mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 05:54:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca išče namestitev
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muca išče namestitev  (Prebrano 15016 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #30 : četrtek, 04.12.2008 : 21:29:30 »

Huh, komaj vidim čez migetanje male Minu na keran, ker se ji zdi to takooo zelo fino - seveda, kopira od ostalih dveh, ki za razliko gledata vame in ne v ekran.

Najpametnejša mačka, zaljubljena v ljudi. S psico se smrčaka in sta zmenjeni.

Inteligentna v nulo! Kej takega zmoreta moji obe mački skupaj  Roll Eyes .
Neverjetno je nežna, nič krempeljcev ne uporablja in predvsem - OBOŽUJE SE MAZITI in takoj zatem OBOŽUJE NORETI ZA MIŠKAMI.

Zdrava, cepljena, veterinarsko pregledana in zdrava kot dren!

Vse klice pričakujem na tel: 041 464 419.

Lp polonak

[attachment deleted by admin]
Logiran
skiper
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #31 : petek, 05.12.2008 : 08:55:13 »

Zdravo!

V enem od prejšnjih postov omenjaš težave z "staroselkama".  Kakšno je stanje?

lp g.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #32 : petek, 05.12.2008 : 09:04:12 »

Ojla, nič dobro. Stanje je bilo vmes pogojno ok, zdaj pa se Xena že tretji dan intenzivno depilira Sad, saj se nikakor ne more "ubraniti" pred Minu - tudi z mojo pomočjo. Upala sem, da se bosta le zmenili z mojo pomočjo, pa nič ne pomaga. Trina sicer kdaj pa kdaj še kakšen kupček naredi, drugače pa samo pihata in se mlatita Sad.
Yo se v zgodbo ni javila, tako, da iščem=PROSIM za možnost premestitve mačkice ali zamenjavo za malo bolj mačkam prijazno "oddajko".


Obstaja kakšna možnost? (To je že bolj rotenje.... Huh)

Minu je drugače zelo nezahtevna maca, ki bi se verjetno zelo dobro ujela s svojimi vrstnicami. Moji dve sta nad njo čisto zgroženi.

LP polonak



Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #33 : petek, 05.12.2008 : 10:42:27 »

Yo se v zgodbo ni javila...

Ker ležimo doma z vročino. Daj me pokliči na 070 819 150. Lp.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #34 : petek, 05.12.2008 : 12:52:08 »

Tole tu se bo popoldan razrešilo.
Maco
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25995.0.html
gre k luni7, Minu pride k meni, Zgaga
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25364.0.html
ostaja pri tanartabulljš veterinarki.
Saj nam gre kar dobro.
No, posvojitelji?
Logiran
skiper
novinec
*
Sporočil: 31


« Odgovor #35 : petek, 05.12.2008 : 13:56:16 »

oj.

Potemtakem se tole lahko smatra kot trenutno rešeno? Potrebujete kakšne prevoze?

lp g.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #36 : petek, 05.12.2008 : 22:20:43 »

Ne, smo z "manjšimi" težavami (beri: Yo je zaj**** prvotni načrt) rešili.
Grem jutri po Minu.
Itak, da se seveda oddaja.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #37 : ponedeljek, 08.12.2008 : 08:19:12 »

Minujčica se je poslovila od nas in meni je kar hudo, saj je res ena faca od macice, prijazna, naročna (zelo hitro najde v naročje) in razigrana mlada mačkica... Kiss Kiss

Yo, upam, da bo pri vas šlo lažje. Za Maca pa se slišimo.

Lp vsem!


Polonak
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #38 : ponedeljek, 08.12.2008 : 10:42:22 »

Yo, upam, da bo pri vas šlo lažje.

Ojla!

Malo poročanja, kako nam gre  Smiley

Minu je bila v avtu zelo pridna, je zaspala v boksu.
Ko smo prišli domov, je najprej ovohala vse kotičke, potem je šla pa jest. Seveda  Tongue
In potem je zlezla na kavč k mojemu dragemu, odkoder se ni premaknila do takrat, ko je morala lulat.  Cool

Nasplošno lahko o Minu, kolikor sem jo do sedaj uspela spoznati, povem naslednje;

Minu je od vseh mojih začasnežev do sedaj, pa tudi od mojih macorov, najbolj neopazno, nekonfliktno, mirno, crkljivo, uiber prijazno itd. mačje dete. Rada je, rada se carta, motorček dela, pridno uporablja sobni wc, kljub temu, da je zelo radovedna, ne dela nobene škode, ne praska, ne prevrača stvari itd. Zelo pridna je recimo tudi medtem, ko jemo - sicer se uleže pod mizo, ampak ne skače nanjo, ne izsiljuje za hrano ipd. Jaz sem popolnoma navdušena nad njo in nad tem, da sem morala parkrat kar pogledat, kaj počne, ker je bil tak mir  Cool.

Aja, pa še to, zgleda, da ima veliko rajši moške kot nas, ženske. Namreč k meni se pride poigrat, pocrkljat ipd., ampak neki skriti pakt je pa sklenila z mojim dragim, ki v bistvu sploh ni nek hud mačji človek. No, ja, očitno nikoli ne reci nikoli. Namreč, zdraj je že: Moja ljubica, moj bonbonček...  Cool Grin Roll Eyes Tongue

Tako da, če si kdo želi izredno prijazne mačje sopotnice... Minu je prečudovita  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #39 : ponedeljek, 08.12.2008 : 11:35:01 »

Sori, Yo - res se ne morem zadržati...   sram

A pa si prepričana, da jo bo tvoj "najdražji" sploh (od)dal?!?  Tongue  Roll Eyes

 Wink
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #40 : ponedeljek, 08.12.2008 : 12:15:47 »

alexx, se bo kar moral sprijaznit. Bo pač malo joka in stoka, kot ga je bilo pri Sally, ampak...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #41 : sreda, 10.12.2008 : 08:45:03 »

Joj, kako je to lepo brat Cheesy Cheesy Cheesy ! Mačica je res eno prijazno in neškodljivo bitje Kiss. Prav fino jo je bilo gledat, kako se je razlezla po naročj ali pa na stolu. Pa neustrašna tudi Cool. Moje mačke so vse letele pod posteljo  Roll Eyes, ko sem vzela sesalec. Minu pa - hladnokrvno me je gledala in mi sledila po stanovanju med sesanjem Shocked.

Mali navihanki želim en super domek, ker ga res zasluži.

Lp vsem!

Polonak

Ps. Jutri jo pride nadomeščat Maco. Upam,da bo šlo lažje.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #42 : sreda, 10.12.2008 : 12:21:09 »

Ja, res je full pridna maca tole. Sledi ljudem kot kužek, pride, ko jo pokličeš, krasna je.
Včeraj sem pozabila neko meso na pultu (ostalo od večerje pač). In? Ja, nič, je bilo zjutraj nedotaknjeno  Shocked
Sem prepričana, da njenemu posvojitelju ne bo žal in da bo zelo zadovoljen z njeno družbo.

luna7, se vidimo jutri. Tudi jaz upam, da bo z Macotom šlo.
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #43 : sreda, 10.12.2008 : 15:23:09 »

Kako bi bila jaz vesela ce bi moj Arci imel rad macke. Pa nima. Terijer pac. Zadnjic sem se dobro stegnila po ledu,  ko je zagledal macko in je nagon naredil svoje.  V bistvu me pa zanima kaj bi se zgodilo ce bi kaksno ujel ? Do sedaj so mu namrec vse pobegnile.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #44 : petek, 12.12.2008 : 13:05:51 »

Minu je bila danes ponoči prvič brez nadzora (beri: včasih celo spim) s Simbo. Zjutraj sta bila oba še živa, pa nič grdo se nista gledala  Cool
Zato sem bila ob jutranji kavi pogumnejša in sem združila kar vse 4 mačje repe. In so vsi ostali živi. Celo Pirha ni postala podobna ježu. V bistvu je bilo malo smešno, ker so moji trije korenjaki bili pretirano složni - so hodili družno naokoli kot kakšni specialci, medtem, ko jih je Minu čisto ledeno hladno opazovala  Cool Smiley

Torej gre tudi z mačjo in pasjo družbo fajn skupaj, ni problema.

Zdaj pa lepo prosim vse potencialne posvojitelje:
- mačka se oddaja s pogodbo, spoštovanje pogojev se bo preverjalo, seveda
- oddaja se izključno kot notranja mačka in ne mi, lepo prosim, več razlagat o tem, kako mačke rabijo svobodo in podobno, ker za poslušanje pravljic nimam ne volje in ne časa
- lepo prosim za klice po 17:30 in brez histeričnih izpadov, ker se ne oglasim ob 5 in še malo zjutraj. Malo razumevanja, prosim, ob 23-ih in še nekaj ne rabim izpadov, zakaj se nisem oglasila na tlf.

Upam, da ne bo kdo zdaj užaljen, ampak resnično prosim vse potencialne posvojitelje za klice ob normalnih urah in samo v primeru, če si želite posvojiti mačko, ki bo živela izključno notri in za katero bo primerno poskrbljeno.

Slike male Minu sledijo.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muca išče namestitev
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines