni dan v tem mesecu Cheesy Tokrat dvojni Tongue

Pred dvema letoma (kam beži čas Shocked) je kot enoletni hiperaktivni pubertetnik vstopil v naše življenje. Kolikor me je pred dvemi leti obhajala sveta groza nad pravilnostjo te odločitve, tako sem danes z vso mojo bitjo prepričana, da je bila to najboljša odločitev, ever Smiley Smiley Smiley


Danes smo se pogovajali kakšen je bil takrat in kakšen je danes... Prav nasmejali smo se, kako različne stvari smo si zapomnili. Vsakemu od nas je v spominu ostal kakšen drug pripetljaj ali dogodivščina. Ugotovila sem, da sem jih kar nekaj že zdavnaj pozabila in neumno mislila, da je moj kuža tak itak že od vedno... Grin Grin Grin Najbolj priden in z manirami, da ga vikaš  Azn pevka

Kako živčna sem bila, ko sem se vozila na hribček in med potjo premlevala kako hudo bom to odločitev obžalovala Undecided In kako težko breme mi je padlo z ramen, ko sem zagledala nasmejan Smetkin obraz Smiley
Kako polna pričakovanja, ko sem mu nadela njegovo novo ovratnico in ga odpeljala skozi vrata.
Kako žalostna, ko ni hotel v avto.
Kako sem med potjo proti njegovemu novemu domu, s krčem v srcu, gledala v kletko v prtljažniku, in preverjela ali še diha Tongue
In kako brezmejno srečna sem bila, ko sem se končno zavedla, da imam novega prijatelja. Kiss Kiss Kiss

Kako nesiguren je bil prve dni, ko se je spoznaval z novim okoljem, novimi ljudmi, novimi pravili. Kako nesigurna sem bila jaz, ko sem po 7. letih ponovno imela tako želenega psa. Tokrat v stanovanju! Kako sva že prvi dan skupaj "skočila v vodo" in odpujsala na eno bolj obiskanih poti na Šmarno goro. Kako sva se pred tem prepričevala, da se bo vozil v prtljažniku avta... Ampak je obveljala njegova, saj je potreboval točno 2,1 sekunde, da se je prerinil na voznikov sedež.  Grin Naslednji dan smo zato preuredili moj avto v psu prijaznega in varnega Smiley Kako ga je bilo strah avtomobila. Danes pa komaj čaka, da se lahko odpelje na izlet Cheesy Kako je prvi večer (ko nam je bilo nekajkrat objasnjeno, da mirno gledanje televizije po novem ne bo več mogoče Roll Eyes ) sam od sebe odšel v svoj box in tam spal vse do jutra. Shocked Shocked Shocked Kako prve dni ni hotel jesti in me je gledal s srce parajočim pogledom. In kako sem takoj naslednji dan letela do t'ršice Xene na prve učne urice na katerih mi je bilo objasnjeno, da kosmatin le preizkuša meje in kako daleč lahko gre. Vzela sem prvo lekcijo iz prakse - le izsiljuje, pobalin Grin Grin Grin Kako hitro je ugotovil, da so se meje kar naenkrat prestavile in mu njihova nova lega bolj ustreza Grin Kako je vlekel na povodcu. Kako je zdemoliral svojo novo posteljo (ki je do današnjega dne ostala edina stvar, ki jo je preuredil Kiss) Kako smo se učili, da se ne joka, ko ostaneš sam v stanovanju. Kako smo se navajali na druge pse, druge ljudi, domači mačkici, urbano okolje. Kako smo si zlomili prvi krempelj med norenjem za žogo in panično leteli k veterinarju. In nasmejali veterinarja in ostale prisotne, da smo prvi, ki smo zaradi tako "hude poškodbe" uleteli na dežurstvo Grin Grin Grin Kako smo se učili prve trikce. Kako smo se lomili v šolskih klopeh Grin Kako smo ljudem na sprehodih pojasnjevali, da ga imamo šele nekaj dni in se še spoznavamo. Kako so nas začudeno gledali, da: "Kako, a odraslega psa se vzeli? Shocked Takega se pa ja ne da nič več naučiti Angry Angry Angry

O, pa koliko smo se naučili  Azn Azn Azn Res ogromno! Naredili smo celo izpit za psa spremljevalca.  veselje veselje veselje In to mi, ki se pri "teh letih" Angry Angry Angry ne moremo nič več naučiti.  In vesela sem, da se še vedno vsak dan znova kaj novega naučimo.  Smiley Smiley Smiley

Nekaj najlepšega je, ko vidiš, da je tvoj prijatelj vesel in zadovoljen. Ko zvečer poln novih doživetij in prijetno utrujen odpujsa v svojo rezidenco, in od ugodja "prede", medtem, ko si postilja svojo posteljo. Ko pride do tebe, ki tipkaš po računalniku in ti položi glavo v naročje ali pa se zlekne k tvojim nogam. Ko ve, da imaš slab dan in potrebuješ ramo za naslonit. Ko ti za lahko noč pritisne enega slinastega lubčka na nos. Ko se v deževnem dnevu težko spraviš ven iz toplega stanovanja in kmalu ugotoviš, da je bila to ena boljših "nuj" tega dne, saj je čofotanje po lužah in ples med kapljicami prav neverjetno sproščujoč v pravi družbi Cheesy Cheesy Cheesy

Knjigo bi lahko napisala o življenju z mojim kužkom. Wink Veliko me je naučil in še več dal. In to na tako zelo preprost način. Je. Ob meni. A ni hecno... Tako malo, pa vendar največ.

Radi ga imamo, sončece naše Kiss Kiss Kiss

Dolgo nam je že namigoval... Veliko željo. Njegovo in še čigavo Roll Eyes Da bi imel čisto svojega kosmatega prijatelja Kiss
Rojstni dan (drugi od treh v tem mesecu Cool) je morda res pravi, za pravo darilo. Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roxy ga je dobil... Kiss Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #709 : sobota, 20.11.2010 : 22:37:07 »

Aja, spremenilo se je še to, da je sedaj postal triletni hiperaktivni pubertetnik Evil Kiss Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #710 : sobota, 20.11.2010 : 23:47:57 »

Še enkrat čestitke. Imejte se še najprej tako lepo! bravo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #711 : sobota, 20.11.2010 : 23:53:31 »

Ti, ker sem nepoučena, dej me no razsvetli, kakega kosmatega prjatla je dubu, no. Me firbec. Smiley

Drugače pa kolegu Roxu želimo še naprej vse najfajn.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #712 : sobota, 20.11.2010 : 23:54:21 »

A lohk prosim nehaaaaaaaaš!  Lips Sealed
(cmeram k' ena mila jera)

Pa še pozabila sem ga danes celega precmokat!  Sad  Kiss

KAKŠNO DARILO? ? ? ? ? ? ? ? ? ?  Shocked
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #713 : sobota, 20.11.2010 : 23:59:54 »

Ti, ker sem nepoučena, dej me no razsvetli, kakega kosmatega prjatla je dubu, no. Me firbec. Smiley
Jaa? V soli je bil SAM. pevka
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #714 : nedelja, 21.11.2010 : 00:02:37 »

SD, ti sigurno neki veš...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #715 : nedelja, 21.11.2010 : 00:09:52 »

Zdej bomo pa spet čakal sto let, da se na tole odgovori  Evil  Ziher je kak nov kosmat plašč, ker Roxy-ja rado zebe  pevka
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #716 : nedelja, 21.11.2010 : 00:12:17 »

SD, ti sigurno neki veš...
Jaz? N-Č, prisežem sram
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #717 : nedelja, 21.11.2010 : 00:45:48 »

Veliko me je naučil in še več dal. In to na tako zelo preprost način. Je. Ob meni. A ni hecno... Tako malo, pa vendar največ.
Tole je pa tako res. Samo so. In že to je dovolj, da je z njimi d'best.
Roxi, čestitke!

Aja, fiiibrciii tud mi Cheesy!


Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #718 : nedelja, 21.11.2010 : 00:59:53 »

Kot v nadaljevankah: ko je najbolj vroče in  napeto, je potrebno narediti cut in publiko pustiti, da vsaj kakšen teden melje in ugiba.
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #719 : nedelja, 21.11.2010 : 01:13:47 »

Roxy, men se zdi, da je tale rojstni dan tanartapomembnejši od vseh treh, a ne  Smiley? Čestitke tudi od nas Kiss Kiss Kiss!

Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines